Kurzy: základní navigace


Reference na webinář On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Všichni účastníci on-line kurzů mají možnost kurz ohodnotit, případně připojit referenci shrnující jejich zkušenost s daným on-line kurzem. Reference neupravujeme a přetiskujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů. Reference jsou řazeny pod data vyplnění a jsou zveřejněny s vědomím autorů. Objednat On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow .

Komplexné a profesionálne

10.06.2017 07:00 Tino

Ke kurzu se opakovaně vracím a postupně sleduji znovu a znovu jednotlivá videa. Pokaždé si uvědomím, že jsem v předchozích shlédnutích některou důležitou informaci dostatečně nezaregistroval. Toto je přece jasný důkaz toho, kolik užitečných informací FIMS kurz obsahuje. Petře, učiteli, díky moc.

09.06.2017 08:42 Luděk, ideu

System, s ktorym je mozne dosiahnut vysoko efektivne vysledky v intradennom obchodovani. Pri spravnom pouziti ma Petrove know-how nevycislitelnu hodnotu. Jednoznacne odporucam.

08.06.2017 22:25 mi9

Výborný webinář, kvalitně zpracovaný se spoustou praktických ukázek. Doporučuji!

08.06.2017 21:23 RJ

Webinář je nabitý srozumitelně a logicky podanými informacemi. Z mého pohledu začátečníka jsem ocenil zkombinování kurzu "FIMS A-Z" s kurzem "Profitabilní intradenní strategie pro malé účty". Osobně mi vyhovuje čerpat informace z obou kurzů. Petře - děkuju a žasnu nad neskutečným množstvím perfektně odvedené práce.

08.06.2017 18:17 maty68

Zrozumiteľný, zameraný na podstatné veci, prakticky použiteľný. Ďakujem.

08.06.2017 14:45 Richard ZA

Jsem velice spokojen, zatím jsem kurz nedokončil celý, ale líbí se mi: detailnost, postupování krok za krokem, robustnost celého obchodního modelu - potvrzení vstupu z více signálů, důraz na trénink v jednotlivých fázích, zaměření na realistické cíle v live obchodování a fakt, že Petr neslibuje miliony v prvním týdnu a miliardu do roka, ale solidní možný příjem pro ty, kteří poctivě natrénují a nebudou na začátku chamtiví.

08.06.2017 11:37 Erasmus

Vzhledem k tomu, že jsem u vás absolvoval Emini, FIMS i AOS ... a to vše cca před rokem, tak už si nevzpomínám přesně, ale jedna věc, která mě zklamala byly lekce, kde byl použit záznam živého semináře. Zaznívaly odkazy na materiály, které byly zřejmě k dispozici pouze pro "live" účastníky... dotazy z pléna, které nebyly slyšet atd. Pokud si ještě vzpomínám, tak -pro úplného začátečníka - musely chybět informace, jak krok za krokem založit účet, jaký software je nutný, včetně poplatků (aspoň rámcově ... bez tzv. investičního doporučení). Jelikož celý život se pohybuji ve sféře vzdělávání, tak vím, že pro efektivní výuku musí být prostředí (výukový SW/(příp.HW)) jednotný pro všechny. .... ale jak píši výše... už je to přes rok, co jsem se zúčastnil (možná, že se váš dotazník někde toulal a dorazil až po roce??? :-) a můj názor není aktuální.

08.06.2017 10:59 M.Andršt

Absolútne TOP webinár. Názov plne vystihuje obsah od A- do Z a profesionálne. Nejde len o výklad "nejakého obchodného plánu", ide skutočne o profesionálne spracovaný a profesionálne realizovaný ucelený obchodný prístup ID tradingu vrátane výukového plánu a postupu v ID pre každého. Predpokladá základné znalosti o cenových grafoch a základy PA, avšak podľa môjho názoru jednoznačne TOP webinár. Odporúčam každému, kto to myslí s ID skutočne vážne.

08.06.2017 10:26 Cgray

Hodnocení jednoznačně pozitivní po všech stránkách, samotnému kurzu není co vytknout. V poslední době však chybí přínosné komentáře/články živých realizovaných intradenních obchodů skutečně ziskových obchodníků, případně lektora samotného. Komentáře byly jednoznačně motivujícím a hnacím faktorem pro ostatní obchodníky, kteří ještě neobchodují live, případně obchodovat začínají.

08.06.2017 10:16 danik

Z pohledu obchodního je to velice dobrý systém, navíc první který vyhovuje mé povaze protitrendového obchodníka. Nevidím ho příliš vhodný pro začátečníky. Z pohledu technického nechápu zákaz si stáhnout videa (stejně jsou označená watermarkem), navíc jsou videa nahraná ve flashi a vzhledem k tomu, že v blízké budoucnosti všechny prohlížeče ztatí schopnost přehrát cokoliv co není v html5 to je dost problém. To nemluvím o tom, že občas si to chci poslechnout třeba v telefonu když mám čas třeba u lékaře - neumí flash.Neumím si představit, že někdo za účelem ukradení bude z 100+h odmazávat watermark. Souhlas k uveřejnění dávám pouze s tecnickým komentářem.

08.06.2017 10:13 mapes610

Nějakou dobu jsem se plácal u nerelevantních informací, zde je to naopak. Ucelené a relevantní informace, vše srozumitelné - rozhodně bych doporučil každému, kdo to myslí s tradingem vážně :)

12.05.2017 09:49 Crai

Navštívil jsem seminář finwin Petra a Tomáše, někdy v roce tuším 2006-2007, tehdy jsem se neúspěšně pokoušel proniknout do tajů tradingu (WCCI, finwin, atd) v té době jsem nakonec shledal, že trading je pro mě nereálný, prodělával jsem, i v důsledku mé nepevné vůle dodržovat pravidla, na simu, vše bylo složité, nepřehledné, nejednoznačné... V té době pánové začínali s range bary, a já, myslím že snad i jinde objevil Market profil - asi Ludvík Turek, obojí mi přišlo zajímavé, nic méně, přišla světová krize a já byl celkem rád, že jsem nebyl jakkoli v systému burzy - možná úspěšní tradeři o tom věděli ze všech nejdřív... Na pár let jsem na trading a burzu úplně zapomněl... V mysli jsem ale stále věděl, že trading nereálný být nemusí, že síla bude přímo v grafech na samotných ticcích, SR úrovních (market profil mě oslovil už tehdy - zjišťuje jaká cena byla nejvíce obchodovaná) a více timeframech... Po letech jsem se, spíše ze zvědavosti, podíval na články o market profilu a doputoval až zpět k Petrovi, jeho Orderflow - přímá změna nálady bid/ask v určitém čase... Přečel jsem jeho free internet stránku a brožuru. Petr se posunul do míst, která mi vždycky střípkovitě dávala smysl. Protože Petr se svým novým systémem přežil krizi a posunul se od indikátorů k samotnému základu burzy, okamžitě jsem si objednal jeho kurz, který teď studuji a myslím, že jsem neudělal vůbec chybu :). AZ

08.05.2017 10:12 AZ

Z môjho pohladu by som odporučil všetkým záujemcom dlho a systematicky sledovať na stránke finančník články a volné materiály. Systémy obchodovania v kurzoch sú dostatočne podrobné len treba mať čas a trpezlivosť na vstrebanie a následnú analýzu nastavení a funkčnosti či vám vyhovuje tento spôsob. Ale to by mali byť základné vlastnosti obchodníka.Upozornil by som na časovú náročnosť osvojenia si systému keďže časový rámec pre FIMS A-Z je 90 dní a ak sa skombinuje s Kurzom Obchodovania malých účtov je to z môjho pohladu vela informácií za krátky čas. Vyzdvihol by som kurz Obchodovanie s malým účtom pre začiatočníkov na oboznámenie sa s problematikou obchodovania na reálnej burze je ako štart ÚPLNE postačujúci.

02.04.2017 08:03 nalim277

Velmi obsáhlý kurz, moc mi pomohl pochopit obchodování.

12.03.2017 11:50 rsikora

Vcelku náplň byla kvalitní a pochopitelná. Jen trochu vadily některé prodlevy u kurzu obchodování pro malé účty, kdy se čekalo na reakce z obou stran. Ale to je u živého kurzu pochopitelné.

11.03.2017 10:45 dveprek

Tento kurz udělá ze začínajícího začátečníka, začínajícího profesionála. Doporučuji

10.03.2017 10:26 Marek Cába

Špičkové know-how.

05.10.2016 11:01 Jiří

Webinář je přehledný, účelný a srozumitelně interpretovaný. Petr nám dává slušný základ k pochopení fungování trhú. Systém jako celek je logický a při určité dávke zápalu pre věc a disciplíny lze na něm profitovat. Kdo to myslí s obchodovaním na burze opravdu vážně a chce "bádat" nad trhy tak doporučuji.

30.08.2016 12:18 Trader Kubo

Byl jsem s pokojený jak s provedením, tak i s obsahem a množstvím poskytnutých informací. Mrzelo mě jen, že po delší časové pauze jsem musel webinář spustit znovu od začítku.

30.08.2016 07:16
1 - 20  21-40  41-60   ... 61-66  >>
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.