Kurzy: základní navigace


Reference na webinář On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow

Všichni účastníci on-line kurzů mají možnost kurz ohodnotit, případně připojit referenci shrnující jejich zkušenost s daným on-line kurzem. Reference neupravujeme a přetiskujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů. Reference jsou řazeny pod data vyplnění a jsou zveřejněny s vědomím autorů. Objednat On-line FIMS A–Z: Profesionální daytrading orderflow .

Mám už za sebou kurz pro malé účty a tak bych moc rád porovnal z FIMS od A - Z..Jsem sice jenom na začátku ale je to úplně jiný rozměr.Tenhle kurz je hodně o profesionalitě a je perfektně zpracován.Moc se těším kam mě to až dovede jak ho ukončím.Kdo se chce obchodování věnovat seriozně tak bych neměl váhat z investicí do tohohle kurzu.Já jsem dlouho váhal ale nakonec jsem moc rád,že jsem ho zakoupil.A nemusíte obchodovat jenom FIMS ale dá Vám to ten správný základ pro budoucnost.Chtěl bych poděkovat Petrovi za tenhle profesionální kurz.A přeji Všem hodně úspěchů.S pozdravem.

10.09.2017 21:03 Libor

Od roku 2006 jsem se účastnil několika živých kurzů obchodování pořádaných Finančníkem - vždy k mé velké spokojenosti, a proto mě stejně dobrá a profesní úroveň on-line webináře nepřekvapila. Po delší přestávce v obchodování mi Petrem předané know how obchodního systému FIMS opět vrátilo chuť k tradingu, za což jsem vděčný.

10.09.2017 18:39 Blonďák

Jako vždy naprostá spokojenost - množství kvalitních informací .

02.09.2017 21:49 mirda

Myslím, že kurz je připraven dobře a vnímám, že Petrovi jde intenzivně o to aby jsme byli profitabilní.

13.08.2017 13:25 Aleš Průža/alesi

Skvěle know how Petra které ma výhodou v obchodování. Výborná vysvetlovaci schopnost. Kvalita obsahu

12.08.2017 10:14

Webinar je velmi podrobny a dobre strukturovany postupuje se od jednodussich temat ke slozitejsim.

10.08.2017 14:35

Dlho som váhal či kúpiť tento webinár, nakoľko cena sa mi zdala privysoká. Po zhliadnutí všetkých videí z kurzu, prezretí fóra na finančníkovi už nemám pochybnosti o tom, že tento webinár je hoden takej ceny. Za seba môžem povedať že mi dal veľa a verím že pri opakovaných zhliadnutiach nájdem vždy čosi nové čo mi viac otvorí oči a posunie ma ďalej k profitabilnému live tradingu. Môžem len odporučiť!!

07.08.2017 20:43 cactuszlm

Webinar je naprosto skvely se spoustou detailnich informaci a rozboru. Usetri spoustu casu, ktery by jinak byl straven pri hledani vlastniho profitabilniho systemu. Moc dekuji

22.07.2017 12:56 Havicz

Webináře jsou velmi dobře připraveny a poskytují ucelený pohled na FIMS obchodní plán, který je podle mého názoru postaven na logických souvislostech a skládání jednotlivých informací tak, abych pak už jen mohl čekat, jestli se trh zachová podle mých předpokladů, nebo nikoliv. S FIMS nestřílím naslepo, ale nám dost podrobný scénář, na který čekám a který chci vidět. Oceňuji hlavně kapitoly o MoneyManagementu a celkového přístupu k tradingu.

18.07.2017 15:23 jansugar96

Výborný seminár poskytujúci detailné informácie o obchodovaní s využitím orderflow ako na teoretickej tak predovšetkým praktickej úrovni.

13.07.2017 08:10 alexus

Skvelé tipy a tricky ako sa má človek učiť obchodovať. Vynikájúci obchodný plán a postupy, ktoré sa za cenu kurzu určite oplatia. Už pri pozeraní výukových videí človek zistí, že prezentovaným spôsobom sa dá naozaj dostať k profitabilnému obchodovaniu, čo si obchodník čiastočne potvrdí už pri simulovanom obchodovaní.

08.07.2017 15:51 mr.dj1

Vyborny, zrozumitelny, pre mna velmi prospesny Dozvedel som sa nielen NOVE VECI , ale aj AKO POSTUPOVAT

06.07.2017 15:09 BrunoS

Webinář je nabitý srozumitelnými informacemi. Prezentace na profesionální úrovni a to hlavní je, že mě posunul o velký kus dál, což byl účel. Tímto chci panu Panu Petrovi poděkovat a Investice rozhodně nelituji.

19.06.2017 15:08 Simona

Jsem stále na SIM,nepokládám to za chybu semináře,spíše nedostatek sebekázně.

16.06.2017 15:18 Houda

Dlouho jsem s reakcí na kurz otálela, nerada něco doporučuji nebo kritizuji pokud nemám osobní zkušenost. Jak jsem se k obchodování na burze dostala? Heslovitě: manžel, děti, čas, život, nezávislost, peníze. Vše tohle miluji. Poprvé pořádně jsem o burze slyšela již ve škole, ale tu jsem tak v lásce neměla. Finančníka sleduji od roku 2010, kurz byl pro mne velká investice do vzdělání, ale vyplatil se. Jestli zvažujete koupi kurzu, určitě Vám ho doporučím. Je pečlivě vysvětlený, srozumitelný, komplexní a pokud jste schopní praktikovat co v něm autor popisuje, není důvod být neúspěšný. Taktika je propracovaná, zároveň není složitá. Všechna doporučení uvedená v kurzu mají svůj smysl, chce to postupovat s rozvahou a směle. Přeji hodně úspěchu S pozdravem Veronika

16.06.2017 00:33 VeronikaDanilová

Komplexné a profesionálne

10.06.2017 07:00 Tino

Ke kurzu se opakovaně vracím a postupně sleduji znovu a znovu jednotlivá videa. Pokaždé si uvědomím, že jsem v předchozích shlédnutích některou důležitou informaci dostatečně nezaregistroval. Toto je přece jasný důkaz toho, kolik užitečných informací FIMS kurz obsahuje. Petře, učiteli, díky moc.

09.06.2017 08:42 Luděk, ideu

System, s ktorym je mozne dosiahnut vysoko efektivne vysledky v intradennom obchodovani. Pri spravnom pouziti ma Petrove know-how nevycislitelnu hodnotu. Jednoznacne odporucam.

08.06.2017 22:25 mi9

Výborný webinář, kvalitně zpracovaný se spoustou praktických ukázek. Doporučuji!

08.06.2017 21:23 RJ

Webinář je nabitý srozumitelně a logicky podanými informacemi. Z mého pohledu začátečníka jsem ocenil zkombinování kurzu "FIMS A-Z" s kurzem "Profitabilní intradenní strategie pro malé účty". Osobně mi vyhovuje čerpat informace z obou kurzů. Petře - děkuju a žasnu nad neskutečným množstvím perfektně odvedené práce.

08.06.2017 18:17 maty68
1 - 20  21-40  41-60  61-80   ... 81-81  >>
Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.