Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zruseni uctu u IB


Kelda

Doporučené příspěvky

Ahoj,
potrebovalbych poradit. prestal sem pres IB obchodavat a chtel bych si poslat penize z uctu zpet. Drive mi poslani penez slo, ale ted nevim kde delam chybu, ikdyz si myslim, ze delam vse stejne (napise mi to, ze vse probehlo OK a IB moji zadost prijala). Nevim, jestli neni problem v tom, ze si chci odestal celou castku co mi tam zbyva. Mohl byste mi podat nekdo podrobny navod, jak to mam udelat.
Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 9 months later...

cavte,
vie mi niekto poradit ako mam zrusit ucet u ib..
base curensi mam USD, na stranke pisalo ze mam previest menu do base curency co som spravil.. a potom som siel poslat peniaze v eur.
predtym som si posielal eura tak ze som vzdy prve previedol dolare na eura a tak som si ich poslal..
tak neviem ci som to spravil spravne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peniaze som zmenil na eur, nchal som na ucte iba zopar dolarov.. peniaze mi odoslalo, ale ked v nastaveniach , kliknem zrusit ucet tak mi pod
step 1:Create a valid bank instruction for a closing wire withdrawal on the Funding Instructions page, which is available from the Funding menu.

vyhodi tuto hlasku:
Please create a valid wire instruction in your base currency

tak tearz enviem co mam vytvorit wire na tych 20 dolarov ci ako?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chces poslat EUR najprv si zmen base currency na EUR.
Chod do Account Management-Manage Account-Settings-Configure Account-Base Currency tam klikni na EUR a potvrd a až na druhy den budeš mat base currency EUR. a Nasledne zadaj účet, z ktorého si posielal EUR do wire instruction.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...