Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FOREX a TA


Adraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to kurkapetr

Nechcem ta odradit od prace,ale mne sa minutove grafy na forex zdaju velmi nespolahlive.TA zachytava prilis vela sumu.Ja osobne mam najlepsie vysledky na hodinovych. Kratsie sledujem len v zlomovych situaciach - spravy a prielomy sup/rez.Aj to max 5 min,a aj tie zriedka.Ale je to len moj nazor,mozno na nieco pouzitelne prides.

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To kurkapetr:
1,5,10 min. grafy na FX sa daju využiť najme po vyhlaseniach. Ale keď hladaš TA na FX a chceš niečo jednoduche čo funguje s pivotmi skus urobiť back testing na prierazy klasickych pivotov na hlavnych paroch. Pridaj k tomu MM , RRR 1/2 ale nie moc malú stopku aspoň 30 pip a tiež posuv na BE. testuj a skušaj a vysledky prídu.:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

namodro:

co znamená "na cable" ?

rbitter:

pivoty se zakreslují do grafů ručně, nebo na to je nějakej indikátor ? K FA nějak nemůžu najít cestu. Zdá se mi to všechno trochu složité vyhledávat zprávy a zjišťovat jaká by mohla mít dopad na pohyb určité měny...


Gaba:

taky jsem zapátral a našel:
www.financnik.cz/art/fin_obchod/candlestick-svickove-grafy.html

díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kurkapetr samozřejmě že si musíš najít něco sám, co by ti chutmalo a hlavně to měl dloihodobě "vykoukané" a dostal pro to cit. Jednoznačně popsat to moc nejde. Já osobně mám Stochu rád a výklad je jednoduchý, stejně jako třeba u CCI. Pokud je dole pod hranicí 20 (u CCI -100), čekám až poleze nahoru. To samo o sobě ještě nemusí nic znamenat tak čekám na potvrzení nějakými MA. Na obrázku mám třeba MA10 a MA20 (červené a žluté v grafu) Ta silnější křivka v grafu je EMA 34 (tady velmi často citovaná a používaná jako celkem jasné potvrzení trendu). Pokud bys ale čekal na potvrzení všech tří MA (nebo jakýchkoliv jiných poriod), stane se ti, že Stocha už bude nad hranicí 80(+-) a to už zase nemusí být moc dobrý okamžik pro vstup (long). Takže chcešli výklad (návod) - hlídat Stochu kolen 20 a pokud poleze nahoru, "číhat", a při otáčení MA křivek do toho jít. Mě momentálně chutná ještě víc hlídat si hranici 50 a při jejím překročení "zasáhnout". Tedy pokud jde nahoru tak long, pokud jde dolu tak short. Důležitý je ale trend a tak přestože mluvím o 5M Timeframe, kouknu vždy nejdřív na 30M (1H) Samozřejmě se toho nedrž, pouze se nad tím zamysli.

2446

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...