Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

free data feed pro NinjaTrader


X3R0.

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery :)

Chtěl bych se vás zeptat, zda-li nevíte o nějakém data providerovi mimo zen-fire, který poskytuje zkušební free realtime data? Má zen-fire free licence už vypršela, a tak sháním ještě na jeden či dva měsíce alternativní data feed, díky kterému bych mohl papertradovat. Hledal jsem něco na googlu a zde na foru, ale zatím jsem nic neobjevil.

Předem děkuji za Vaše reakce.

Dušan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To X3RO:

Pokad nebudete moci sehnat jiny zdroj dat tak pokad by vam to nevadilo vam rad zaslu vygenerovany klic k demo uctu Zen Fire. Mam kazdy den jinou IP takze mohu mit registraci kolik chci.

Nemyslim si ze by se to dalo oznacovat jako softwarove piractvi takze pokad vam tim pomohu tak to pro vas rad vykonam.

Prece jenom my Traderi si musime pomahat :-)

Poradnej Trend preji vsem!

Martin Noraxus Vagner

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Noraxus Napsal:
-------------------------------------------------------
> To X3RO:
>
> Pokad nebudete moci sehnat jiny zdroj dat tak
> pokad by vam to nevadilo vam rad zaslu
> vygenerovany klic k demo uctu Zen Fire. Mam kazdy
> den jinou IP takze mohu mit registraci kolik chci.
>
>
> Nemyslim si ze by se to dalo oznacovat jako
> softwarove piractvi takze pokad vam tim pomohu tak
> to pro vas rad vykonam.
>
> Prece jenom my Traderi si musime pomahat :-)
>
> Poradnej Trend preji vsem!
>
> Martin Noraxus Vagner

@Noraxus
Martine, mohl bys poslat vygenerovany klic k demo uctu Zen Fire prosim.
Predem Dekuji.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, pánové

Začínám s tradingem a chtěl bych vás požádat o radu.

Nainstaloval jsem si NINJA TRADER 7 a podle videotutoriálu zažádal o free demo verzi o u providera Zen-fire.

Na e-mail mi došly pouze Username a Pasword, ale nedošel mi licenční klíč do Ninja Traderu od Zen fire.....

Ninja trader už jsem měl nainstalován o dva dny dříve, čili mám jen klíč od nich pro aktivaci programu.

Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?

Díky a věřím, že mi pomůžete..





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna:

sim. licenční klič k NT je tuším univerzální pro všechny..aktivační údaje k Zen-Fire zadáváte až v programu v Account Connection..viz www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-1.html

tady máte taky veškeré materiály, co psal k NT Petr: www.financnik.cz/forum/read.php?31,194698

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

možná někomu pomůže :)
kontaktovala jsem Zen Fire a požádala je o prodloužení, odpověděli mi, že bohužel licenci prodloužit nelze, ale je možnost mít přístup k datům v případě založení účtu, na který však nemusím vkládat žádné peníze a to po dobu 4 měsíců bez jakýchkoli poplatků,
tak pokud někdo chcete, můžete využít ;) v mailu mi pak poslali odkaz na stránky mirus futures

hodně úspěchů ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všem, už hodiny tu pročítám diskusi a nějak nemůžu najít odpovědi/řešení na svůj problém. Potřebuji ticková data pro intradenní obchodování e-mini S&P 500. S měsíční cenou bych se chtěl vejít do 30$/měsíc, myslíte že je to reálné?
Můj největší problém je v tom, že neumím anglicky, takže na anglických stránkách se toho moc nedozvím (ano google to umí přeložit, ale stejně to je jako španělská vesnice v tom abych se tam zorientoval co a jak). Dokázal by mi někdo poradit u koho bych si mohl takový účet zřídit a případně mě popostrčit jak účet zřídit? Zkoušel jsem demo od Zen-fire a data běhaly OK, klidně bych to bral i tam, ale z těch informací co jsem zde vyčetl bych tam musel uložit 2500$. Jako brokera mám FIO, komunikuje česky a přijde mi že má docela v pohodě poplatky.
Díky všem za příspěvky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mít jen tiková data pro obchodování e-mini nestačí, musíš mít i alespoň těch 2500 USD. Zde na fóru jsou popisováni 3 dobří američtí brokeři kteří umí také česky, případně slovensky a s vyplněním smlouvy pomohou a Ninja Trader podporují což bych o Fíjo moc netvrdil. Vygumovat účet už si musíš sám. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...