Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Spajk
Ale ano info jsem hledal, nápady, strategie, zkušenosti jiných atd. Ale VT a další programy jsou jen technická pomůcka - do těch programů to jen aplikuješ. Nakonec zjistíš, že vymýšlet různé kombinace a mít z toho hlavu, jak houbař po útoku lesních včel, není ta správna cesta. Vždy jsou jen dvě možnosti, buď to jde nahoru anebo dolů. Přečetl jsem x teorií a šílených kombinací jak na FX vydělat, téměř na úrovni rozpisů pro sportku... Na různých stránkách jsou kluby FX, které rozebírají teorie CCI, MA, RSI atd. a pořád platí jedno - buď to jde UP or DOWN. Nakonec jsem zjistil, že v jednoduchosti je síla a stačí aplikovat do svého know how pět, šest faktorů. Systém se tvořil za pochodu tak pět let a profitní jsem tak dva roky. Hlavně radím, každé rozhodnutí jistit, aby při chybném rozhodnutí ztráta tolik nebolela, z dobrého rozhodnutí profitovat co nejvíce a co nejdéle a spokojit se i s málem a nebýt "nenažraný"... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Side,
zkoumam Tvuj system od kolegy z Irska a velice by mi zajimalo,znas-li mozne neprofesionalni naprogramovani systemu na automaticke zadavani obchodnich prikazu(nejlepe u vice trhu najednou).Potrebuju to nikoliv pro realne obchodovani,ale pro otestovani daneho systemu.Dekuju za pripadne postrceni a za informace,ktere tomuto foru,nezistne,prave tak,jako Petr s Tomasem,poskytujes.Jeste jednou dik.Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Sida a vsechny co se zajimaji o forex a mam dve otazecky.
Pred par dny jsem si nainstaloval Visual Trading a jak jsem si tak ze vsim hral tak se mi podarilo pomoci toho spendliku v navigacnim okne zrusit cely navigacni okno. V manualu pisou, ze mam drzet mys nad levou stranou obrazovky cca 20s a okno se obnovi, ale jaksi to nefunguje. A potom jeste bych se chtel zeptat kde se nekde v option zapina cestina, stejne asi zustanu u ty angliny, protoze manual je v anglictine a znam jak dopadaji preklady programu do cestiny, ale spon to chci videt a vyzkouset.
Predem diky za odpoved a vzdavam cest vsem profitujicim obchodnikum at uz na forexu nebo v komoditach.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ivan
Protože využívám jen Visual Trading, který se mi zdá právě díky možnosti profesionálního a hlavně neprofesionálního naprogramování jako nejlepší na trhu, mohu popsat jen TO, jak zadat pokyny v této platformě VT pro automatické obchody (zkrátka, aby VT obchodoval za tebe, byl ziskový a ty onen systém jen korigoval..). Ale upozorňuji předem, že žádný "zázračný systém" neexistuje a díky povaze trhu FX ani existovat nemůže.. Po otevření VT si vybereš libovolný měnový pár, řekněme EUR/USD otevřeš si jeho graf a klikneš libovolně pravým tlačítkem na graf. Vyjedete ti lišta s mnoha nástroji a klikneš na Add Trading System. Vybereš si jeden ze systému, třeba podle MA,RSI, Trendů,Trailingu, MACD, MA cross systém atp., klikneš na ten vybraný a potvrdíš "I agree". Vyjede ti okno s přednastavenými parametry, které si můžeš upravit podle sebe. Nastavíš si co potřebuješ, dáš OK a na grafu se ti objeví obdélníček (ikonka) s názvem zvoleného obchodního systému. Na ten klikneš (pravým tl.) a zvolíš buď Stop/Start auto mode. Když zvolíš start, systém automaticky otevře pozici, když dosáhne graf tvých zadaných parametrů. Graf se ti už před tím rozdělí na pole, kdy bylo dobré měnu koupit (modře se značkou býka, nebo červeně se znakem medvěda). A kouzelné je, že vždy podle toho co si sám nastavíš (přizpůsobíš) reaguje jinak. Dole v liště to předem upozorní graficky (ale i zvukově) třeba EUR/USD long (koupit) nebo EUR/USD short (prodat). Já mám osobně Start vypnutý a jdu na pozici, až mi to systém hlásí 3x po sobě, přepnu na Start a při čtvrtém signálu se mi pozice otevře ( 4 signály po sobě mne už přesvědčí..:-) ). Jedu na 30 min. graf. Ale možností jsou stovky, chce si to s VT jen pohrát nastavit dle potřeby a svého systému, kterému věříš. Pro jednu měnu si můžeš nastavit i více Trading systému, dát tomu různé zvuky a nastavit si to můžeš samozřejmě u každého měnového páru zvlášť. Chce to jen zkoušet, zkoušet, vybrat co ti vyhovuje atd. VT nabízí tisíce možností nastavení, včetně API zdarma a proto ho preferuji před ostatními. Uvedený Irčan v tom systému používá úplně jednoduchý upravený signál a asi mu to vychází... :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl jsem se zeptat jestli jsem sám komu nefunguje a padá spojení na VT společnosti CMS? Dozvěděl jsem se, že tento problém nemám sám, ale potýká se s ním řada dalších lidí. Zatím mi DEMO naběhlo jen jednou, tak na 30 sekund a hned to spadlo, prostě katastrofa. Jen nerozumím tomu jak si to může někdo chválit? Ještě mi není jasné jak je to myšleno s pákou 1:400, když margin stejně musí být ve výši 1 %? Pak je to přece páka 1:100 a ne 1:400. Také mi připadá strašně dlouhé čekání ( až 30 sekund ) na potvrzení příkazu.Například u ac-markets Refco je příkaz plněn okamžitě při zadání.Neberte to ve zlém, jsou to jen mé názory, pokud se mýlím tak mi to osvětlete.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ivopraha
Používám sice reál účet, ale ještě se mi nestalo, že mi "spadlo" spojení. Výpadky jsou asi u demo účtů, ale nevěřím tomu, že pokud jsem připojen (i u dema) trvá realizace příkazu 30 sekund... Realizace příkazu trvá snad snad sekundu. Ale k tomu ať se raději vyjádří uživatelé demo účtů...Podmínky CMS samozřejmě znám, když jsem jejich klient, ale kde jste přišel na to, že mají minimální margin 1% ? Z jejich podmínek nic takového nevyplývá a na jejich www.cmsfx.com jsem nic podobného nezaznamenal ani na www.fxstreet.com, kde jsou nabídky jednotlivých brokerů...Asi si to pletete s nějakou jinou společností.. Mne osobně CMS, jejich podmínky a jejich VT vyhovuje, ale sto lidí, sto názorů...Tak si zvolte ac-Refco a máte klid, než se otravovat s nějakým CMS a s jejich VT.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2ivopraha:
mam vytvoreny demo ucet pres CMS a vali me to naprosto bez problemu, prikazy jsou vykonavany okamzite staci si rict opravdu jednadvacet a uz Vam sviti na grafu. Akorat se mi stava skoro pokazdy, ze kdyz se prihlasuji, tak to napise neco ve stylu, ze spojeni se nepodarilo navazat nebo heslo se nepodarilo overit, ale hned to zkusi samo automaticky znovu a to uz se podari vzdycky. Dnes cca od 9 nastartovano a jede jak fik:) A to jsem jeste pripojen pres wifi ke kamaradovi a nekdy mam i problemy se signalem.
S pozdravem Majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasim s Majklem, mam demoucet a dneska jel jak cert :) V patek to trochu blblo, ale realny obchodovani pry jelo bez problemu (cemuz bych veril, urcite o svy klienty pecujou jak muzou).
Ad plneni - nekdy mi trva prikaz chvilku, ale je to v radu sekund (dneska kanadskej dolar cca 8 vterin otevreni jedny konkretni pozice), ale je to vyjimka a v tu chvili byl volume hooodne nizkej.
proste - demo vyjimecne dela problemy. Ale pouzivam ho treti mesic a jsem s nim spokojenej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...