Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

Tak moje dnesne pocinanie. 1 obchod, a dva skraty z toho jeden nevysiel. O1: V prekupenej casti kanala sa spravil tento podla mna Uptrust, po ktorom nasledoval upbar na nizkom volume. Potom nasledoval test bar na 15min grafe a na 5 minutovom to boli 2 test bary. Nasledoval short po prvu moju rezistenciu. O2: ocakval som stale pohyb dolu, ale nebol som v pozicii. potom sa naraz vyhupla cena hodne rychlo a vysoko tak som to shortol s predpokladom dalsieho poklesu - stalo sa. Rychlo zarobene :D O3: vyhlasovanie sprav ohladom ECB tak som ocakval nieco podobne ze sa bude diat. A tak som to opat shortol a to sa mi uz neoplatilo nehovoriac o tom ze som otvoril vacsiu poziciu (ako retard) reku rychlo zarobene. Ano zamaz som dnesne uspesne obchody a trosku zminusoval. Poucenie spravy uz nebudem obchodovat ! :) A zaujimave ze som cakal odraz potom od tej najvyraznejsie linky kanala hore ale tam som to uz neshortol a to som mohol veru. Aspon vidno ako psychyka cloveka rozhadze ;)

17971

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

inac po vzorke 30tich live obchodov a po odfiltrovani skratovych a lakomych obchodov (zvadsa stratovych) by som bol nejake drobne v pluse. Expetancy by vychadzalo bez skratov na nejakych 0,2 inac momentalny celkovy stav -0,35 na jeden obchod. toz mam co robit nie je to ziadna slava ani ked si odmyslim tie blbosti co som porobil. V prom rade skoro vystupujem z obchodov a to je najvacsi problem. Vsetky obchody som robil na zaklade VSA tie skratove boli pocity lakomost vid moj screen hore :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim pani,
poslednu dobu ma velmi zaujala vsa, taktiez market delta footprinty a pod. - veci pomocou ktorych sa da vidiet o cosi hlbsie ... ako ste pisali, dobre kombo je NinjaTrader + ZenFire data ... spojazdnil som si to len mi nechce NT spustit currency futures charts "Error on loading chart data for '6E 03-12 Asx'; NinjaTrader data server does not support this instrument. no data available." - mam len nieco zle nastavene alebo jednoducho free ZenFire data (trial) neobsahuju futures na meny?

btw, myslim ze tu bol ten chalan spominany skor, celkom ma oslovil Julian Marchese, 15rocny 'sopliak' ktory sa tradingu venuje od 8 rokov, na youtube ma nick julian062596 a zaujali ma niektore jeho videa, obchody v extremoch -> vysoky RRR, s pomocou volume, avsak skor len co sa tyka divergencii, ziadna vsa, ak budete mat cas, ceknite ho co na jeho stuff hovorite

Kos3 :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...