Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.6


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Petrpfl:

to je při zveřejnění dat prý obvyklé. Na některých diskuzních fórech před tímto varují začátečníky. Jeden obchodník popisoval jak se mu SL "opozdil" o 60 pips! Psal brokerovi (Refco) a tam mu odpověděli, že ve smlouvě je klauzule, že nemohou v extrémních situacích garantovat SL. Jiný tam popisuje že byl vyhozen dříve než SL dosáhl trh - broker prostě vypáruje co se dá. Myslím že těsně po datech není ani možné zaručit 100% plnění, vypárovaní zabere určity čas a pokud se rychle nenajde protistrana tak trh mezi tím poskočí. Je to ale jen laický názor.............

Zajímalo by mě jaké zkušenosti mají zdejší čtenáři.

Díky Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak tomu opravdu nerozumím, někdo tady psal, že právě Refco na svých www GARANTUJE stop lossy a to co popisuješ je odpověď na dvě věci...Spíše tady někdo psal, že myslím Saxo uměle roztahuje spready u EUR/USD až na 50 bodů, což mi připadá jako dobrý vtip a "vydrb"... SL je vlastně stop riziku a pokud si jej zadám a je tato hranice proražena, vždy se mi to zatím u CMS uzavřelo, i když hlášení přišlo při klíčových zprávách o deset sekund později, což přisuzuji přemírou pokynů v danou chvíli...Makléři musejí mít podle mne zajištěno nejen párování, ale i hedging přes banky či jiné větší finanční společnosti a navíc, pokud vím, hlavně v USA tady tohle pořádně hlídají dohlížecí orgány a komise, pokud to není nějak jinak smluvně ošetřeno.
SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě se to občas stává taky, už jsem tady o tom někde psal (taky v DEMU), občas se mi stane, že to projede STOP (entry nebo loss) a nerealizuje se ... náhodou se mi to stalo dneska taky ve 14:30h. projelo mi to STOP LOSS a nic, naštěstí jenom asi o dva body, tak jsem to zavřel ručně ...

Doufám, že se toto stává jenom u DEMO verze, asi to mají někdy přetížené ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec ..
Zajímalo by mě, jak je to s tím Volume. Ten počet obchodů je jen na počet na tom demo serveru ?
Každopádně vidím tam čísla jako 0,0000 - 120,0000 .. kolik to je doopravdy? az 120 obchodu za ten zvolenej čas nebo je to 120 tis. obchodu ? Mám v tom poněkud hokej :)
Dik za odpověd

Eddie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky povaze Fx trhu není možné v daný okamžik přesně zjistit objem obchodů jako na klasické burze. Protože trh není centralizovný (klasická burza) na jednom místě, ale je roztříštěný mezi banky a jiné fin instituce. Volume se tuším počítá z minutových ticků. VTtrader počítá volume jako celkový počet cenových ticků, které dorazili během jedné svíčky baru. DavidF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Eddie Data pro demo a reálné účty se myslím moc neliší, mají to určitě navzájem nějak propojené. 120 obchodů za časový úsek by bylo nějak málo, ten počet obchodů (120) "udělá" v pohodě střední Evropa a určitě ještě více..Data jsou v tisících. Volume indikátorů existuje celá řada (viz obrázek dnešek na GBP/USD). Ve VT je standardní Volume, který je postačující pro běžnou potřebu, ale jsou i Balance Volume, Volume With Color (VWC), který odlišuje Buy/Sell a má v sobě integrován jeden dlouhodobý MA 400 a jeden volitelný MA (na obrázku nastaven na MA 18), hodně dobrý je i Volume Flow Index (VFI), který pracuje s jedním nastaveným MA. Oba dva jsou používány i jako indikátory pro vstupy/výstupy na pozice. SID

182

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Herman
To je možné, nevím na jaký globální systém celosvětové sítě FX VT jede a jaká data přebírá, zda využívá osvědčený, který zavedl před lety Reuters nebo ten nový (název mi vypadl z paměti). Ale potvrzuje se z tvých řádek, že reál a demo jsou propojeny a vlastně se v datech příliš neliší. Vyhrabu někde demo a zkusím to dlouhodobě porovnat, zajímavý nápad.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Timd
Osobně se indikátorem Volume vůbec neřídím, myslím že pro vstupy není úplně vhodný a pro výstupy taky nic moc. Někdo ale kombinuje Volume s MA a může tomu věřit, jako signálu. Osobně preferuji něco jiného...Ten popis byl pouze příklad a odpověď na dotaz.. Na S/R je na fórum VT dost indikátorů, které si můžeš exportovat přímo do grafu. Nejčastěji jsou tam downloady pod názvem Pivot Indicator, Pivot points Indicator atp.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...