Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování zpráv


Retro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 397
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ivan.K:
Mam nastaveny nakup 30pt (3pips) od aktualni ceny a maximalni slippage 10pt (1pips).
Takze muzu dostat 40 bodu maximalni skluz nebo se prikaz neprovede.
Zatim se vzdy provedl.
Skluzy extremni nejsou, vis. muj obrazek drive na teto strance.
Kolik jsi mel skluz ty, jak jsi mel nakup nastaveny (vzdalenost od ceny + slippage)?

Co se tyce DD, tam verim Krakrovi, ze kdyz zacnes vydelavat, tak te ohuli :-)
A take je tam problem v minimalni vzdalenosti cekajici ceny od cekajiciho prikazu, kolem 5pipu:
www.admiralmarkets.cz/scripts/contracts.php?id=EURUSD
I kdyz to je vice nez mam ted ja, tak te mozna neohuli :-)
No uvidime az prejdu na miniloty, zda to bude stejne.

Krakra:
70tisic Kc me vychazi rozumna velikost uctu pro obchodovani dvou minilotu u zprav ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krakra, Ivan.K:

Pokud Admiral Markets PRO (nemluvim o Admiral Markets Standard, ten je oficialne DD) je skryty DD,
to by znamenalo, ze kdyz zacnu vydelavat, tak me presunou na blacklist a prestane to chodit.

Da se to nejak poznat jiz ted? PRO se chova jako STP - neni omezeni na vzdalenost
cekajiciho prikazu od ceny, spread se dynamicky meni... Je jasne, ze to nic neznamena...

Pokud to tak je, tak je fakt drsny, co si brokeri dovoli :-(

Ivane, pokud to budes cist, kolik jsi mel ten skluz?
Dik za info Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svopex:

Bohužel nemám čas to číst celé, tak pokud bych napsal něco co je tu už uvedeno, tak sorry. Je potřeba rozlišovat broker a broker. Pokud to chápu správně, pak obchoduješ správy na FX prostřednictvím MT.

Uvedu jen rychlé úvahy - zbytek si jistě domyslíš:
- pokud sám Metaquotes poskytuje utilitu pro MT, která dokáže hýbat daty, spready či skluzy - je prokazatelné, že ji broker nevyužije
- pokud co broker to jiná data, je možné se vůbec bránit, když obchod by u jiného brokera vyšel
- FX není centralizovaný, je vůbec možné se bránit jakkoliv vůči brokerovi nebo mám jen doufat, že broker není úplný podvodník

Coloseo a spol.
- v čem je ta jejich přidaná hodnota, není lepší kontaktovat přímo brokera, jehož služby přeprodávají

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To svopex:
Ja jsem dostal vzdy skluz podle toho co to bylo za zpravu. Polkud po sprave skocila cena treba o 10 pipu, tak byl skluz taky cca 10 pipu. Pokud cena skocila o 30 pipu, skluz byl taky takovy. Je to 2 roky co jsem to zkousel. Ten muj tool, co jsem napsal pro dukascopy jforex, mi zadaval na obe strany od aktualni ceny stop prikaz (tedy celkem 2 jeden nahore jeden dole, vzdy par pipu od aktualni ceny).
S timto druhym nastrojem jsem delal sve pokusy a vypadalo to vzdy tak, ze jak prisla zprava, tak se mi obchod sice otevrel, ale az na konci pohybu a dal uz se pak cena chovala nedeterministicky, takze zadne edge jsem tim nechytil.Na tickovem grafu to bylo videt jasne - cena byla v bodu A, par vterin pred zpravou se znatelne roztahl spread (to asi market makeri utikali z trhu) a uderem zpravy cena skocila okamzite do bodu B, ktery byl vzdaleny treba tech 10 pipu. Plneni jsem samozrejme ale mel az na bodu B.
Tedy jsem toho nazoru, ze pokud ti to na admiralovi funguje, tak to asi nebude uplne ciste ECN.

To Krakra:
Zajimalo by me, po jak velkem obratu zacnes byt pro DD brokera podezrely. Predpokladam, ze svopexovy mikroloty brokera zajimat nebudou. Ale kde je ta hranice, kdy mu broker slapne na nohu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To vodicm1:
Přesně tak, skluz bývá takovej jak velkej je pohyb, prostě to nemá smysl toto obchodovat.

Jinak kdy to začne brokerovi vadit? - pár poznatků:
Změny se dějí vždy s novým měsícem, prostě vždy od prvního v měsíci se něco stane.
Kdy to skončí: neznám přesnou odpověď, ale asi když broker spozoruje v tradingu tradera nějakou konzistenci, nějakou posloupnost, když to trader dělá solidně. A hlavně když z toho trader tahá pravidelně tisíce až desetitisíce dolarů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svopex:
Ja to mam da se rict stejne jako vodicm1. Pouzival jsem take 2 stop prikazy, ktere jsem zadal do trhu tesne pred zpravou, ale ty skluzy byly tak velke, ze se na tom vubec nedalo vydelat. Jeste predtim jsem zkousel otevirat obchody na zaklade vysledku zprav - pouzival jsem news dataffeed integrovany v dukascopy platforme a otevitral obchody podle vysledku zpravy. Ale ta vetsinou prisla s nekolikavterinovym zpozdenim, takze jsem vzdycky prisel s krizkem po funuse. 2 stop prikazy jak to delas ty jsou zrejme jedina mozna varianta..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krakra:
Mohl bys prosim jeste popsat jak probihalo to "vyhozeni" od brokera? Predpokladam, ze to probiha tak, ze broker napise mail, ze uz te nechce a zrusi ti ucet. Ale co s financnimi prostredky, nemuze se stat, ze ti je broker zabavi? (treba pod zaminkou, ze kvuli tobe prodelal). Pamatuji si, ze v obchodnich podminkach brokeru nekdy byva klauzule, ze pokud broker kvuli aktivite tradera prodela, je trader povinen mu nahradit skodu. Nebo neco v tom smyslu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Ivan.K:
Už je to dávno, ale vzpomenu si:
U Colossea se vlastně nestalo nic, jenom jsem z ničeho nic začal dostávat skluzy, jinak fakt vůbec nic.
U Go Markets, mi najdnou nešly zadávat příkazy! - po mailovém dotazu mi přišel nějaký mail snad o tom, že jsem porušil regule nebo tak něco. Peníze jsem si nechal poslat k sobě na účet, naprosto bez problémů. Zajímavé je, že broker mě vlastně o ničem neinformoval, broker, jenom odpovídal na moje otázky.
U Go Markets jsem potom zkoušel založit si nový účet, bohužel to se nepovedlo, byl jsem tam na "blacklistu".
Po asi cca. roce jsem to zkusil znova a kupodivu účet založit šel a zcela bez problémů!
Nicméně news-trading již nefungoval!, dostával jsem skluzy.
Vypadá to, že jsem u Colossea i Go Markets [bold]news trading doslova zrušil! [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...