Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

nastavení stop-loss v TWS


hornet007

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
potřebuji poradit s nastavením stop-lossu v TWS pro trh SE hodnotu USD 100,- . V menu Order Defaults, v záložce FUT jsem nastavil do Default Order Offset amount / stop - číslo 2, jak se píše v manuálu. Bohužel to nefunguje. Je tam ještě třeba něco zaškrtnout?

Děkuji za pomoc

St.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Nazdarek, mam ponekud jiny dotaz, ale urcite se nekdo najde, kdo bude znat odpoved. Umi nekdo z Vas nastavit v TWS od IB toto: po vstupu do pozite (uz jsem v trhu) si nastavim v TWS PT a SL. Jak to mam udelat, abych nemusel pouzit T sim+, ale primo v TWS fungovalo, toto: pri uskutecneni PT a nebo SL se mi druhy prikaz sam zrusi (bud SL pri prorazeni PT a nebo PT pri vykopnuti na SL).

Diky moc Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 týdny později...

Dobrý den,
rád bych se Vás zeptal, jak mohu v TWS nastavit automatické vygenerování SL. Například, když obchoduji pozičně a spekuluji na proražení HIGH předchozího dne, tak do platformy klasickým způsobem zadám STOP/LIMIT příkaz nad HIGH dne. Jenže nevím, kdy bude tento příkaz vyplněn a není z časových důvodů možné u PC sedět do vyplnění vstupního příkazu, abych mohl ručně zadat SL.

Proto by mě pomohlo, kdybych mohl po zadání vstupního příkazu vypnout TWS vč. PC a po exekuci vstupního příkazu by mě platforma TWS automaticky vytvořila Stop Loss příkaz v předem nastavené vzdálenosti od vstupu, a to pro každý trh jinak. Je možné to takto nějak v TWS nastavit?

Děkuji Ruda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Vstoupil jsem současně long xxx kusů do titulu A a short yyy kusů do titulu B (strategie statistické arbitráže). Potřeboval bych vědět, zda vůbec jde a případně jak provést u InteractiveBorkers kombinovaný výstupní příkaz:

Stoploss -jakmile součet zisků a ztrát z otevřených titulů A i B dosáhne úrovně – 100 (ztráta ), potom aby se současně tituly A i B ukončily (sell xxx kusů titulu A, buy yyy titulu B ). Současně by se vyrušil profit target příkaz (one cancel another)

Profit target -jakmile součet zisků a ztrát z otevřených titulů A i B dosáhne úrovně + 120 (celkový kumulovaný zisk z obou pozic ), potom aby se také současně tituly A i B ukončily (sell xxx kusů titulu A, buy yyy titulu B ). Současně by se vyrušil stop loss příkaz (one cancel another)

Díky za rady a nápady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • 8 months later...

Zdravím, poraďte mi někdo jak mám zadat se vstupním příkazem SL tak aby byl SL nastaven třeba 10% od vstupní ceny. Příkaz zadávám mimo obchodní hodiny a ikdyž nastavím 10% tak se mi SL nastaví na 10% od poslední obchodované ceny (close předchozího dne). Já potřebuji aby to bylo 10% od ceny za kterou druhý den vstoupím do obchodu.

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravím,

používám demo účet u IB a přes Ninja Trader paper traduju 30 kontraktů na trhu YM. Občas se při zasažení stop lossu stává, že s několika kontrakty mám hodně špatné plnění (> 15 ticků), a tím moje ztráta je mnohem vyšší.
V TWS mám u stop lossu nastavený příkaz stop limit, kde stop cena je můj zadaný stop loss v Ninja Trader a limitní cena je o 20 ticků horší než stop cena. Jsou to výchozí hodnoty, nic jsem v TWS neměnil. Je to tak vůbec správně? Kde to případně přenastavím a na jaké hodnoty?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...