Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
mam hned dva dotazy.
1)pochopil jsem spravne ze pri zakladani on-line uctu u forexu potrebuju mene penez nez kdyz budu chtit obchodovat s komoditama? Nebo jsem jen narazil na spatne brokerske spolecnosti? Chtel bych totiz v budoucnu spekulovat s komoditama a nevim, jestli bych byl ochotny riskovat 3,000 USD.
2)Mohu u obchodovani s devizema (forex) pouzit stejne strategie jako u komodit(double -top, support, atd)?? Respektive, zda se vyvoj grafu lisi a regauje jinak nez u komodit? V serialu "Zaciname s Forexem" jsem tyto strategie nenasel.

Diky za odpoved a predem se omlouam za asi dosti stupidni dotazy, ktere do tohoto vlakna stejne asi nepatri....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kotas
1) při live FX účtu ti stačí mnohdy jen 200-300 USD (podle podmínek brokera) a můžeš směle začít obchodovat třeba miniloty..myslím, že dost traderů tak začínalo
2) FX nabízí totožné a mnohdy daleko více indikátorů než komodity, další volbou jsou AOS (obchodní systémy), dost jich najdeš ve vlákně Indikátory a obchodní systémy...nebo jsou tady speciální vlákna o WCCI, Vegas, Breakout atd.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...