Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trading Networks / Mirror Trading


JPS

Doporučené příspěvky

Zdravim,

to je legalne? To len tak broker zisti ako nejaky uspesny trader obchoduje? A podla co to zisti? To mi pride naozaj uz moc socialne, to je ako keby teraz mcdonald prezradil ako robi omacku do BicMacu alebo ake chemikalie dava do jedla a ostatne fastfoody by zacali robit to iste
Ale vsetci dobre vieme, ze taketo kopirovanie obchodnych stylov nefunguje, da sa najst inspiracia, ale povedal by som ze uplnym zaciatocnikom to moze viac poskodit ako pomoct, ale samozrejme brokerom ide o komisie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nejde o ziadny socialny trading. ide o TRADING NETWORKS alebo

Autocopy, Mirror Trading, Social trading su len slangove vyrazy. za posledne 2 roky som na tuto temu napisal niekolko clankov, samozrejme su na trosku inych weboch

v principe ide o to ze traderi s celeho sveta sa zdruzuju na sietach a brokerovi alebo network providerovi poskytnu track record. Vypis s obchodneho uctu. kde je vidiet aku ma trader performance. v podstate aky je dobry.investori ktori zvacsa takychto traderov vyhladavaju a u brokera alebo signal providera sa zaregistruju a maju moznost exekuovat rovnake trejdy ako traderi v sieti. touto formou investuju svoje peniaze.
traderi za svoje sluzby dostavaju zaplatene podla toho aki su uspesni a aky je zaujem o ich signaly.

existuje mnozstvo sieti, ci uz ide specializovane na futures , forex, algotrading , stocks. je toho pomerne vela. samozrejme u nas sa trendy vo svete velmi neriesia, tak mozno preto ste sio tom zatial nemali moznost precitat. cele toto odvetvie ma asi 7-8 rocnu historiu a za posledne 2 roky nastal raketovy boom. je to novy trend aktivnej spravy penazi. kazdy seriozny broker dnes uz ma takuto sluzbu zriadenu, dokonca aj ti menej neseriozni.

investorskych uctov a PAMM uctov sa dnes otvara v podstate uz viac ako klasickych traderskych.

to len pre vysvetlenie

Btw: asi by bolo vhodne zmenit nazov vlakna , vypada to trosku divne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 5 týdnů později...

fuha, to je trosku problem , tie linky sem nemozem postnut, vzhladom na pravidla fora

existuju hlavne futures a fx networky , koli tomu ze je tam dobra likvidita.

s akciovými je niekedy dost problem, pretoze niektore siete vedeli svojim objemom deformovat trh s akciami. dokonca niektori traderi to vyuzivali na manipulovanie trhu na nelikvidnych akciach a tak si vlastne pomahali na dosiahnutie svojich vlastnych targetov, na ukor investorov, followerov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Zdravim vsechny,

zkusim to jeste tady, nechce se mi verit ze tohle tema nikoho nezajima. Ma nekdo zkusenosti at uz pozitivni ci negativni s Mirror tradingem ci social trading se tomu rika na Forexu, ci block account u futures, kopirovani obchodu uspesnych traderu?

Dostal jsem nabidku od trinemarkets.com na managed account, ma s nima nekdo zkusenosti?

Je zde nekdo kdo ma k dispozici funkcni system u futures ci forexu na demu ale nema dostatecny kapital? U futures v ramci jednoho brokera tomu verim ze je to seriozni vec, u forexu si nejsem jisty vubec nicim. Diky predem za jakekoliv tipy ci info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A to se vubec da?
Ja sem byl v tom ze kdyz je broker hlidany tak todle to neni mozne!
To potom by brokerovi stacilo dat kopirovat prikazi uspesnych traderov a spolu s nimi by vydelaval aj broker.

To by mnelo byt na serioznim futures trhu zamedzene, oproti forex kde muzou brokeri "hrat" proti traderovi.

Tak jak to v skutocnosti je?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano jde to u futures, treba u global futures brokera. Musis otevrit tzv. block account, jednoho tradera muze nasledovat az 20 dalsich. Muzes si to u nich overit, napis jim. Paklize je to v ramci jednoho brokera, jevi se mi to duveryhodne. Denne dostavas vypisy uctu stejne jako kdybys obchodoval sam. Problem je v tom kde najit takoveho tradera ktery by byl ochotny sdilet sve exekuce obchodu. Proc by to taky delal ze, kdyz je sam ziskovy, nepotrebuje uz sdilet s dalsima. Spise je sance u kamarada, ci rodineho prislusnika, kde je duvera, tohle je hodne o duvere bych rekl. Broker je rad protoze vydelava na komisich tudiz to jen podporuje tohle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

spis to myslim z druhého pohledu. ja nemienim niekoho prikazi kopirovat. mam svoj styl obchoodovania a prave mi ide o to aby moj styl nikto nekopiroval. prreto ma to sokovalo ze ak by moj broker vedel kopirovat moje prikazi bez môjho povolenia, tak to by bol podraz a za druhe mi to pride zvlastne ze by to organy ktore hlidaju brokerov a samotnu burzu dovolili.

hmm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
On 5. december 2016 at 22:34, fijiman napsal/a:

samozrejme obe strany nejdrive souhlasi jak ten kdo poskytne signaly tak ten kdo je prijima, precemz oba to muzou prerusit kdykoliv.

Našiel som na nete službu kopírovania obchodov za poplatok. Je možné si nechať najprv zadarmo posielať signály istú dobu bezplatne. Priznám sa, že som tak lenivý, že som signály konzervatívneho obchodníka Forexu nevyhodnotil. Ak máš viac energie ako ja a oznámiš výsledky, môžem ti poslať podrobnosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...