Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

sierra chart - připojení obch. platformy -data


joj

Doporučené příspěvky

1 hour ago, gajo napsal/a:

https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php

data feed pricing  - For 100 Real-Time Symbols / 35 usd month

alebo

For 10 Real-Time Symbols - 25 usd podla toho co budes obchodovat

a Supported Exchanges

Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: Price 15.75 USD/month

alebo

Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts: Price 3.25 USD/month.

alebo

CME with Market Depth for nonprofessional Trading accounts: Price 5.25 USD/month

 

Cau gajo

dakujem velmi pekne za odpoved, vcera som bol nad tym do rana 02:30, dopatral som sa k tomu nakoniec ale cakal som na taketo potvrdenie, dnes to doplatim a

zajtra konecne zacnem pouzivat Numbers bary... Zatial idem live len na zaklade price action,  25 obchodov  z toho 20 win...profits 370 usd... dvakrat som pri stratovom obchode porusil money managment...

Este raz moc dakujem a prajem vela uspesnych obchodnych...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Zdravím všechny. Po dlouho době jsem se vrátil k paper trandingu a založil si demo u Infinity Futures. Sleduji trh Euro FX Futures 6E. Můžete mě prosím poradit kde si v Sieřře nastavit data pro celý den - 24 hodin? Chci mít data, volume na celých 24 hodin každý den, ne jenom za obchodní hodiny. Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Obchoduji u Infinity na platformě AT s daty Transact v Sierra chart, při 10 obchodech/měs data zdarma, pokud neuděláte 10 obchodů, něco se platí, ale fakt nevím, myslím že nic závratného. Tedy alespoň pokud si dobře  pamatuji. Můj broker Glenn McBeth, /před několika lety nahradil nevrlého pavouka Stephena/ :-), Glenn je velice ochotný, snažte se dostat k němu, můžu se pokusit pomoci. Infinity chválím, letitá spokojenost, spolehlivý broker.

Jak to funguje? - Po připojení do AT se automaticky spustí Sierra chart a live data. Ze Sierra chart se dá obchodovat i přímo z grafu, osobně to nevyužívám, AT mi velmi vyhovuje jednoduchostí, přičemž má přehledně vše co je pro obchodování třeba.

Snad jsem odpověděla, popř.na požádání doplním, nejl.Vás propojím s Glennem, budete mít informace přímo od zdroje.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď. Pročítal jsem si fórum a dospěl k tomuto závěru. Data od Infinity nejsou bohužel přesná ticková data. Hodně se rozchází Bid/Ask volume v porovnání s daty od Sierry. Nejvíce tento rozdíl poznají obchodníci, kteří obchodují s volume daty, Market Profile, Fims, to jest s přesnou analýzou volume. Jestliže obchodník používá pro vstupy Bid/Ask analýzu, tak s daty od Infinity to nelze přesně. I celkové volume nesedí. Obchoduji Euro FX - 6E a celkové denní volume od Infinity se dost rozchází od volume ze stránek burzy - CME Group, nebo Barchart.com. Volume od Infity je na denním grafu i o 30 000 až 40 000 kontraktů menší.  Data od Infinity jsou dostatečná pro obchodování čisté Price Action, bez přesné analýzy volume. Infinity je určitě dobrá volba pro obchodníka s menším účtem. Ale pokud chce pracovat s přesnými volume daty, Bid/Ask daty, tak je potřeba si za data zaplatit samostatně u Sierra chart. Budu rád na kontakt na Glenna. Rád bych to s ním probral a porovnal tak informace, které jsem doposud získal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 5 hodinami, Jasanka napsal/a:

Takže opravdu pověsti o cenzuře na tomto webu nelžou ? Proč nezveřejníte můj poslední příspěvek s kontaktem na brokera? 

Jestliže to tu funguje tímto způsobem, odcházím, můj nick i příspěvky vymažte. Opravdu ubohé a smutné.

@Jasanka Máte to v pravidlech diskuze. Neumožňujeme zde propagaci brokerů ve formě, že publikujete jejich emaily nebo URL. Proč? Protože nedokážeme rozlišit kdo je broker a kdo není. A bohužel pokud zde podobná pravidla nebyla, byl zde opravdu vysoký počet příspěvků, které se snažily něco propagovat a jakoby neutrálně vychvalovat různé služby a brokery. Uvedl jste jméno brokera a společnost. Je to fajn tip, každý rozumný obchodník už si jej dokáže pomocí Google dohledat.

Děkuji za respektování pravidel, se kterými souhlasil každý, kdo se do diskuze registroval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jasanka. Díky za ochotu s kontaktem. Vyžádám si kontakt na Glenna od Infinity. 

Komunikoval jsem i se Sierrou ohledně dat od Transact - Infinity. Bohužel potvrdily, že o tom ví, že jejich data nejsou přesná - od Transact. Ví o tom i Transact. Dle vyjádření Sierry budou na tom pracovat, ale neřekli mě kdy by to bude. Myslím si, že Infinity není špatný broker, ale pro přesná data se musí jinam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 10 hodinami, petr napsal/a:

@Jasanka Máte to v pravidlech diskuze. Neumožňujeme zde propagaci brokerů ve formě, že publikujete jejich emaily nebo URL. Proč? Protože nedokážeme rozlišit kdo je broker a kdo není. A bohužel pokud zde podobná pravidla nebyla, byl zde opravdu vysoký počet příspěvků, které se snažily něco propagovat a jakoby neutrálně vychvalovat různé služby a brokery. Uvedl jste jméno brokera a společnost. Je to fajn tip, každý rozumný obchodník už si jej dokáže pomocí Google dohledat.

Děkuji za respektování pravidel, se kterými souhlasil každý, kdo se do diskuze registroval.

Petře: Jsem na tomto webu prakticky od jeho začátku. Absolvovala jsem u Vás několik školení. Tomuto webu jsem vděčná za prvotní informace o obchodování na burze, ale také jsem tu četla spoustu blbostí, které mi úplně neprospěly. Proč ne, úspěch vede svou cestou, kdo hledá spásu v druhých, těžko dojde k cíli.  V určité chvíli jsem před několika lety Finančník.cz opustila - důvodem byly komplikované články o naprosto zbytečně složitých strategiích, souběžně začaly převažovat necenzurované blbosti od začínajících traderů, které začátečníkům jen komplikují situaci a začali odcházet tradeři, od kterých jsem se v příspěvcích nejvíce učila. Sama mám neblahou zkušenost jak se obchoduje s neochotným brokerem - nechápu co vadí na předání seriózního kontaktu kvůli pomoci, nechápu o jaké propagaci mluvíte, vždyť o Infinity jsem se dozvěděla zde.

Vrátila jsem se teď, měla jsem pocit, že to Finančníkovi dlužím. 

Jestliže se snažím Vaší cenzuře porozumět, důvod je jediný a to prodej školení. Chápu Vás, ale v tomto případě mě opravdu vymažte, nevím proč bych tu měla za těchto okolností ztrácet drahý čas. Ať se Vám daří.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 30. 10. 2018 at 7:02, Everest napsal/a:

To Jasanka. Díky za ochotu s kontaktem. Vyžádám si kontakt na Glenna od Infinity. 

Komunikoval jsem i se Sierrou ohledně dat od Transact - Infinity. Bohužel potvrdily, že o tom ví, že jejich data nejsou přesná - od Transact. Ví o tom i Transact. Dle vyjádření Sierry budou na tom pracovat, ale neřekli mě kdy by to bude. Myslím si, že Infinity není špatný broker, ale pro přesná data se musí jinam. 

Já používám Infinity a data od Sierra Chart, kde si je musím koupit, ale pak v Sieře musím v Data/Trade Service Settings zaškrtnout Allow Support for Sierra Chart Data Feeds. Pak obchoduji přímo z grafu sierry. Ale musím říct, že jsou i levnější řešení u jiných brokerů.

Upraveno uživatelem van Heck
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...