Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobře, čili max vklad je 1000 E, v případě, že bych se dostal nad tento strop? Byl bych nucený vybrat nebo to ničemu nevadí. U Swissu je minimální vklad 5000 a na ten zatím nemám, takže se musím spokojit s EU. Jinak ty podpisy, stačí pouze příjmení nebo vyžadují kvůli ověření celé jméno?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zde mi ještě acc manažer poslal info ohledně dokladů:
1. If Dukascopy Europe can establish that you deposit funds into your trading account from an account with a credit or financial institution which is registered in a member state of the European Union, and the total amount of your deposit does not exceed 1,000 EUR, a plain, uncertified copy of your passport or ID will be sufficient for identification purposes upon opening your trading account. Driving license is not proof of identity so we will need both sides of ID.

2. If you plan to invest more than 1,000 EUR, certified/notarized/authenticated copy of an ID card or passport containing a clearly visible signature and photo of the account holder will be required. In all countries certification may be performed by a public notary or Public Entity: police station, ministry of justice, ministry of the interior or town hall. Original of the certified copy must be provided.

3. If your ID card has signature on it, please sign all documents with signature visible on ID. If ID doesn't have signature, copy of Driving License with signature can be used a as sample of your signature (then sign documents with signature visible on driving license). Simple signature on piece of paper is not sufficient so if your signature is not visible on ID, Passport or Driving License it will need to be certified by a notary.

Please feel free to send me scanned copies (at least of ID, proof of address and one signed page of documentation) to double check before posting.

Čili, v mém případě, když budu mít vklad do 1000E a převod z účtu GE Money (mimochodem zde asi bude nejvhodnější tedy odeslat částku v CZK na jejich resp. můj účet u nich a oni se postarají o převedení na USD dle kurzu + snad nijak závratný poplatek), tak není nutné notářské potvrzení.

Ještě otázka k jejich commission table, v mém případě budu mít nejspíše rate 48 USD a z této částky se odvíjí výše spreadu. Těchto 48 USD už se nikde nepromítne, ne? Např. po zobchodování 1 milionu USD bych zaplatil oněch 48 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, schováváte tady info, nebo ho jen nemohu nikde najít... Chtěl bych live účet u CMS v UK, protože jsem si za pár let hraní s VT na tento program opravdu hodně navyknul a mám jej již zcela k obrazu svému... Ale vidím nějaké změny... Forex.com koupil CMS? Funguje CMS stále jako broker? Udělá mi účet s 500 Euro? Co se to zase stalo? Ten čech co dělal pro CMS už to nedělá? Kde seženu nějaké info, jestli je možno u nich založit účet, či ne?

A kde jste vůbec všichni? Dlouho jsem tu nebyl...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem to konzultoval s it konzultantem a je to udajně v pořádku-jen silnější firewall,založil jsem tam taky demo tak uvidím-líbí se mi jejich reference a to,že spolupracují snad se všemi brokery vč.IB-tak uvidíme-každopádně moc děkuji za odpověd-ps dnes se jim na demu dařilo,ale komu ne?:)mně i na živo!at se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Belier: Dukascopy už má i českého (resp. česko-slovenského) account managera. Takže zkus jim napsat, at ti zavola. Pomuže ti se vším.

Co se týče poplatků (nemyslím spread - ten je variabilní) tak je to celkem komplikované, také jsem to studoval delší dobu. Konkrétně, když nakoupíš lot EURUSD, tak fakticky nakoupiš 100.000 euro a za to zaplatíš 4,8 E a když tento lot prodáš tak zaplatíš dalších 4,8 E. Dohromady RT (nákup prodej) 9,6 E, přepočteno na dolary (vždy podle aktuálního kurzu) dnes cca 12,48 dolarů. Poplatky mají vysoké. Ale jde to snížit vyšším vkladem, kde při alespoň 5000 dolarech se dostaneš na cca 9,8 dolarů za lot eurusd, ale i to je hodně. Jde to i mnohem méně. Když zadáš do největšího vyhledávače dukascopy rebate 45 procent, tak ti vyjede na jednom z prvních míst odkaz na nějaký atom či molekulu :-) a ten vrací 45 procent polatků, zcela automaticky. A to už je zajímavé. (třeba obchod s NZDUSD tě vyjde na cca 3,7 za lot při 5000 vkladu). Obchodováním ty poplatky jdou stáhnout ještě níže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Ahoj,
prosím o radu ohledně otevření forex účtu u brokera Dukascopy. Jaké s ním máte zkušenosti, mluvím o live. Jaká je stabilita platformy, jaké je plnění, ať už při otevírání nebo při zavírání pozic a skluzy. Jak hodně je složité otevření účtu. V jaké měně účet otevřít a jestli jsou účty segregované. Samozřejmě jsem si přečetl diskuse, ale osobní zkušenost je vždy lepší.
Demo jsem si osahal, ale všichni víme, že to funguje vždycky. Pročetl jsem i jejich web, ale protože neumím anglicky tak překládám jen translátorem. Využíváte prosím někdo k otevření účtu u Dukasů brokera který vrací část poplatku CASCHBACK. Kterého. Nebo kdo poplatek vlastně vrací. Poslední dobou je Dukas na fórech pranýřovaný.
Uvítám všechny rady a zkušenosti i ty které mě ani napadly.
Zdravím Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, taky bych výhledově chtěl obchodovat s Dukasem, zatím používám jejich demo a už jsem si dost zvyknul.Náhodou jsem narazil na české video s popisem jak založit účet u Dukase, myslím se tu nesmí dávat takové odkazy, ale stačí napsat do vyhledávače(na seznamu) Dukascopy, vybrat video a naběhne jako první odkaz, podle toho videa na tom založení nic není, ale jde o to přez koho otevřít aby byli levnější poplatky, to by mě taky zajímalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Cashflowz Napsal:
-------------------------------------------------------
> Verim, ze vela ludi ak si hlada brokera da na
> nazor stranky forexpeacearmy.com Dnes sa mi dostal
> do ruk tento clanok. Ako sa k tomu postavite je na
> Vas, avsak mal som potrebu sa s tym podelit Mozno
> to ani nie je pravda.
>
> Pozor na podvody: fakty o ForexPeaceArmy
> Internetový zdroj «Forex Peace Army», umiestnený
> na forexpeacearmy.com je anonymný podvodný
> projekt, zarábajúci peniaze vydieraním brokerských
> spoločností. Legitímnosť tejto organizácie je
> pochybná: projekt neposkytuje akýkoľvek reálny
> kontakt, okrem e-mailovej adresy, a neposkytuje
> akékoľvek údaje o jej skutočnom sídle.
> Zakladateľ ForexPeaceArmy je známy na Webe pod
> menami Dmitriy Chavkerov, Felix Homogratus, Forex
> Bastard. Táto osoba má povesť podvodníka, krorý
> zarába jednoducho peniaze intrigami dvomi
> spôsobmi: vydieranie rozvíjajúcich sa spoločností,
> poskytujúcich brokerské služby na forexovom trhu,
> a predajom neprofesionálnych signálov forex
> obchodníkom.
> Prvý spôsob je realizovaný podvodným
> online-projektom «Forex Peace Army». FPA aktivita
> je organizovaná tzv. “Blacking PR” (vydieračskými)
> kampaňami voči úspešným brokerom: uverejňovaním
> ohováračských, skresľujúcich materiálov a
> informácií na ich webstránke forexpeacearmy.com a
> tak isto ich rozširovaním po internete za účelom
> ďalšieho vydierania vydieraných spoločností.
> ForexPeaceArmy prestane útočiť iba ak sú jej zato
> zaplatené peniaze.
> Predávanie falošných signálov je vykonávané
> Felixom Homograqtusom a jeho komplicmi pomocou
> desiatok podvodných stránok. Po čase obchodníci
> začali tento podvod rozoznávať a oni boli označení
> za podvodnikov. V tomto prípade díleri z
> ForexPeaceArmy mali vytvoriť nové stránky na
> predaj signálov. Akonáhle je počet negatívnych
> reakcií na projekt príliš vysoký, podvodníci
> udržujú túto aktivitu tým, že zmenia jej názov..
> Nanešťastie, dnešné spoločnosti-obete nie sú
> schopné zariadiť trestné stíhanie proti týmto
> podvádzajúcim projektom, pretože FPA si uchováva
> absolútnu anonymitu. Okrem faktu, že títo
> podvodníci nemajú žiadnu reálnu adresu alebo
> registračné údaje, využívajú možnosť anonymných
> providerov k beztrestnému k zaplneniu Internetu
> ich vydieračskými materialmy.
> S cieľom zabrániť podvodníkom svojej propagácií na
> väčšine profesionálnych obchodníckych fór je
> zakázané vkladať linky na podvodný projekt
> ForexPeaceArmy. A absolútne spravodlivo. Celá
> obchodnícka komunita na internete pozná FPA ako
> vydieračov a hackerov. Tu sú linky ktoré sme
> získali z vyhľadávača a ktoré poukazujú na «podvod
> ForexPeaceArmy»:
> Forex Peace Army link 1
> Forex Peace Army link 2
> Forex Peace Army link 3
> Forex Peace Army link 4
> Forex Peace Army link 5
> Forex Peace Army link 6
> Forex Peace Army link 7
> Forex Peace Army link 8
> Odkedy podvodníci z ForexPeaceArmy namierili svoje
> aktivity proti InstaForexu, tým že nás začali
> vydierať, oficiálne prosíme každého, kto má
> akékoľvek informácie o týchto anonymných podvodoch
> s úplne skrytým umiestnením, aby kontaktoval naše
> oddelenie kontroly podvodov na
> e-mailfraud-co
> ;ntrol@in
> 115;taforex.
> com.
> Je na Vás komu budete dôverovať. Ale prosíme Vás o
> zváženie informácií uvedených vyššie aby ste
> prišli k správnym záverom. Prosím, NEKLAMTE SAMÝCH
> SEBA! DAJTE SI POZOR NA PODVODY!
>
> Link na text (postujem ho tu kvoli dalsim odkazom
> na ine diskusie)
> instaforex.com/sk/forexpeacearmy.php


Presne tak pane Chavez, zapomnel jste dodat, ze JE ZAKAZANO CIST DISKUSNI PRISPEVKY, KTERE OHOVARAJU ISTRAFOREX, protoze tito borci podali zalobu u mistniho soudu a milicionar ve Vladivostoku dnem i noci zapisuje IP ADRESY VSECH POMLOUVACU A LIDI, KTERI CTOU TY LZIVE DISKUSNI PRISPEVKY. KAZDEHO PAK PREDVOLA PODAT VYSVETLENI - NA VLASTNI NAKLADY SI MUSITE KOUPIT ZPATECNI LETENKU DO VLADIVOSTOKU, to stoji nemale penize!!!
TATO BROKERSKA FIRMA, Ktera je mimochodem nejlepsi na svete (paka 1:2000, po domluve s reditelem i vice, fixni nizke spready, jistota stabilniho prostredi marketmakera, atd, je vicemene jedina, ktera v dnesni tezke dobe obstoji.....

kazdy rozumny clovek ihned pochopi, ze jde o solidniho brokera a ty kecy na FPA necte, je to jasne....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...