Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Metatrader 5 - bordel v adresářích


flakac

Doporučené příspěvky

Zdravím vás,
Tak jsem si stáhnul metatrader5 (admiral Markets)
Jelikož mám W7 a do Program Files můžu zapisovat jen jako administrátor, nainstaloval jsem si ho do adresáře na jiném disku - disk D
Již z MT4 jsem si zvykl na.. no .. řekněme tomu "specifikum" (td), že místo pro skripty je pevně dané ve stromové struktuře kde je program uložen. (tedy ne jako u jiných slušných programů kde si uživatel může vybrat, kam si svá data uloží a odkud je bude tahat, aby měl data zvlášť a program zvlášť. )

Nicméně MT5 mě nachystal další překvapení (td)(td) : Složky se skripty, indikátory a experty jsou na dvou místech:
1) tam kam jsem to nainstaloval. to je: D:\MetaTrader-Admiral Markets\MQL5
2) kupodivu, poté co jsem se snažil nainstalovat a zprovoznit skript jsem zjistil že téměř identická adrosářová struktura je také zde:
C:\Users\MyName\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\BF4471748146471D6309B4B7D53D7134\MQL5\

Když jsem změnil skripty ve na disku D, tak v MT jsem žádnou vizuální změnu neviděl, pokud jsem chtěl něco doinstalovat, musel jsem do C\Users\.. hrůza..

Nejsem si vědem toho že bych měl při instalaci nějakou další volbu než kam nainstalovat hlavní program...

Podotýkám, že rozhodně nejsem expert na Metatrader, proto prosím, poučte mě, jak to vlastně funguje / má fungovat.
Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

flakac: ja pouzivam porad mt4, ale tam to je stejne... Tedy vsechny zmeny jdou do Users.....Musis tedy pracovat s Users, ne v puvodnim adresari.... Kdyz jsem to zjistil poprve, taky jsem dost nadaval, navic ten adresar BF4471748146471D6309B4B7D53D7134 (pro kazdou instalaci jiny) (td) (td) (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet Napsal:
-------------------------------------------------------
> flakac: ja pouzivam porad mt4, ale tam to je
> stejne... Tedy vsechny zmeny jdou do
> Users.....Musis tedy pracovat s Users, ne v
> puvodnim adresari.... Kdyz jsem to zjistil poprve,
> taky jsem dost nadaval, navic ten adresar
> BF4471748146471D6309B4B7D53D7134 (pro kazdou
> instalaci jiny)

Ano, já jsem to teď taky zjistil. MT4 jsem dloubho neměl otevřený a pokud mě paměť neklame, kdysi to bylo přístupné v té stejné programové složce. A teď jsem se podíval a je to skutečně i u MT4 v Users pod tou šílenou adresářovou strukturou. Pak nechápu, k čemu slouží kopie té adresářové struktury ještě v instalačním adresáři, která se mi nezdá přístupná, že by s ní program nějak pracoval s těmi skripty tam..
Obdrařte mě někdo nektarem poznání, abych si o MT nemyslel tolik špatného ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...