Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

harmonie Napsal:
-------------------------------------------------------
> MCH-FX:
> Ten příspěvek je již rok starý. Autor už vůbec
> nemusí být na foru. Možná se už válí na Bahamách a
> nebo projel účet a s tradingem skončil. Kdo ví.
>
> -----------
> František
> Nešetřte nápady, šetřte náklady -
> www.cashbackforex.com/?aid=7761

Kiez by ten prvy pripad bol "problemom" kazdeho usilovneho tradera za jeho cas straveny nad zmenou svojho zivota.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý deň!
Neviem , či ešte niekto navštevuje toto vlákno, ale ak náhodou, tak by som potreboval poradiť. Ide o WCCI postranný panel. Nezobrazujú sa mi v ňom aktuálne informácie, ale len tie, ktoré sú v šablone. Ak použijem inikátory zo ZIP balíčka,tak info tam nie je žiadne. Sú na to osobitné indi ? A ak áno, tak kde ich nájdem. Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím všechny...dlouho čtu příspěvky na tomto vláknu. Sám jedu taky WCCI na TF M5 real účet. Trochu mě mrzí, že poslední příspěvek je zde z léta. Proto se tady pokusím obnovit diskuzi o systému WCCI a podobných systémech spojených s CCI. Rád se podělím o své postřehy a poznatky z fx trhu. Jedu euro a cable, cca 1 rok. A mohu-li zhodnotit své počínání tak asi takto: při dodržování systému v M5, cca obchody max do desítek minut, vstupy ZLR, TLB, GB 100 a výstupy hook na CCI 14, zkouším se nyní udržet v obchodě déle, takže výstupy 100/-100 cross na CCI 14. Jinak používám doporuření identifikace trendu dle stránek "Naked" , které určitě všichni znáte...tedy EMA 20 a 34, CCI 50 a CCI 14 pro vstupy. Chtěl bych zkusit delší TF, např. M15 či M30. klidně zadám i své ICQ pro rychlejší komunikaci při on line obchodování. Poslední poznámka: pokud jsem jel konzistentně bez rozptylování :), tedy v klidu domova, jsem profitabilní. Tím myslím, že člověk by to neměl provozovat při práci....soustředění je nutné. Jinak základní orientaci trendů dělám od H1 po D1 systémem kanálů, používam i pivoty a silné S/R pro zadání TP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj všem,
tak se taky pokusim to tady trochu oživit,system wcci mě taky hodně zaujal,ale nevim jestli v klasickém nastavení to není příliš krátká perioda,mě se zdá mnohem lepší jiné nastavení,které používá jeden borec tady a tímto ho zdravím:o).Chystám se obchodovat jen signál zlr,ale když je zároveň na obou cci a jako filtr trendu používám guppy z trend follover systému a nejdu proti nim,jen když jsou srovnané,úspěšnost zatím vypadá velmi dobře i na 5m grafu to vychazi slušně,ale když jsem teď začal koukat na 1h,4h nebo i daily graf tak tam to vůbec nemá chybu,přemýšlím,že budu hledat signáli spíš na 1h a vstupovat pak na 5 m když se následně objeví zlr,za lepší cenu většinou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

pri procitani aktualnich diskusi jsem narazil i na novy prispevek v tomto vlaknu. Osobne take obchoduji s pomoci WCCI, ovsem ne ve zcela ciste podobe. Vicemene pouzivam pri rozhodovani kombinaci Tripple Screen a WCCI. Z patternu WCCI mi nejvice sedi ZLR, Tony Trade (pouzivam ho v original forme i vlastnim pojeti), vyjimecne pattern Famir a jako doplnek TLB. Obchoduji nyni na 2tf cenovem grafu. Tento tf jsem zvolil jelikoz mi nejvice vyhovuje jak pro realizaci vstupu tak i vystupu. Pro sve vystupy volim stanovene pt a v pripade zdraveho trendu Mplay. Jinak pouzivam zakladni nastaveni v Siera Chart. Drive jsem vstupy do obchodu pouzival SL 2ticky od urovni S/R v pripade vstupu z uzkeho chopu do trendu a vystupy na prolomeni EMA18. Na zmenu trendu to bylo uzavreni baru nad ema pri potvrzeni indikatoru atd. Z duvodu snizeni mozneho SL jsem nakonec skoncil prave u kombinace WCCI a Tripple Screen. System je pro mne v teto forme nyni vyhovujici. Nerozhoduji se tedy jen na zaklade indikatoru. Obchoduji prevazne trh s ropou. Obcas se pokusim prilozit i screenshot pro priblizeni OS, jeden z nich byl jiz pred tydnem na vlakne ropa.

Preji mnoho uspechu.
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím, tak to je dobře, že nejsem sám, kdo oživuje tento systém...jedu tedy jen fx, ale veškeré zkušennosti i z jiných trhů, co se týká WCCi jsou vždy přínosem. Stále více se přikláním k TF M5....signály zde chodí velmi dobře. Pokud bude dále zájem , můžeme to tady rozvést dále....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...