Kurzy: základní navigace


Reference na webinář On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Všichni účastníci on-line kurzů mají možnost kurz ohodnotit, případně připojit referenci shrnující jejich zkušenost s daným on-line kurzem. Reference neupravujeme a přetiskujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů. Reference jsou řazeny pod data vyplnění a jsou zveřejněny s vědomím autorů. Objednat On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow .

Z môjho pohladu by som odporučil všetkým záujemcom dlho a systematicky sledovať na stránke finančník články a volné materiály. Systémy obchodovania v kurzoch sú dostatočne podrobné len treba mať čas a trpezlivosť na vstrebanie a následnú analýzu nastavení a funkčnosti či vám vyhovuje tento spôsob. Ale to by mali byť základné vlastnosti obchodníka.Upozornil by som na časovú náročnosť osvojenia si systému keďže časový rámec pre FIMS A-Z je 90 dní a ak sa skombinuje s Kurzom Obchodovania malých účtov je to z môjho pohladu vela informácií za krátky čas. Vyzdvihol by som kurz Obchodovanie s malým účtom pre začiatočníkov na oboznámenie sa s problematikou obchodovania na reálnej burze je ako štart ÚPLNE postačujúci.

02.04.2017 08:03 nalim277

Velmi obsáhlý kurz, moc mi pomohl pochopit obchodování.

12.03.2017 11:50 rsikora

Vcelku náplň byla kvalitní a pochopitelná. Jen trochu vadily některé prodlevy u kurzu obchodování pro malé účty, kdy se čekalo na reakce z obou stran. Ale to je u živého kurzu pochopitelné.

11.03.2017 10:45 dveprek

Tento kurz udělá ze začínajícího začátečníka, začínajícího profesionála. Doporučuji

10.03.2017 10:26 Marek Cába

Špičkové know-how.

05.10.2016 11:01 Jiří

Webinář je přehledný, účelný a srozumitelně interpretovaný. Petr nám dává slušný základ k pochopení fungování trhú. Systém jako celek je logický a při určité dávke zápalu pre věc a disciplíny lze na něm profitovat. Kdo to myslí s obchodovaním na burze opravdu vážně a chce "bádat" nad trhy tak doporučuji.

30.08.2016 12:18 Trader Kubo

Byl jsem s pokojený jak s provedením, tak i s obsahem a množstvím poskytnutých informací. Mrzelo mě jen, že po delší časové pauze jsem musel webinář spustit znovu od začítku.

30.08.2016 07:16

Spousta zajímavého obsahu a ucelená tradingová filosofie celého systému.

28.08.2016 08:22 pierre

Webinar je dobrym vstupem do problematiky obchodovani order flow. Tento pristup vnimam jako idealni pro porozumeni strukture trhu a situacim mezi nakupujicimi a prodavajicimi, ktere urcuji pohyb ceny.

17.08.2016 22:17 Richard Kral

Ani nedokážu vyjádřit, jak moc bych si přál, aby tento kurz existoval před čtyřmi roky, kdy jsem s live tradingem teprve začínal. Ušetřil bych nejen tisíce dolarů, utracených při hledání svatého grálu, ale hlavně i desetitisíce hodin, promarněných na nejrůznějších fórech a jiných webech. Libí se mi, že Petr v tomto kurzu naprosto bez obalu popisuje, jak celý trading funguje, jak prostřednictvím jeho know-how vydělávat v dnešních trzích a že vše dokládá svými vlastními obchody. Rovněž oceňuji i články a video tutoriály v uzavřené části pro absolventy a také širokou komunitu obchodníků kolem FIMS. Na základě svých znalostí a zkušeností se nebojím prohlásit, že toto je přesně ta platforma, co člověk potřebuje, aby se stal profitabilním traderem. Jednoznačně dobře investované peníze. Děkuji a všem doporučuji!

15.08.2016 17:34 deenius

Lekce 10 rozsiruje puvodni schema fims, az tedy na par detailu ktere nejsou podle mne dobre vysvetleny tak aby je pochopil zacatecnik, ktery s timto tematem nemel nic do cineni. Sekundovy graf je jiste posun, ale je treba rozlisovat ve volume dynamiku market nakupu a prodeju a nepausalizovat to jen do celkoveho objemu. Na zaklade toho vstupovat do pozice muze byt nekdy trochu zavadejici pri slabosti ..... Je videt ze petr se posouva ve vstupech smerem k WEM ovi :) Na zaklady neni nic lepsiho nez tento webinar, ktery rozhodne poskytuje kvalitu. Petr je hodne dobry lektor, ktery umi vysvetlit .......

05.08.2016 09:43 David Bajgar / Bluewave65

Je až neuvěřitelné, co Petr všechno odhalil. Na burze už to zkouším skoro 10 let a stále se mi nedaří. Teď, když jsem se pustil do Petrovo FIMSU, věřím, že mám dobré vyhlídky do budoucna :-) Skvělá práce Petře, děkuji....

05.08.2016 00:10 Jack

Webinář je plný výborných informací,které člověk potřebuje pokud chce v tradingu uspět. Je to opravdu velká nálož informací ale postupně jak se to v člověku usadí začnete se v tom orientovat a zjišťujete ,že toto je směr se kterým se dá v tradingu vydělávat.Velký dík za tento webinář!!

15.06.2016 21:39 wendys25

Super!!!

29.05.2016 20:35

Měl jsem za sebou kurs pro malé účty ten byl výborný,s Fims A-Z jsem chtěl doplnit a rozšířit pohled na trhy, ucelený pohled, kontext super, výklad super.Možná že ty starší tedy první lekce by chtělo aktualizovat,měl jsem v tom guláš :) ale jako celek jednička.

26.05.2016 21:54 Pingl

Pomohla by moznost off-line sledovanie webinar (na cesty v lietadle napr.), inac je vsetko OK :-)

26.05.2016 10:57 Sepo

Kurz je srozumitelný i přes to, že obsahuje velké množství informací. Ještě jsem ho ale zdaleka nestihl strávit.:)

23.05.2016 21:17 Treptor

Webinář je opět naprosto precizně zpracovaný a předávané know-how má velký potenciál. Aplikace získaných znalostí je však již na každém osobně. Panu Podhajskému velmi děkuji za to, jak své umění a znalosti předává dál.

08.05.2016 15:38 kanjin

Prekvapilo me jak podrobne a kvalitne je kurz zpracovan. Perfektne vysvetleno s mnozstvim video ukazek delaji z tohoto kurzu velmi silny nastroj k dosazeni uspechu ktereho doufam po case dosahnu (-:

03.05.2016 15:19 Mirek

Tento on-line kurz mal pre mňa veľký prínos.Obchodoval som podobné situácie PA ,ale na rozhodujúcich úrovniach ktoré sú spomínané aj v kurze som nemal potrebné informácie pre vstup a výstup. Tento kurz je zase posun dopredu.

24.04.2016 19:13 mabf
1 - 20  21-40   ... 41-53  >>
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.