Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

Tak jsem to teda zbezne skoukl a moc se mi nelibi, ze ten program nema vlastni okno a v nem teprve ostatni okna. Ted je to takovy zmatecny. Taky se mi nepodarilo nastavit graf, aby zobrazoval bary vcetne Open a Close. Nastaveny to mam dobre, ale proste to nezobrazuje. Nepodarilo se mi ani zmenit barvy baru nebo candles, misto modre na zelenou......
Nevi nekdo jestli to vubec jde ?

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Spajk
Bary vč. Open a Close to zobrazuje normálně. Nepochopil jsem co myslíš zmínkou o oknech...
A jeden "tip". Kolega z Irska obchoduje jen na signál, které si nastavil takto:
Otevři si třeba EUR/USD klikni někde do plochy grafu pravým tlačítkem a vyber Add Trading Systems. Z toho si vyber VT Level Stop - Reverse system. Objeví se ti upozornění na podmínky, klikni na I agree a v Trading System Properties uprav Mode Delta Price na Manual a hodnotu změň z 0,004 na 0,005. Interval nastav na 30 min. graf. Po naplnění stanovených podmínek ti to bude zvukově i graficky hlásit zda koupit nebo prodat. Je to dobré vyzkoušet třeba na EUR/USD, GBP/USD, USD/CAD a USD/JPY. Na EUR/JPY raději ne, ta kotace snad jen vyrovnává rozdíly mezi EUR a USD a "pípá" to pořád.. :)
Ten Irčan je dle vlastních slov na tom daleko úspěšnější, než když sáhodlouhé studoval různé TA a taky nedá na VT dopustit, je tam milión možností jak si něco sám nastavit, naprogramovat atd. Chce to jen tomu přijít "na chuť"... :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID: jasne, VT vypada dost dobre, ja jen psal ceho jsem si po spusteni hned vsiml co mi nesedelo. Ty bary teda fakt nevim, me to zobrazuje jen svisle carky (bary), ale bez Open a Close. A pritom to mam nastaveno dobre.
Ohledne tech oken.....no kazdy program kdyz spustis je vlastne okno a v nem teprve dalsi okna. Treba eSignal (a hromada dalsich, skoro vsechny) se otevre okno pres celou obrazovku a teprve do tohoto okna se oteviraji grafy, quotes a dalsi okna. Kdezto VT mi otevre na obrazovce 5 oken ktere nejsou vlozeny do zadneho "hlavniho" okna programu. Ufff...uz vis co myslim ? :)
No obchodovat se da s jednoduchyma signalama, dulezity je money management, takze tomu verim.. Keep it stupid simple :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Spajk
Aha, už vím co myslíš. Ale ty si můžeš nastavit do hlavního okna co chceš, stejně jako u jiných programů. Jejich tvar, seskupení, počet, tvar atd. si můžeš sám vytvořit a přesouvat jak chceš. V levé liště VT navigátor si vyber co chceš, třeba Obchodní kurzy, páry a grafy, které tě nejvíce zajímají, quotes a další - no zkrátka cokoliv co chceš. Pak klikni na ve VT Navigátor ve dvou sloupcích nástrojů třeba na Mozaika a seskupí se ti to do formace, kterou si můžeš různě přeskupovat tahem levého tlačítka. V hlavním okně tak můžeš mít od jednoho třeba do padesáti oken, a zda Mozaika, Vertikal atp. záleží jen na tobě...Opakuji, chce si to s tím "vyhrát" a myslím, že budeš spokojen. Ty barvy (změna) ti už fungují ?
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID: to co pises vim, to skladani oken. Ale ty okna se neskladaji do zadneho hlavnhi okna, protoze tam zadne neni. Pouze se preskladaji na obrazovce a tam kde je treba mezera mezi okny vidim to co lezi pod nema, treba firefox, jiny programy atd.. To je to co se mi nelibi... a nebo se mi to spousti nejak divne :)
Barvy jedou v pohode, dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Spajk:
Ano v tom máš pravdu, nemá to základní podkladové okno a může něco "prosvítat". Ale tahem za spodní lištu nebo pravý roh to lze upravit, podle potřeb a "díru" zacelíš... :). Nothing is perfect..:). Ale ty možnosti VT v programování, tvorbě vlastních nástrojů, zvuků, rozhraní API zdarma atd. takové prkotiny přebíjí.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja sem VT chvilku zkousel, vlastne ho mam porad naistalovany (nejnovejsi verzi) a to s tema oknama, to byla moje nocni mura... :) taky po nakem updatu se vsechno mrsklo standartne a musel sem si vsechno ukladat znovu...nekolikrat...radsi sem si to dal do eng, protoze cesky preklad je mistama zmatecny, nebo opacny (použít vychozi/ulozit jako vychozi - to je rozdil) kazdopadnemi to padalo... zapnul sem rano nakej automat (na zkousku) a za 2 hodky zjistuju ze se VT vypnul..spadnul... porad zamrzava, ukoncuje se celkem dlouho...ale co se tyce nastavitelnosti...to bude urcite nejlepsi volba...ale to uziv prostredi...no.. :( kazdopadne v MT si taky muzu naprogramovat svoje indikatori a strategie...myslim, ze MT je velice dobry software, nic me tam nechybi...snad jen posouvani SL je v VT rychlejsi (staci popotahnout)
kazdopadne platformy jako GTS, nebo java platforma co je primo na forex.com, to se neda vubec srovnavat...
ale doufam, ze moje hledani je u konce...je to moje 4 platforma v poradi a snad uz posledni ,ale zase kazda byla lepsi nez predchozi...:) takze to je pak cloveku hej ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kalich
Taky jsem se natrápil s VT než ta všechna nastavení byla podle mých představ. Problém je u VT podle mne v tom, že nabízejí časově neomezené Demo účty ve 12-ti jazycích a desetitisíce lidí po celém světě toho náležitě využivají. Jiné firmy mají dema časově omezené na 14-30 dnů většinou jen v angličtině (ruštině, němčině) a tak počet demo uživatelů je asi menší. Každopádně na reál účtech to běhá skvěle a hlavně odceňuji zdarma online zprávy Reuters co minutu, podle kterých jede celý finanční svět a za které bych jinak musel platit hříšné peníze. Mám to pořád (Reuters) na očích a nic významného, pokud u toho sedím, mi nemůže uniknout. A Forex je dnes hlavně o informacích a o reakcích na ně v řádu vteřin :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Rado
Asi jedeš na Demo účet. Kolegům to taky občas "blblo". Jejich agent pro východní Evropu mi to objasnil. Existuje po světě hodně upravených verzí VT (API je tam zdarma) i verzí Demo účtů, které s i v minulosti zprostředkovatelé po celém světě různě upravovali, např. přidávali kolonky s poplatky (v různé výši) a teď je v tom trochu "guláš". Záleží odkud si ten program a případný Demo účet stahuješ. Doporučuji to stáhnout znovu, včetně založení new Demo účtu přímo na jejich (CMS) www stránkách. ( Download - click here) a vyplnit formulář
www.cms-forex.com/modules.php?op=modload&name=EZCMS&file=index&page_id=38

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...