Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

komise IB


milos

Doporučené příspěvky

  • 7 months later...

Zdravím všichni,
potřeboval bych se zeptat, jak zjistím spready a komsie u interactvie borkers u trhů :

1) E-mini Dow
2) E-mini NASDAQ
3) E-mini RUSSELL
4) E-mini Gold
5) Nikkei 220

NA těch jejich stránkách se fakt nevyznám...našel jsem tam i komise apod. ale vůbec nevím,. v čem to je apod :)

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj doublem,
teda koukam, ze to u IB nejak zmenili-drive meli na US trhy vyber bundled (=vsechno bylo v jedne cene) nebo unbundled (platil jsi zvlast poplatek dle mesicnich objemu+clearing fee+exchange and regulatory fee+nevim co jeste tam bylo)komise. Zdalo se mi minuly tyden/dva nazpatek, ze ted platim min, ale nejak jsem tomu nevenovala pozornost..

Tvoje trhy neobchoduju, ale jak tak koukam na jejich stranky, tak pro to, co Te zajima by to mohlo byt zde a asi takhle: www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission ousko futures and FOP, volba US exchanges.
Celkova cena je pak tvorena:
A) flat rate podle meny ve ktere obchodujes: pokud mas ucet v USD, tak $0.85
B) exchange and regulatory fee: podle burzy, kde se Tve kontrakty obchoduji www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission#e . Tipuji to takhle:
1) E-mini Dow - ticker YM, burza CBOT=>pripocti 1.14+0.01 regulatory fee=celkem $2
2) E-mini NASDAQ - ticker NQ, burza Globex=>pripocti 1.14+0.01 regulatory fee=celkem $2
3) E-mini RUSSELL - ticker TF, burza Nybot (ICE) =>pripocti 0.94+0.01 regulatory fee=celkem $1,8
4) E-mini Gold - tohle vubec netusim, kde by se mohlo obchodovat-nasla jsem to pod CME group na comexu, ale to ma tak male volume, ze neverim, ze bys to chtel obchodovat..
5) Nikkei 220 - tohle taky nevim, kde se obchoduje, ale analogicky si urcite uz odvodis, jak zjistit cenu kontraktu

Jo, vyse uvedene poplatky jsou za jednu stranu obchodu, RT poplatek (vstup+vystup) ziskas vynasobenim dvema ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 3 years later...

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaké jsou dodatečné poplatky pro obchodování evropských indexů a dluhopisů. Mám na mysli poplatky za data z EUREXU, nevyplněné příkazy, změny příkazů apod. Nechápu totiž dodatky k poplatkům, jak je mají uvedeny na webových stránkách IB.
Pokud máte někdo účet v eurech a obchodujete evropské trhy, dejte prosím vědět, jaké jsou všechny aktuální poplatky a komise.
Díky Gabka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, chtěl jsem se zeptat. Jaké jsou poplatky u IB na obchodování e-mini? Našel jsem u nich tento odkaz:
www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=commission&p=futures1
je to těch 0,85 x 2 (otevření a uzavření pozice), popř. 0,5 USD x 2?
Právě se chystám backtestovat systém a chtěl bych do toho započíst i poplatky. Popř. je i nějaký lepší broker v poměru cena/kvalita na daytrading? Děkuji moc za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Inak všimli ste si, že sa zmenili podmienky pre účtovanie poplatoku za neaktivitu ?

Ak zaplatíte na poplatok 10 USD a viac, tak neplatíte activity fee

Ak zaplatíte na poplatkoch menej ako 10 USD, tak platíte activity fee vo výške 10 USD - zaplatené poplatky

Takže už neplatí, že musíte na poplatkoch spraviť 30 USD a tiež neplatí, že ludia do 26 rokov majú activity fee za 3 USD. JE to tak, alebo som mongol ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...