Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Genesis real time data


jouan

Doporučené příspěvky

Zdravím. Používám Platinum Navigatora už víc než dva roky. Vždy jsem si platil streaming data za 119 USD měsíčně. Nedávno jsem se rozhodl omezit odběr dat pouze na ty, které používám k obchodování. Chtěl jsem vybrat data z Exchange products na jejich stránkách, konkrétně CME E Mini Real Time Access za 30 USD a ICE Future Indices, které mají na strámkách za 0 USD měsíčně, ve skutečnosti za ně ale účtují 2 USD. Myslel jsem, že zároveň s objednáním těchto dat zruším předplatné na streaming za těch 119 USD a pokusil se to se svojí slabší angličtinou vykomunikovat na jejich sales podpoře. Výsledek mne lehce překvapil. Nová data mi hbitě započítali a původní přitom nechali. Při dalším dotazu mi zdělili, že nějakou base streaming package mít musím vždy. V té jsou ale zahrnuty i data, která mi teď začali počítat navíc. Mám tedy vše, co jsem už měl, ale místo 119 USD ze mne tento měsíc vyždímali 151 USD.
Přikládám jejich poslední odpověď:
In order to collect any real time, one must have a streaming base
package. Your account is currently active for the base package at
$119.00/mo, real time indices at $2.00/mo plus the real time CME minis
at $30.00/mo.
Nejspíš asi nerozumím smyslu jejich Exchange Products, protože jinak by to bylo postavené na hlavu. Ty data mohu zas od příštího měsíce zrušit, ale rád bych věděl, co to vlastě znamená. Budu vděčný za každou radu, protože na takovou komunikaci zřejmě moje angličtina nestačí. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...