Akademie Finančník

Košík je prázdný
Měna:

Profitabilní intradenní strategie pro malé účty

Naučte se krok za krokem úspěšnou strategii obchodování intradenních trhů vhodnou i pro malé obchodní účty. To vše pod živým a průběžným vedením Petra během čtyřtýdenního výukového programu.

Výukový program je postaven tak, aby vás provedl od zvládnutí základů intradenního tradingu přes osvojení taktik detailně vysvětlené obchodní strategie. Ve zkratce se v kurzu naučíte:
- Nastavit obchodní software SierraChart včetně zprovoznění tickových dat. Vše probráno skutečně krok za krokem, abyste již po prvním týdnu kurzu mohli začít sledovat a papertradovat probíranou strategii.
- Chápat fungování trhů a motivů obchodníků, kteří se v trzích pohybují. Naučit se využívat jejich slabých stránek pro vlastní profity.
- Zvládnout profitabilní obchodní strategii určenou speciálně pro malé účty.
- Obchodovat přibližně 60-90 minut denně pro úspěšnost cca 70-80 % a stabilní distribuci profitů.
- Adekvátně řídit risk a očekávání v prostředí aktuálních trhů.
- Nastavit si vlastní prostředí pro věrohodný papertrading, trénování a vyhodnocování naučeného know-how.

V rámci čtyřtýdenního výukového programu si osvojíte vyučovaný obchodní přístup, uvidíte řadu živých obchodů z aktuálních trhů, naučíte se vstupní signály papertradovat v obchodní platformě a nastartujete svoji možnou kariéru intradenního obchodníka.

Forma výukového programu

Výuka je rozdělena do kratších bloků (trvající vždy cca 2-2,5 hodiny ) umožňujících plné vstřebání probírané látky zakončených praktickými domácími úkoly. Bude probíhat on-line podle níže uvedeného harmonogramu, výukové webináře budou nahrávány a dostupné nejméně šest měsíců po ukončení výuky. Jednotlivé seance budou obsahovat jak samotnou výuku a ukázky aktuálních obchodů, tak odpovědi na dotazy účastníků kurzu.

Know-how kurzu je předáváno postupně, aby bylo možné látku naplno vstřebat. Mezi jednotlivými výukovými bloky budete mít dost příležitostí použít probírané informace ve vlastních grafech a připravit si na Petra upřesňující dotazy. Na konci výukového programu budete připraveni vše aplikovat v trzích na každodenní bázi.

Podrobnosti o vyučovaném obchodním stylu

Styl prezentovaný v rámci kurzu je zaměřen na intradenní obchodování akciových indexů s využitím analýzy orderflow (toku objednávek ostatních traderů). Přístup je univerzální a lze jej použít na většinu dostatečně likvidních trhů. V rámci kurzu bude používán trh e-mini Nasdaq v průběhu jeho americké obchodní seance (15:30-22:00 českého času). Strategii lze obchodovat i s menšími účty, rozumné minimum je cca pět tisíc dolarů. Cílem strategie je naučit se obchodovat každý den cca 60-90 minut (ideálně v čase otevření trhů) a denně mít přibližně 2-3 obchody.

Lektorem kurzu je Petr Podhajský, který se na intradenní obchodování zaměřuje více než 10 let. Velmi detailní představu o vyučovaném obchodním stylu si můžete udělat v rámci těchto volných videí, které Petr prezentoval na YouTube: Orderflow obchodování s malým účtem, Jak vydělávat 1000 USD týdně s malým účtem.

S pomocí orderflow se naučíte obchodní strategii pracující s velmi omezeným riskem a vysokou úspěšností.

Harmonogram kurzu podrobněji

Výuka bude probíhat po dobu čtyř týdnů, vždy ve čtvrtek od 18 hodin. Rozsah každého výukového bloku bude cca 2-2,5 hodiny. V případě velkého množství dotazů bude blok prodloužen tak, aby se stihly probrat veškeré dotazy. Každá seance bude nahrávána a uložena do archivu pro neomezené opakované přehrávání. V případě zmeškání on-line výuky budete mít vše k dispozici pro prostudování v archivu.

24.3.2016: Základní náhled na taktiky profitabilního obchodování s malým účtem. Obchodování s využitím orderflow – tržní mechanismy, principy vedoucí k ziskovým/ztrátovým obchodům. Příprava pracovních nástrojů krok za krokem.
31.3.2016: Podrobný popis vstupních signálů. Ukázkové obchody z aktuálních trhů. Nastavení platformy pro individuální papertrading.
7.4.2016: Širší orientace v grafu a příprava vstupů. Sledování vhodného kontextu trhu.
pro obchodování na krátkou i dlouhou stranu. Zpětná vazba k vybraným obchodům účastníků kurzu. Podrobně vysvětlené Petrovy obchody z posledních dnů.
21.4.2016: Trade management, výstupy a risk management pro malé účty. Praxe, praxe, praxe – pohled na aktuální trhy, video záznamy Petrových obchodů, zpětná vazba na dotazy účastníků kurzu. Ukončení kurzu.

Jelikož jde o živý kurz s interakcí mezi lektorem a účastníky, je kapacita kurzu omezena. V případě zájmu se přihlaste níže uvedeným formulářem co nejdříve.

Potřebné vybavení a zkušenosti pro absolvování kurzu

Kurz je vhodný i pro začínající tradery, nicméně předpokládá se základní orientace v obchodování na finančních trzích v rozsahu bezplatného manuálu. Know-how kurzu je postaveno na běžně dostupných nástrojích technické analýzy a sledování orderflow. V kurzu je používán a vysvětlován program SierraChart, který doporučujeme v rámci kurzu používat (Při práci s programem SierraChart je vyžadováno předplatné balíčku „5“, je nicméně možné pracovat i s jinými softwary, například bezplatným NinjaTrader, pro který ale není v rámci kurzu poskytována podpora). V kurzu bude detailně vysvětleno nastavení nástrojů v SierraChart vztahujících se k probírané strategii. Nebude zde však vysvětlováno základní a obecné ovládání programu, které si nastudujte v této video sérii. V časových možnostech lektora nebude odpovídat na dotazy týkající se funkčnosti a ovládání softwaru! Součástí kurzu není technické poradenství s obecným nastavováním a ovládáním programu SierraChart.

Kurz probíhá on-line (jde o webináře pořádané v reálném čase). Vyžaduje dostatečně rychlé připojení k internetu. Všechny webináře jsou nahrávány a jejich přehrávání vyžaduje Flash. Vyzkoušejte si prosím přehrávání například tohoto ukázkového videa – pokud vám funguje vše bez problémů, můžete kurz absolvovat.

Další praktické informace

Cena výukového programu je nastavena velmi příznivě, speciálně s ohledem na možnosti malých obchodníků s omezeným kapitálem. Program je proto určen pouze pro malé retailové obchodníky. Není určen pro právnické osoby, jejichž objednávky na kurz nebudou akceptovány.
Účastníci kurzu FIMS A-Z získají možnost bezplatného přístupu do archivu kurzu po jeho skončení (podrobněji viz FAQ, otázka „Bezplatná účast pro absolventy FIMS A-Z“).
Účastníci kurzu získají možnost v budoucnu absolvovat kurz FIMS A-Z se slevou 4 000 Kč.

Na stránce Dotazy a odpovědi týkající se kurzu Profitabilní intradenní strategie pro malé účty naleznete odpovědi na další otázky týkající se kurzu.

Cena:

 

Zvolte termín

Tento kurz nemá aktuálně vypsány žádné termíny.