Kurzy: základní navigace


Reference na webinář

Všichni účastníci on-line kurzů mají možnost kurz ohodnotit, případně připojit referenci shrnující jejich zkušenost s daným on-line kurzem. Reference neupravujeme a přetiskujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů. Reference jsou řazeny pod data vyplnění a jsou zveřejněny s vědomím autorů.

Výborný Petrov webinár na téma AOS, ako napokon všetko z jeho dielne. Dobrá ukážka, ako je možné analyzovať a automatizovať vybrané oblasti tradingu. Ďakujem.

Pro úplného začátečníka jako jsem já je tenhle webinář úplná nutnost a já za něj děkuji.Je vše hezky a hlavně srozumitelně vysvětleno a má to i motivační charakter.

Teprve zhlédnutí Opce II mi dává obchování opcí větší smysl. Obchodování podle Opce I nemusí být díky situaci na trhu každý měsíc vhodné a je lepší zvolit jinou strategii. Také se mi líbí myšlenka vytvoření portfolia opčních strategií (a jeho řízení), kdy máme větší šanci, že alespoň některá zafunguje a případná ztráta nemusí být tak veliká.

05.04.2017 10:12 bullin , Kurz: On-line kurz opčního obchodování 2

Z môjho pohladu by som odporučil všetkým záujemcom dlho a systematicky sledovať na stránke finančník články a volné materiály. Systémy obchodovania v kurzoch sú dostatočne podrobné len treba mať čas a trpezlivosť na vstrebanie a následnú analýzu nastavení a funkčnosti či vám vyhovuje tento spôsob. Ale to by mali byť základné vlastnosti obchodníka.Upozornil by som na časovú náročnosť osvojenia si systému keďže časový rámec pre FIMS A-Z je 90 dní a ak sa skombinuje s Kurzom Obchodovania malých účtov je to z môjho pohladu vela informácií za krátky čas. Vyzdvihol by som kurz Obchodovanie s malým účtom pre začiatočníkov na oboznámenie sa s problematikou obchodovania na reálnej burze je ako štart ÚPLNE postačujúci.

Srozumitelné, pochopitelné, inspirující ... díky ...

Velmi obsáhlý kurz, moc mi pomohl pochopit obchodování.

Vcelku náplň byla kvalitní a pochopitelná. Jen trochu vadily některé prodlevy u kurzu obchodování pro malé účty, kdy se čekalo na reakce z obou stran. Ale to je u živého kurzu pochopitelné.

Tento kurz udělá ze začínajícího začátečníka, začínajícího profesionála. Doporučuji

Maximalne vycerpavajuco vysvetlene zhrnutie systemu FINWIN a vsetkeho potrebneho k zaciatku profitablnej cesty kazdeho zacinajuceho alebo skusenejsieho tradera plus pomer cena kvalita uplne jednoznacne kvalitny dakujem Tomasovi a Petrovi

...koupil jsem kurz tzv."na sklad", ale...velmi zajímavý styl vývoje, pochopitelně je potřeba postupy testovat a počítat se slipem a komisí. Tyto postupy Vám nikdo nevysype z rukávu nebo je to zase moc hodin ukradeného spánku aby jste to polepily z diskuzí, a tak, to mě už unavuje, zde je jasný funkční postup přesně do bodu kde již musí každý uplatnit svůj styl...určitě vše použiji k vlastnímu vývoji, velmi dobré. A i kdyby se nakonec ukázalo, že je vše jinak tak i tak by to mělo smysl, jde o začátek... Jen..., a to si nechám pro sebe. Díky.

Swing OK,jakožto absolvent poslední verye AOS T bych býval uvítal místo opakování WF něco nového...

Kurz výborně zpracovaný. Mnoho informací, které ušetří čas při hledání vhodných kombinací.

Webinář je hodně hutný a dozvěděl jsem se mnoho nového a překvapujícího. Některé souvislosti by mě vůbec nenapadly.

Když dnes budete chtít letět na Mars, určitě nebudete začínat s výzkumem tvaru křídla, jak to dělali bratři Wrightové. A pokud Vám někdo poskytne know-how o tom, jak letěl na Měsíc, bude to pro Vás jako dar z nebes. A přesně takto se dívám na Vaše kurzy a financnika.cz jako celek. Ukazujete mi možné cesty, zkratky a oblasti k výzkumu. Šetříte mi čas cestou k mému snu. To je k nezaplacení a za to Vám patří můj dík. Moc děkuji a přeji krásný začátek roku 2017!!!

Spokojen s výkladem a ted bojovat s praxí.

Je to pro mě něco nového, ale velmi dobře podané.

Velmi zajímavý seminář s důležitými informacemi, díky nim jsem ušetřil mnoho času objevováním již objeveného a předpokládám dost finančních prostředků za omyly.

02.12.2016 12:50 Aleš Král , Kurz: On-line kurz spreadového obchodování

Celkově všechny AOS webmináře mě posunuly o mnoho let dopředu. Skvělé Know-How.

Webinář je podle mne velmi poučeně vedený a to i z hlediska didaktického. Skoro se zdá, že pánové Petr a Tomáš mají nějaké pedagogické vzdělání. Problematika je však na začátek dosti rozsáhlá a tak jsem se někdy ztrácel tam, kde se předpokládaly nějaké rychlé reakce se znalostmi z předchozích kapitol. To ovšem není vada webináře ale toho, že všechno je příliš nové. Pomohlo mi, že jsem si z náročnějších partií udělal skeny a vytiskl si je abych mohl trochu pracovat i s papírem a čmárat si do toho. Kritických připomínek nemám. Ocenil jsem i to, že tam kde bylo něco složitější na vysvětlení byly i odkazy na jiné zdroje. Dík.

06.11.2016 20:28 Rostislav Hroza/huyhnums , Kurz: On-line kurz E-mini I: Daytrading od A do Z pro začátečníky

Profesionálně vedené s podstatnými informacemi. Výborná didaktická úroveň.

31.10.2016 10:30 , Kurz: On-line kurz opčního obchodování I
1 - 20  21-40  41-60  61-80   ... 741-741  >>
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.