Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Pán Emun,

chcem sa Vám touto cestou poďakovať za vašu odpoveď.
To čo píšete som si viacmenej uvedomoval, ale nemal som istotu,nakoľko sa iba zoznamujem s obchodovaním, preto
ma zaujíma váš názor ľudí, ktorí sa obchodovaniu venujete profesionálne.Sledujem veľmi veľa videí a ako je v mnohých
spomenuté v rámci obchodovania si treba nájsť to svoje : trh , spôsob obchodovania,stratégiu a podobne to čo človeka
zaujíma a čo by mohlo fungovať .Mňa zaujímajú binárni opce,hoci je to zatracované na rôznych internetových stránkach.
Forex to čo robíte vy - ľudia v rámci týchto diskusií vnímam, ako profesionálny nástroj niečo na čo treba viac vedomostí,
dlhoročnej zručnosti a predovšetkým cit pre obchodovanie.Preto chcem skúsiť vlastnú cestu, to čo ma zaujíma.
Keď sa mám vrátiť k tej mojej otázke, ktorú som adresoval na diskusiu : je mi blbé napísať - prepáčte chcem si u vás
otvoriť zákaznícky účet, ale nechcem u vás obchodovať, také niečo nejde...
preto som oslovil vás, aby som mal nejakú predstavu....
ešte raz ďakujem...

želám všetko dobré...

Ňuso
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ňuso

každý broker usiluje o to, získat nového klienta, určitě tedy bude mít na svých stránkách informaci ohledně poplatků. Nebo když jim napíšete konkrétní dotaz, jaké jsou popl. za neobchodování a další, tak vám určitě rádi odpovědí. Pokud se teprve učíte, tak je i brokerovi jasné, že nemusíte hned chtít obchodovat na živo.

Já obchoduju futures a občas akcie (forex jen v rámci měnových konverzí)... a binární opce to je pro mě španělská vesnice, takže tady nepomůžu.

Ať se daří
emun

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...