Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

DATA pro backtesting z IB


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pepe01,

Hmmm, s Excelem problem nemam. Problem je v DDE propojeni mezi TWS API a Excelem, jeste se mi to nepovedlo.

Obchoduju pozicne, takze mi bohate staci EOD data a pochopitelne se mi za ne nechce platit zvlast, kdyz uz si je jednou platim v IB. Driz jsem pouzival Barchart, ale zjistil jsem, ze se OHLC data hodne lisi, pravdepodobne proto, ze Barchart do EOD zahrnuje i nocni hodiny. Specialne Open cena se lisi drasticky, coz je pro moji strategii dost dulezity (oteviram MOO).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...
  • 6 months later...

Zdravím Vás,
mohl by mi někdo pomoci se získáním dat od IB pro SierraChart? Nějak se v tom utápím. Už několik dní se snažím koupit si historická data pro backtest ale zatím jsem nijak nepostoupil. Máte někdo s IB a jejich hisotrickými daty zkušenost? Jak jste se k nim dostali? Musím mít založený účet u IB abych mohl stáhnout jejich historická data a mohl tak konečně začít backtestovat? Už jsem backtestoval ale nakonec jsem zjistil, že na špatných datech. Takže veškerá práce, kterou jsem na backtest vynaložil byla zbytečná :) (vyjma nakoukání si patternů :)). Nicméně chybami se člověk učí a tak bych tuto chybu nerad opakoval.
Předem velmi děkuji za ušetřené nervy :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Ahoj, mám dotaz ktery sem asi tak úplně nepatří. Nedaří se mi načíst v TWS data pro Russel 2000 index pro intradenní obchodování, hlásí si mi to že nemám povolení. Zkoumal jsem můj nastavený profil Trading access, myslím si že to mám správně nastavený ale asi tam něco zakliknuté chybí. Můžete mi někdo poradit ? Díky moc.
Begy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,

mám taký menší problém so zobrazovaním dát pre backtest, TWS-ko od IB my dokáže zobraziť data aj mimo hlavné obchodné hodiny keď si "zafajknem" príslušný riadok v nastavení grafu. Problém je ten že môj NT7 mi zobrazuje data len cez hlavné obchodné hodiny, neviem to nastaviť ani v TWS-ku v API ani v NT7. Každá rada dobrá, vďaka.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit jak zobrazit sentiment indikátor: PUT/CALL Ratio v softu - Sierra Ch. Konkrétně ticker: CIPCR z burzy CBOE. Myslím, že dělám vše správně, ale evidentrně ne, když se mi nenačítají data ;-( V Sierra Ch. mám zadáno: CIPCR-I-CBOE Nastavení IB - Trading Access mám dle screenu - dle mě by mělo být společné nastavení i pro CBOE - S&P Indices. Díky moc všem za rady. R.

20079

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...