Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Paper a real ucet u IB soucasne?


sebik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 40
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím,
já používám pro ostré obchodování kombinaci IB+Sierra+TSim. Když potřebuji otestovat nějakou strategii a přitom zároveň pokračovat v obchodování naostro, tak si spustím druhý TSim a nechám ho v simulačním modu. Tak můžu současně zadávat ostré příkazy přes jeden TSim+ v live modu a přes druhý testuju. Je to jednoduché a není k tomu potřeba žádný další účet.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

dobrý den,
rád bych se zeptal, právě mi vypršela předplacená lhůta na sieru kde jsem testoval na staších datech, nyní bych v tom rád pokračoval, ale už o něco reálněji. Když si otevřu účet u IB je nějaká podmínka do kdy musím uskutečnit první tzv.ostrý obchod?, nebo můžu třeba 2 -3 měsíce testovat a oťukávat systém aniž by mě zrušili účet. Chci totiž až postupně najíždět na ostré obchody.

děkuji za odpověď

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 5 týdnů později...
  • 2 months later...

Zdravim,

tak sem si otevrel paper ucet u IB a nalogoval se a nejedou mi grafy v Amibrokeru ( okno vpravo dole je cervene misto zelene) a Bracket Trader neni take spojeny. Kdyz se naloguju na real ucet tak vse bezi v poradku, ale tenhle paper jaksi nic. Muze nekdo prosim poradit jak to nastavit pro simulovany ucet? A taky se chci zeptat kdyz budu obchodovat na simulovanem uctu u IB pres Bracket Trader mam nastavit v BT sim nebo live?

Dik moc
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...