Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otvirani uctu v Anglii


PD

Doporučené příspěvky

Pracuji v Anglii a chtel bych si otevrit ucet u IB.Mam tu cesky ridicak,obcanku a pas ale protoze chci uvest pri registraci soucasnou adresu a penize budu posilat z anglickeho uctu,tak mi asi tyhle doklady moc platne nebudou.Da se s tim otevrit ucet (napr pas + posta s moji adresou)?Diky moc za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to stacilo (pas a dopis s adresou).Ve stredu vecer jsem udelal registraci a dneska (patek dopoledne)mi prislo schvaleni.Akorat se tam to cislo pasu neveslo tak jsem ho zkratil (napsal az to za lomitkem),tak mi vcera prislo ze jsem napsal spatny cislo,tak jsem odpovedel ze se tam neveslo a do odpovedi napsal cely a dneska to prislo.To jen kdyby chtel nekdo otvirat ucet taky z venku,tak ze je to v poho,jak psal Dimitri...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 years later...

1) Pracuji v Kanadě a také uvažuji o otevření účtu u IB. Také bych použil pas a poslal peníze z kanadského účtu. Nevím ale jestli použít kanadskou adresu, nebo adresu českou, která se shoduje s mým pasem.
2) Je možné si později přiřadit i českou banku na kterou bych si pak nechal posilat peníze?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

zdravim, ja prezmenu zijem v nemecku, ale ucet chcem otvorit na slovensku adresu a peniaze poslat napr z nemeckeho uctu, tak ze citam ze to neni problem, alebo sa nieco zmenilo? a s posielanim penazi tiez neni problem , tiez jedno ze v ktorej krajine je ucet?
plati sa u ib nejaky mesacny poplatok alebo poplatok za neaktivitu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...