Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

brokeri a platformy


Doporučené příspěvky

  • 5 týdnů později...
  • Odpovědí 172
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 9 months later...

Ahoj. Potreboval by som poradiť ohľadom platformy a brokera. Zaujíma ma platforma NinjaTrade a TradeStation. NinjaTrade je však za nejakých 1,000 dolárov čo sa mi na začiatok za platformu zdá priveľa aj keď mi dosť vyhovuje. TradeStation sa mi tiež páči má hneď a brokera a pri 10 obchodoch je platforma zdarma. Nehovorím však anglicky a pravdepodobne bude problém pri telefonickom hovore. Chcem začať z účtom 5,000 dolárov. Prosím o váš názor prípadne radu na platformu a brokera. Ďakujem vám veľmi pekne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím jsem nováčkem v obchodování, spořící produkty mám všechny co jsou na trhu beru to jako zadní vrátka: důchodové připojištění, stavebka, fondy, nakupuji příležitostně akcie a teď i zlaté slitky tak 5g/m, měsíčně dávám dost peněz bokem=jsem bez dluhů takže to jde :-) Prosím o radu kde nejlépe začít s menším kapitálem tak do 100.000Kč? Hodně čtu a učím se vím, že to nebude hned, ale někde začít by to chtělo... Co si myslíte o TRADING 212 tam mi to v DEMU docela jde, nebo MARKETS...
Děkuji za Váš názor a odpověď budu Vám hodně vděčný-už se v tom dost ztrácím a rád bych se někde u někoho usadil.. :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vďaka za odpoveď. Teraz práve zvažujem dve možnosti. Otvoril som si účet u TradeStation a bol schválený. Tiež som komunikoval s brokerom z GlobalFutures. Teraz zvažujem ako ďalej. NinjaTrader poznám a vyhovuje mi, avšak TradeStation ma priťahuje tiež. Viem že je to výborný nástroj. Aký názor máš na to ty? Ide mi o obchodovanie výhradne s futures ako e mini NQ, TF, ES, DJIA. Komisie sú v obidvoch prípadoch výborné. Ďakujem za odpoveď a prajem krásny deň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ondra7:

Bohužel neuvádíš kde na finančníku, ale jestli myslíš ten základní komoditní manuál, tak se podívej dole, je tam uvedeno datum "výroby".

Jinak ten tvůj screen je taky vytržný "odkudsi", počítám že z dema, když tam máš půl mega (tím tě samozřejmě nechci podceňovat:)) - cenu tam máš divnou, komise taky...

Dnes je margin na ZCH14: 1.750/2.362 USD.

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za odpověď, podle toho data jsem to tušil že se to mohlo změnit, ale chtěl jsem se ujistit. Jinak v ostré verzi je to na stejno, ono jestli je tam 2300 USD nebo 2500 mě už přijde jedno když oproti původnímu je rozdíl několikanásobný. Ale pokud můžu mít na tebe ještě dotaz, jak realizovat spread mezi komoditama, mě to pořád nabízí nějaký kalendářní, nějaké strategie, ale jednoduše 2 různé komodity jednu koupit druhou prodat se stejným měsícem dodání nic, když už jsem dal něco dohromady, tak se obchod nerealizoval. Tady je ten můj pokus.

26607

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Sunik:

Platformu od Saxo bank jsem používal před 2 roky. Od té doby se mohla trochu změnit ale základ zůstal stejný. Možnosti grafů a indikátorů jsou tam velmi dobré. Bez problémů jsem používal zpožděná živá data - jsou oficiálně k dispozici na měsíc ale já jsem je opakovaně téměř automaticky prodlužoval na jejich webu. Obchody jsem tenkrát v této platformě nedělal využíval jsem ji pro zobrazování a nakoukání grafů. Pro tento účel jsem byl s platformou velice spokojen. Později jsem přešel na NinjaTrader a bez problémů jsem si nastavil okno grafu tak, že vypadalo téměř stejně.

Pro obchodování se platforma nehodí zejména z cenových důvodů - RT za 20 EUR/USD je trochu moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano poplatek za otevření a zavření je dost vysoký ale já právě obchoduji přes tuto platformu a jsem spokojený jen jsem si říkal v čem jsou ty co se tu uvádí lepší. Obchoduji Forex intradeně
Náklady na otevření účtu byli asi standart 10 000 UDS podpora pro mě vyhovující.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...