Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex brokeři s API


flakac

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat zda nevíte o dalších FX brokerech s API
Co vím tak:
- MetaTrader má API ve verzi 3. Nová, připravovaná verze je bez API, ("security reasons", jak se pánové z MetaQuotes vyjádřili) Jediné co je možné používat v jejich programu vlastní DLL, to mi nevyhovuje
- Oanda: API mají zdá se dobré, ale za 600 US měsíc. To se mi zdá trochu moc.. I když je tam sleva pokud tradujete nějaký ten M/měsíc, tak velký účet nemám
- Dukascopy www.dukascopy.com/swiss/english/bp/int2/ O nich nic nevím. Máte s nimi nějaké zkušenosti? Jste někdo u nich.

No, a já bych se chtěl zeptat, zda nevíte o nějakých dalších brokerech co nabízí API za rozumných podmínek (nejlíp zadarmo).
Dělám trading systém v Matlabu a přepisovat do čehokoliv ty stovky řádků kodu je nesmysl. Dokud brokeři budou podporovat MT3, je to dobré ale člověk neví kdy přijdou na novou verzi bez api, myslím si že je třeba být připravenej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Flakac
Odborníkem na programování určitě nejsem, ale pravděpodobně se ti jedná o možnost vlastní tvorby nástrojů.
MetaTrader API má, o nové verzi nic nevím. S Oanda jsem nikdy nepracoval, takže nevím. Zcela určitě tvorbu vlastních nástrojů nabízí nová verze Visual Trading 1,6. a je zdarma. Zkus si na jejich stránkách stáhnout jejich program (podporuje i češtinu). Manuál k VT (angl.) najdeš na www.cms-forex.com/files/vtmanual.pdf a popis tvorby nástrojů tuším od str.40. Ale opakuji, nejsem odborník na IT a třeba se mýlím. Vidím, že se v tom vyznáš, tak se pak s námi poděl o svou zkušenost ve vztahu VT a API.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co reknes na tohle:

The VTtrader API is an application programming interface that allows you to write custom applications using any language that supports COM technology (C++, VB6, C#, VB.NET, Delphi, VBA (Excel, Word), Java (3rd party components needed), Perl and more...)

Prihlasil jsem se na beta testy a mam pristup, uz ale udelali konecnou verzi. Netusim kdy bude uvolnena mozna ze uz je volne ke stazeni. Ja se do fora API dostanu hned po zalogovani. Nevim jak ostatni.

adresu snad znas, ale pro jistotu: forum.vtsystems.com/index.php

cau dedek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Vážení tradeři,
rád bych se dostal na SIDovo vlákno forexu, ale hlásí mi to následující:

Fatal error: Allowed memory size of 12582912 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /data/home/www/docs/podhajsky/forum/include/thread_sort.php on line 47

CO S TÍM?

Díky za pomoc
Lit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 11 months later...
  • 7 years later...

D.D

Potřeboval bych poradit BROKERA ,který obchoduje i o víkendu?Tedy jde mě o to,že jsme u dukascopy,ale ti zavírají v pátek a pokud držím otevřené pozice potřebuji je zkontrolovat a případně zavřít či novou otevřít.
Který broker funguje i o víkendu a umožnuje mít i několik otevřených pozic do různých směrů?Tak jako dukascopy.Prostě pokud trh proletí příkazem a neotevřel ho,protože byla sobota tak to by nešlo!Já vím,že existují i brokeři,kteří umožnují přístup pořád.


Děkuji vám za odpověd :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...