Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alerts v Sieře


paveln

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

skúšam nastaviť alerty v level 5 a furt nič.
V General setting je alert nastavený, vložim linku do grafu, pravý klik/alerts/ nastavenie podmienky crossing, zaškrtnutie Play an alert, a žiaden zvuk. V exploreri si definovaný zvuk (v general setting) bez problému prehrajem (.wav súbor).
Neporadil by mi niekto?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Samozrejme bol problém na mojej strane v nastavení zvukovky.

Nedá sem niekto link na príklady písania trochu komplikovanejších podmienok ako:
- strmosť krivky (napr. uhol k vodorovnej 0 linke), vzájomná vzdialenosť kriviek, rýchlosť zmeny, gap, atd.
Takéto niečo by som sa rád naučil. Prosím o nasmerovanie.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
  • 3 years later...

Nevím jestli toto vláknu ještě funguje, ale měl bych dotaz, jestli je možné vytvořit Alert condition v následující podobě.
Potřeboval bych, aby se mi obarvil bar pokud bude splňená podmínka, že na nějaké ceně bude volume například vyšší než 100.
Našel jsem v Chart Studies Color bar based on Alert. V záložce Alert jsem napsal jednoduchou funkci:
=VAP[cena][0]>100 bar se obarví, je-li volume na pevně zadané ceně větší než 100.Potřeboval bych, aby se bar obarvil, pokud bude volume > 100 na jakékoliv ceně.
Jednoduše nevím, co zapsat mezi první závorky, jestli vůbec něco podobného jde. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

hezký den všem abych odboural 80% problémů tedy moji psychologii a mamon pokouším se nastavovat aletry a vizualizace ve spreadsheet study. rozložení obrazovky je následující maingraph je NG 2 min podtím finwin tedy oblast 2 při vložení podmínek ve spreadsheet do sloupců o až w se mi na základě vstupů zobrazí alert pouze v oblasti 2 tedy na finwin zoprazení, za boha nemůžu přijít jak si tyto vizuální aletry nastavit třeba na close poslední úsečky v maingraphu. díky za nápady PS: klidně pošlu i mé definované podmínky ze spreadsheetu, nejsou uplně odladěné ale taky by mi pomohlo jak to máte nastavené vy popřípadě nějaké tipy jak nastavovat nebo definovat podmínky

41596

Link to comment
Sdílet pomocí služby

milda 123456

zkus třeba takhle (nehleď na podmínku formule, dosaď si svoji ....), to je sice uprostřed úsečky, ale myslím, že z toho se už zorientuješ

Označení úsečky s vyšším volume než …
Označí úsečku s vyšším volume než dané číslo (tady trh NQ graf 10s, prvních cca 30 min obchodování, volume voleno vyšší než 400)
Vstupní data: Volume ………….. BB
Formule : =IF(BB3>400;(B3+E3)/2;0)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...