Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Výpadky 10.10.


PET

Doporučené příspěvky

  • 1 year later...

Dobry den,

chcel som zalozit nove vlakno, kde by sa hlasili vypadky TWS, aby kazdy, kto ma problemy, mohol vo vlakne ihned zistit, ci je problem u IB, pripadne na strane pouzivatela, jeho providera, kolizia programov a pod. Nemam vsak tuto moznost, kedze som este nevlozil viac ako 30 prispevkov. Ak je to mozne a usudite, ze i vhodne, prosim, zalozte niekto zo starsich prispievatelov spominane vlakno ako nove.

Zatial vkladam svoju otazku len takouto formou.
Dnes (23.10.2007) mi vypadla TWS platforma cca okolo 18,30 a az do skoncenia obchodovania mi nenabehla. Mal niekto dnes podobny problem, alebo bol to bol problem len u mna/mojho providera?

Dakujem za kohokolvek odpoved, nech to mozem ihned riesit, ak to ostatnym fungovalo.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Rich, Danek,

dakujem za vase odpovede.
Napojit do TWS mi stale nejde (23.59 CET) (skusal som restart, odpojit antivir aj firewall). Nakoniec som kontaktoval Customer Service IB a svojho Providera. Vyzera to tak, ze mi z nicoho nic provider blokol port 4000 a 4001 a bez toho vam TWS nepobezi (navod ako zistite funkcnost portov daval aj Avatar v "technicke problemy" niekde v tejto rubrike o TWS.
Nudzovo sa to da riesit cez Web trading, ale to je skutocne len nudzove riesenie a normalne sa cez to obchodovat velmi neda. To len rada pre vas a ostatnych, ak by sa vam to niekedy tiez prihodilo.
OK, teraz uz len prehovorit do duse providerovi (ale tu vcerajsiu stratu mi asi neuhradi :-))

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

v suvislosti s indentifikaciou problemov IB platformy, o ktorych som hovoril vo svojich predchadzajucich prispevkoch, tu mam jednu pomocku.
Na strankach IB je mozne overit, ci platforma nema momentalne problemy takym sposobom, ze do vyhladavaca zadate skratku A101 a vyhodi mam System status informaciu, teda, ci podla nich je platforma OK, alebo maju momentalne nejake technicke problemy.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
×
×
  • Vytvořit...