Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Propojení TWS a Ninja Trader


MU35

Doporučené příspěvky

Zdravím.

prosím o radu, jak spojit IB TWS s platformou NJ. Dle návodu na stránkách NJ se má po kliknutí na Tools-Accound Connections otevřít tabulka, kde by bylo možno Conection Manager s možností po stisknutí add vyplnit port IB (7496).

Mě se tam objevuje pouze tabulka Account Connection Set Up a následně pouze těch přednastavených sedm Providerů.

Mohlo by to být tím, že nemám placenou variantu Ninji?

Mám u IB úplně nový účet, ještě nenafundovaný, (peníze jsou někde na cestě) a s ovládáním TWS tvrdě bojuji.

Děkuju. Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny tradery. Prosím o radu jak vyřešit tento problém. Mám účet u IB a pro zobrazování grafů používám NT. V mém notebooku vše funguje ( operační s. XP), ale na mém stolním počítači ( vista 64bit ) mně pří načítání trhu TF vyskakuje tahle hláška. A je zajímavý, že ostatní trhy ( NQ,YM,ES se načítají v pořádku) Trh TF mám u IB povolen( viz. screen). zkoušel jsem přeinstalovat NT, ale bez výsledku. Předem děkuji za radu a přeji hodně úspěšných obchodů. Petr

13292

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

> petrzeleny

Mrkni na posledni prispevek goodyho v tomto vlakne: www.financnik.cz/forum/read.php?23,161903,page=3

Tam pise neco o 64-bit Windows a rozchozeni TWS API pres 32-bit verzi JRE. Ja teda TWS pouzivam na 32-bit masine (a nepouzivam zatim Ninju) a vzhledem k tomu, ze se Ti ostatni trhy nacitaji v poradku, tak tomuto nedavam moc sanci na uspech. Ale vyzkouset to asi muzes...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
vkládám odpověď na prní příspěvek. Třeba se to někomu bude hodit.
Problém při spojování IB s NT, kdy v tabulce Account Connections bylo jen několik málo firem a zrovna IB ne, jsem vyřešil dotazem do NT.Obratem si vyžádali můj License Key a ihned poslali místo něho jiný.
Po vložení a restartu se objevil celý, plnohodnotný seznam providerů, včetně IB.
Pak už jen klasické donastavení a bylo po problému.

Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 4 týdny později...

pajus kucera,
TWS je platforma ako NT(inak skus pomalicky prejst na NT 7),trochu inak koncipovaná a k čomu slúži je dufam jasné...k obchodovaniu ako Ninja...len človek sa musi pomaličky do toho dostať... :)
Inak neodporučam obchodovať live,pokial niesu určité veci ozrejmené.
Držím palce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,
chystám se během týdne založit účet u IB a rád bych to měl propojený s NT. Nemůžu tu ale nikde najít návod, jak se to propojuje, případně jak a kde nastavuju, jestli chci jet ještě paper, nebo už real? To je někde v TWS? Nebo jsou to dvě různá připojení v Ninjovi?

Předem díky a ať Vám obchody jdou!

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jirka:
ja jsem zakladal ucet asi pred mesicem ...postup je celkem dost dlouhej a uz skoro ani nevim, kdy, co a kde nastavit ... co muzu poradit: projdi si podrobne postupy a videa na financnikovi a taky na IB/NT ... ono te to bude v podstate navadet.
Konecny propojeni s NT udelas az po schvaleni uctu u IB. Stahni si NT a pri 1. rozbaleni delej co po tobe chtej.
To je tak max, co ti muzu poradit.
Pajus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

To Jirka:
neviem, ci je to pre Teba esteaktualne, ale prikladam link na postup pri prepojení TWS a NT:
www.ninjatrader-support.com/Movies/ConnectionGuides/InteractiveBrokersConnectionGuide/InteractiveBrokersConnectionGuide.htm

popripade:
www.ninjatrader.com/webnew/support_interactivebrokers.htm
(a kliknut na ikonu "Watch video")

Mal by niekto skusenosti, ako vytiahnut historicke data z TWS do NT? (kvoli backtestu)
- predtym som pouzil data od Zen-fire, ale teraz by som to rad mal kedykolvek k dispozicii od IB
Dik.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Prosím o radu.
Mám aktivní fundovaný účet na IB. V TWS vše funguje i na simulovaném účtu. Mám NT6,5 Simulating Trading. Provedl jsem nastavení v NT pro připojení s IB. NT 6,5 provede pokus o připojení a vrátí hlášku:
Login failed: IB. Adapter.MessageLoop Nemohlo být vytvořeno žádné připojení,protože cílový počítač je aktivně odmítl 127.0.0.1:7496

Může někdo poradí kde je chyba? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...