Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

dobrý večer

- v manuálu k sierra chart je uvedeno několik poskytova telů dat a obchodních olatforem které sierra podporuje
je možné připojit platformu tradig floor od synthesis která tam uvedena není?

- na semináři woody v praze používal data od e-signal .proč když data poskytuje IB? (a levněji což asi vtomto případě nebude rozhodující) je mezi poskytovateli dat zásadní kvalitativní rozdíl? jaký? e - signal také není uveden mezi poskytovateli dat podporovanými sierra chart

- pokouším se zprovoznit grafy v sierra chart od track data - my track. podle návodu jsem oba programy propojil, data do sierra ch. stáhnul ale nevím jak grafy zobrazit .otevře se okno s názvem trhu ale je prázdné
předem děkuji a moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S MyTrack a esignal odpoved nevim. Problem s prazdnym grafem v sierre jsem ale resil taky. Pokud je sierra spravne pripojena k data feedu, jsou dve moznosti:

a) Zadany symbol je spatne. Korektni format jmena trhu je napriklad ER2-200609-GLOBEX.
b) Zadany symbol je spravne, ale napriklad nemate tento symbol predplaceny, takze ho data feed neposkytne.

V obou pripadech by mela byt v konzoli sierry nejaka hlaska. Uznavam, ze ze zacatku pro me byly tyto zpravy dost zmatene.

c) Pripojeni nebo pocitac je pomaly a sierre chvili trva, nez data nabackfilluje. V tom pripade je v logu sierry asi vsechno v poradku, jen to chce pockat (na pomalem pocitaci s pomalou linkou mi to data tahalo i nekolik minut).

Jestli problemy stale pretrvavaji, poslete sem prosim do diskuze poslednich par radku z konzole sierry (takova ta bila tabulka, jak to tam porad neco pise).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
mohl by mi nekdo, prosim, poradit, kde je chyba? Snazim se rozchodit indikator Woodies CCi stazeny z ftrader podle odkazu zde na financnikovi, ale bohuzel se mi nezobrazila LSMA a usecky CCI pro definovani trendu. Zkousel jsem menit nastaveni, i to stahnout znovu pres SC Custom studies, ale nic se nezmenilo. Pokud by nekdo vedel, jak me zbavit tohoto problemu, budu mu nesmirne vdecny.
Hezkou nedeli
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Michale!
Tento problém jsem rovněž řešil nedávno.
Je to v tom, že nesouhlasí označení kiwi studie, kterou máte uloženu v adresáři Sierry.
Popisoval to již někde Pietro.
Nejdříve si v Analysis zvolte: ftrader_SW_CZI.
Zadejte F6.
Postupně dvojklikem otevřete položky 3,4,5 (označeny jsou Custom DLL Study)
a v řádku Workbook name (vlevo dole) přeznačte (je tam kivissstuff.GBSlope atd.)
tak, aby název byl shodný s tím, jak to máte v adresáři Sierry. Já tam mám tuším kiwissstuff-8392 .
Pak to bude fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Tommy: Sierra je cenove asi nejdostupnejsi reseni, ktere zaroven nabizi velmi siroke spektrum funkci, studii, podporovanych indikatoru a datovych zdroju. eSignal je vyrazne pokrocilejsi a profesionalnejsi reseni, ktere je vsak take adekvatne drazsi. Sierra v levelu 3 stoji $16.5 USD na mesic. eSignal BASIC stoji $59 USD na mesic, PREMIER $85 USD na mesic a plny eSignal $150 USD na mesic. Soucasti eSignalu jsou i ziva a velmi kvalitni data. Soucasti Sierry zadna data nejsou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...