Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jakým způsobem jste našetřili na obchodní účet


Doporučené příspěvky

Odpovím obecně - hlavně makej na tradingu!
Pak si můžeš vydělat na vlastní kapitál prodejem obchodní signálů na collective2, nebo se starat o peníze borcům z topsteptrader (hned ze startu ti dají $150,000 když plníš podmínky), nebo se nechat najmout některým ze zoufalých českých "hedgefondů", kde hoši nabrali peníze v řádu třeba sto až pět set mega apod. a vůbec s tím neumí dělat a jejich investoři zuří atd. Pro schopné lidi je peněz plno. A hlavně trvat na svých podmínkách ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

takže kriterium " ... jsem looser, který není schopen dát do kupy ani 25k USD, ale jinak mám skvělou equity na ES a na demu mi to bezva funguje ... už pár let ... " je dostatečné kriterium, aby mi někdo svěřil pár set kilo USD ?
To jsem tedy opravdu netušil ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Odpovím obecně - hlavně makej na tradingu!
> Pak si můžeš vydělat na vlastní kapitál prodejem
> obchodní signálů na collective2, nebo se starat o
> peníze borcům z topsteptrader (hned ze startu ti
> dají $150,000 když plníš podmínky), nebo se nechat
> najmout některým ze zoufalých českých
> "hedgefondů", kde hoši nabrali peníze v řádu třeba
> sto až pět set mega apod. a vůbec s tím neumí
> dělat a jejich investoři zuří atd. Pro schopné
> lidi je peněz plno. A hlavně trvat na svých
> podmínkách ;-)
>
>
Tom_czr: Nějaké doporučení na české hedge fondy nabírající schopné tradery se ziskovým live track recordem by bylo? Na GOOG člověk většinou najde jenom správce fondů, kteří nemohou investovat do ničeho kromě dluhopisů, akcií a nemovitostí. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Luciferius:
Na tomto fóru autoři nechtějí, aby byly zmiňovány jakékoli firmy, či služby z ČR. Ale to vůbec nevadí, protože nemusíš tradovat právě pro někoho původem z ČR. Jeden známý ze SR začal trejdovat loni pro někoho v UK.

a) Zkusil jsem teď do GOOG napsat třeba "our investment strategy" pro vyhledání webů, kde fondy prezentují své přístupy. Na každém druhém webu mají uvedeno "Careers" ... prostě hledej :D Všechno je pak o domluvě.

b) www.bloomberg.com/markets/funds/

c) Sleduj na webech rozhovory s lidmi na investiční webech. Často zjistíš, že ty rozhovory dělají jako formu marketingu, aby o nich bylo více slyšet a aby jim tam lidi s prachama více nasypali. Často ale jde z rozhovoru poznat, zda jim trading jde/nejde.

d) Nejlepší je, když začneš psát blog, pravidelně prezentovat výsledky a své postřehy. Samozřejmě nejlépe v angličtině. Lidé se ti začnou ozývat po čase sami - samostatní tradeři a pak z nějakých menších fondů/subfodnů, kde se ještě v tradingu úplně nenašli, ale prachy od klientů už nasbírané mají.
A neboj se spolupráci odmítat, fakt je dost lidí mimo :D

TopStepTrader ti nesedí? Jak velký kapitál bys chtěl trejdovat a co přesně a jak trejduješ? Jaké máš výsledky? Můžeš postnout někde equity?

Good luck! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MayJ: urcite je toto tema pro novaciky dolezite len ja si myslim, ze novacikovia ktori naozaj chcu zarobit peniaze na trading tak s tym nemaju problem. Napr: Ja sa momentalne zdrziavam v Holandsku a minimalna mzda je tu 1485 EUR, potraviny zhruba za cenu ako u nas, internet dobry, roboty vela takze staci nerozpravat ze chcem ale chciet, a nez sa nauci zaciatocnik tradovat tak ma kapital nasetreny. A ako bonus sa tu ma moznost aj dobre naucit anglicky. (Len treba ponechat viac penazi na ucte ako v coffeshope).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Luciferius:
> Na tomto fóru autoři nechtějí, aby byly zmiňovány
> jakékoli firmy, či služby z ČR. Ale to vůbec
> nevadí, protože nemusíš tradovat právě pro někoho
> původem z ČR. Jeden známý ze SR začal trejdovat
> loni pro někoho v UK.
>
> a) Zkusil jsem teď do GOOG napsat třeba "our
> investment strategy" pro vyhledání webů, kde fondy
> prezentují své přístupy. Na každém druhém webu
> mají uvedeno "Careers" ... prostě hledej :D
> Všechno je pak o domluvě.
>
> b) www.bloomberg.com/markets/funds/
>
> c) Sleduj na webech rozhovory s lidmi na
> investiční webech. Často zjistíš, že ty rozhovory
> dělají jako formu marketingu, aby o nich bylo více
> slyšet a aby jim tam lidi s prachama více
> nasypali. Často ale jde z rozhovoru poznat, zda
> jim trading jde/nejde.
>
> d) Nejlepší je, když začneš psát blog, pravidelně
> prezentovat výsledky a své postřehy. Samozřejmě
> nejlépe v angličtině. Lidé se ti začnou ozývat po
> čase sami - samostatní tradeři a pak z nějakých
> menších fondů/subfodnů, kde se ještě v tradingu
> úplně nenašli, ale prachy od klientů už nasbírané
> mají.
> A neboj se spolupráci odmítat, fakt je dost lidí
> mimo :D
>
> TopStepTrader ti nesedí? Jak velký kapitál bys
> chtěl trejdovat a co přesně a jak trejduješ? Jaké
> máš výsledky? Můžeš postnout někde equity?
>
> Good luck! :-)


Díky za tipy. Obchoduji strategické opce (high win ratio, negative gamma, positive theta) a kombinuji je s různými futures plays (pairs, scalping). Moje strategie jsou úplně mimo mainstream, tj. nic co by ses dočetl v literatuře, na webech jako je tento nebo naučil na seminářích.

Necítím potřebu tady sdílet další detaily. Mohl bys mi na sebe prosím zaslat kontakt, abychom mohli mluvit privátně?

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...