Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Vladko11, mohu se zeptat proč by to v reálu mělo být velmi nereálné, proč myslíte? Možná proto, že BT byl proveden v demo účtu? Díky za odpověď. Myslím na Vaši odpověď pro st.david
Dovolil bych si volně navázat..... já sám používám Eáčka pro svoje obchody, vždy po pečlivém BT jsem si nechal vytvořit od profíků aos za pár tisícovek. Všechny už na sebe vydělali a nyní mi zůstali dva, které obchoduji již víc jak půl roku, asi opět otázka času než je zahodím, ale takový způsob mi vyhovuje. Vždy to optimalizuji (hledám robustní nastavení a ne vyšperkovanej optimál ) a mohu konstatovat, že mi výsledky posléze korenspondují asi ze 70% z backtestem. Testy i obchodování tedy provádím na živém účtu a teď k jádru mého dotazu... Vymyslel jsem si strategii, která by se stejným nastavením fungovala dva a půl roku zpětně, to se mi ještě nestalo, prováděl jsem jako vždy zpětný BT manuálně. Oslovil jsem tedy firmy u kterých jsem si nechal dříve roboty napsat. (( Myslím, že to zde mohu napsat, není to konkurence finančníka, protože ten podobné služby nenabízí )) Tedy obchodujeme.eu a dále stránky fxstreet, vždy to proběhlo standartně, napsal jsem jim pravidla a co požaduji od svého aos a po pár vyjasnění došlo k domluvě na ceně, vždy tak 3-5 tisíc. Komunikace jak s jednou tak druhou firmou super, rychlá odezva, takže faktura, platba a po pár dnech jsem obdržel aos hotov, vždy se tedy doladily detaily a cca po 14 dnech hotovo. Nyní opět super domluva, vše až do té doby než jsem napsal pravidla obchodování, jak jedna , tak druhá firma se naprosto dokonale odmlčeli, no nevím co si myslet... Přitom je to nejjednodušší zadání. Tak pprosím o radu, nevíte o nějaké jiné firmě, nebo programátorovi? Jaké s nimi případně máte zkušenosti? Díky moc za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Volf. Dík za nabídku. bohužel finančník nemá zájem o to, aby se diskutující navzájem kontaktovali. takže v profilech jsou adresy skryté. Já mám velmi jednoduchý systém, pouze jeden indi, ale použití je naprosto odlišné než k čemu je určen. No já nevím, zkusit napsat adresu veřejně, to asi neprojde :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...