Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 115
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Ahoj všem začínajícím traderům,
Chtěl jsem se vás zeptat, zda je někde ke stažení (nebo aspon k nahlédnutí) nějaký profi obchodní deník, který už obsahuje nějaké vzorce, statistiky atd.?
Zatím jen nakukuju do grafů a učím se s Ninjou, ale chci se již vrhnout do backtestu. Je Ninja vhodná na backtest?
našel jsem J.A....a BacktestHelper ale už nejdou stáhnout. :(

Díky za odpovědi a názory =)

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Horse.czech: Mám v plánu se vrhnout intradenně na akciové e-mini indexy pomocí FinWinu. A paralelně s tím se vrhnout na opce se strategií Iron Condor. Jak tak čtu diskuze, ty e-mini je schopná pro backtest zvládnout Ninja, na opce jsem si stáhl aplikaci Think or Swim. Nenašel sem ale ani v manuálu jak si v Ninje krokovat....tak se ptám, zda není něco lepšího s tím ale, že bych to chtěl potom používat zároveň i na live. =)

Díky za odpověď (názor)
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj všem,
Chci se zeptat na otázku paper-tradingu,
Momentálně jsem ve fázi po Backtestu (6měsíců his.dat zpět), ID, trh e-mini NQ - diksréčně.
Myslel jsem, že Replay na historických datech je do jisté míry jako Paper-trading?
Jde o to že jsem momentálně zaměstnaný,a tak nemohu začít obchodovat tak jak bych chtěl
(od 15:30 až 18:00), proto používám Replay když přijdu z práce (cca od 17h - 19h).
Je to paper-trading nebo ne? Případně kde stáhnu software pro trading s fiktivními penězi? Teď používám NT.
Musím si založit účet u nějakého z brokerů abych dostal demo účet?

Děkuji za rozjasnění

Kuba :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Skoro kazdy futures broker poskytuje zdarma demo (i pro nekolik platforem ktere podporuje). Otazkou je na jak dlouho a jestli jde pak obnovit. Vyber si brokera podle hodnoceni treba tady na disk. foru a zjisti si jeho podminky.

Proc vsichni chcete obchodovat zrovna NQ? Dalsi indexy se pohybuji hodne podobne a maji vetsi $ denni rozsah a vetsi volume. Kdyz se narychlo podivam na vcerejsek (Thu 12/22/2011):
NQ 29.25 bodu po $20 .... $585 na kontrakt = 117 ticku
ES 18.75 bodu po $50 ...$937.50 na kontrakt = 75 ticku
TF 11.2 bodu po $100 ...$1120 na kontrakt = 112 ticku

Pokud jde o poplatky, tak u NQ ti sezere RT fee skoro cely jeden tick (0.25 bodu = $5) kdezto u TF je to jen pul ticku. Pokud jde o VOLUME, tak kraluje ES, TF se da a NQ ma nejmensi volume.
======
Dej ten dotaz do co nejvic vlaken, at se o tom muzem bavit nejlip na 10 ruznych vlaknech :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vldn:
Tak já jsem začátečník, myslím že se jim NQ/YM doporučuje právě pro měnší volatilitu trhu.
Určitě až pojedu live a budu si věřit a vykazovat stabilní příjmy, vrhnu se na TF případně ES...ale to má svůj čas. =)
Na BT už jedu s 50kontrakty na NQ což je myslím pro mě maximum, v případě live už bych dávno přešel na živejší trh...

Ale máš pravdu, jiné indexy jsou zajímavější...ale chce to více zkušeností, nakoukání a sebedůvěry...i větší účet =)

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

prosím poradil by někdo: backtestuji na Ninja t. s historickými daty od Zenfire, vždycky když jsem chtěla obnovit data, tak jsem se na Zenfiru znovu registrovala pod jiným mailem a vše mi běželo ale teď mi když se chci v NT připojit k zenfire (k těm novým přihlaš. údajům), tak to nejde. Píše mi to, že si mám překontrolovat údaje a připojení (ale to je v pořádku), neví někdo čím to je? Děkuji moc za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Holan:

Záleží co a jak chceš zkoušet obchodovat. Pravděpodobně jsou zde na fóru nejvíce využívané platformy Ninja Trader a Sierra Chart. Ty lze nejvice doporučit. Každá má své pro a proti. Musíš zkusit, co ti víc sedne. Ninja trader máš zcela zdarma i všechny funkcionality v simu. Nejjednodušší cesta je demo s daty od nějakého brokera. Sierra chart vypadá " zastarale" , není moc intuitivní, ale je rychlejší než NT a umožňuje i rozsáhlejší individuální nastavení. M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
Vím že se to tady řeší v několika vláknech, chybové hlášení v NinjaTrader 7:
Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection

používám NT7 už asi půl roku, pokaždý sem prodlužoval licenci na jiný e-mail bez problémů, ted mi to píše tohle to a ani když zadám nové přihlašovací údaje,heslo a číslo licence, program vypnu/zapnu tak mi to pořád píše.....což předtím nikdy nedělalo...nevíte někdo co s tím? nic s firewallem,připojením atd se mi nezměnilo...nemáte někdo radu??

Děkuju za odpověď
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

×
×
  • Vytvořit...