Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Prevod penez od Interactive Brokers do Ceska


Aamer

Doporučené příspěvky

OK to chápu. Taky vím, že pokud je účet pod 2000,- USD tak účtujou měsíčně 20,- USD za data pokud je teda beru.
Takže pokud tomu dobře rozumím, tak když zruším data, tak budu měšičně platit 10,- USD?
Teď je otázka jakou minimální částku musím na účtu nechat, aby mě jej zcela nezrušily?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 345
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

everest - proc si radeji neprectes, co pisou na tech strankach? ten samy odkaz, tentokrate oddil balance:
"Accounts that show no balance will be closed. To reactivate an account that has been closed for having no balance, a new account deposit of USD 10,000 or non-USD equivalent is required."
- ucet, ktery nevykazuje zadny zustatek bude uzavren. pro reaktivaci takoveho uctu je treba zaslat novych $10.000 nebo ekvivalent

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Milane,

to je zajimavy..

a provedl jsi predtim forexovou konverzi na CZK anebo si proste zvolil pri prevodu transaction currency CZK a IB to konvertovalo za nejaky aktualni vlastni kurz?

Jake udaje jsi pro tuto platbu zadal? Standardne FIOBCZPPXXX a IBAN uctu? Ja totiz kdyz tohle zkousim, tak mi to pise invalid IBAN...

Diky moc.

Petr
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusil jsem obojí, vhodnější se mi jeví předchozí forexová konverze na požadovanou částku v CZK.Pak je i převodní kurz pod jistou kontrolou.Na druhé straně je při forexové konverzi zřejmě širší rozpětí BID/ASK.V druhém případě jsem zkusil ZUNO místo FIO, výsledek stejný, jen převod trval 2 dny.
Neměl jsem žádné problémy se zadáním SWIFT a IBAN.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 month later...

@bak0nuk3m: převod spustíš ve webovském Account Managementu IB, po příhlášení v menu Funding - Fund Transfers. Tam taky hned uvidíš, jaká částka je k dispozici pro výběr, pod tím v nabídce Transaction Type vybereš Withdrawal a zadáš číslo účtu.
Vzhledem k plánované částce bych spíš čekal telefonát od cílové banky :)
m.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 5 months later...

ahojte,
Mám takový problém. Potřebuji zaplatit pronájem Sierry plus data. Dosud jsem to platil z česka ze spořitelny. Jde o relativně malé částky a příjde mi zbytečné platit všechny ty poplatky a převod.

Rád bych si založil nový PayPal fundovaný v dolarech přímo z Interactive Brokers. Je to možné?, Je vůbec možné posílat peníze jinam než na obvyklý u IB zavedený účet??

vím, že jde o dotaz mimo toto vlákno, ale netuším kam jinam to napsat a zakládat nové vlákno nechci.

Díky za odpověď,
PetrPavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PetrPavel
Nie to sa neda aby si si mohol poslat peniaze z IB na paypal učet.
Inak paypal ma horši kurz pri konverzii preto plať priamo kartou , kde konverzia sa robí za kurz spolocnosti od ktorej maš kartu Pokial nemaš učet u paypalu to neva lebo ked ta to hodi na stranku paypalu na vykonanie platby tak tam budeš mat dont have paypal account pay with your card.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...