Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

komise IB


milos

Doporučené příspěvky

takže to nevadí ? neviem velmi dobre anglicky, ale toto som si vedel preložiť.

"If monthly commissions >= USD 10 (or non-USD equivalent), then fee = 0"

Však tu je jasne napísané: "ak mesačné poplatky budú >= ako 10 USD, potom poplatok za neaktivitu je 0.

A inak mrzí ma, že namiesto toho, aby si tu ludia pomáhali, tak sa tu každý vyjadruje sarkasticky a odpovedá nepriamo, alebo úúúúúplne od veci. Nezabudnite, že aj vy ste niekedy začínali a mali ste vela otázok. Ale ako vidím, niektorí na to už úplne zabudli

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pesiak:
podle mě je to takhle...
1) nebudeš platit 10USD za neaktivitu, pokud budeš mít komise za měsíc více než 10USD
2) nebudeš platit poplatek za data 10USD, pokud budeš mít komise více než 30USD

Z toho plyne, že pokud budeš mít měsíční komise méně než 10USD, budeš platit 20USD měsíčně.
Pokud budeš mít měsíční komise 10,00-29,99USD, budeš platit jen 10USD poplatek za data.
Pokud budeš mít měsíční komise více než 30USD, nebudeš platit nic.
Takhle jsem to pochopil já.

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

on je blbej...od přirození.....neřeš ho.

Data ti samozřejmě budou IB posílat zadarmo....to už je takový nějaký concenzus.....

I když mne zase asi někdo z "majitelů webu" vyhodí (třeba Taraka), tak mi to fakt nedá. :)

Ale zase když si představím, jak tyhle ovenky posílají peníze .....tak mi je to příjemně.

Pěkný večer.M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdislav: bud v klidu. Tve body 1. a 2. plati presne, jak jsi napsal; to pod tim je ve skutecnosti o neco vyhodnejsi, nez tu pises

pesiak: dam Ti dobrou radu, kterou tady stale ignorujes: zamysli se, co budes delat, az budes mit v trhu realne penize a bude nejaky "problem". dokazes si sam poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jaké jsou v současné době komise u IB pro trh YM?
Jdu na stránky IB, položka Pricing -> Commissions -> Futures and FOPs -> Fixed pricing structure -> CBOT -> řádek "Mini-sized DOW YM" a sloupec "TIER I" zde je cena za jeden obchod $1,16 + poplatek $0,01, takže za jeden kompletní obchod by to mělo být celkem 2,32 + 0,02 tedy celkem 2,34 dolarů. Je to tak správně? Nebo ještě něco dalšího se platí?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
×
×
  • Vytvořit...