Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trade Navigator 4.0


_murphy_

Doporučené příspěvky

Tak tu mame novou verzi.

Supaci stale nemaji hotovou podporu pro multi monitor setup. A navic od pristiho roku zdvojnasobili cenu. Kam ten svet speje . . . :S





Here's a look at some of the new features in Trade Navigator 4.0

Want to trade on your time? Define your own trade times with our new Start / Stop Times for intra day charts.

Know before you trade with our new WHAT IF button. Change the last price or the next bar’s open price dynamically to see how your indicators and highlight bars react to market changes.**

Want to trade Trend Line breaks on indicators? With 4.0 you can put alerts on the Trend Line break of Indicators, including order alerts to send orders to your broker automatically.

Define your own Pivot Point time frame or define which bars you want to include in your Pivot Points with the new Pivot Point drawing tool.**

Why settle for one quote board when you can now detach multiple quote board tabs.

Get to know yourself. Learn everything you need to know about your trading with full Statistical Summaries on the performance of your trading. The performance summary now runs on manually placed trades as well as back testing.

Know more about whether to trade a system or not with our new Trade Equity Filtering.

Receive access* to a $20,000.00 Full Tick Historical Database.

Plus there are all-new bar types available with the Full Tick data.

* Hankin Ashi Bars**
* Breakout Bars
* True Trade Bars
* True Volume Per Bars

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Data muzete ziskat:

1. stazenim starter data setu - je to asi mesic dat
Pres menu "File" vyberete "Install data from CD/DVD". Tam vyberete prvni moznost - download.

2. stazenim End of Day dat pres "modry telefon". V policku "From" zadate od kdy a v policku "To" nechte aktualni datum
a to i v pripade, ze jiz nejaka data mate.

3. DVD s daty za poplatek, myslim $50.

Jan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kamui:
dík za info, tam bych to teda vůbec nehledal. Každopádně mám už v4.0 nainstalovanou, stáhnul jsem data za poslední 2 roky a na prní pohled to vypadá, že to bude dobrý. Nyní už jsou všechny bary přesně 2000. Akorát vlasně ty dlouhé noční svíčky mají vždycky míň. Takže velká spokojenost a konečně už můžu backtestovat.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,

může mi někdo prosím poradit jak v Trade Navigator Platinum v4.0 aktivovat možnost používat automatické obchodování strategií? Až do posledního update vše fungovalo.. po posledním update přestalo.. software mi nyní nedovolí zapnout automatické strategie..

Psal jsem přímo do Genesis, ale dostat z nich užitečnou odpověď není věc jednoho mailu, bohužel.. Napsali mi, že poslední update opravil bug, který dříve umožňoval používat automatické obchodování i těm, kteří tuto možnost neměli aktivovanou. Ale jak to aktivuju mi samozřejmě nenapsali.. Po mém posledním mailu co jsem jim poslal mi to už možná ani nenapíšou.. jelikož jsem od nich nedostal tak vysoce užitečnou odpověď poprvé, trošku jsem se do nich obul..

Máte také špatné zkušenosti se supportem od Genesis?? Myslím, že za tu cenu co software stojí by se mohli trošku snažit.. Dokumentace k produktu je naprosto nedostatečná a odfláknutá.. a navíc pěkně stará... týká se snad verze 3.00 anebo ještě nižší...

Díky za jakoukoli odpověd.. a pomoc..

Ilie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojky!

Prosím vás, řeším teď problém v Genesis, mám ho čerstvě na seznámení: Mám zobrazený intradenní průběh YM-067 a pokud si ho srovnám s vytisknutým grafem(kt. je referenční - obchodoval jsem dle něho live), tak mi nesedí ceny. Průběh je velmi podobný, ale ceny v Genesis jsou tak o cca 200bodů více. Přitom není problém v přerolování - to mi např. sedí pro den 17.7.07, YM September07, cena 14075 v 1600 versus udaje Genesis cena 14255 pro konktrakt YM-200709...

Včem to může být??? A jak si mám zobrazit ty správné ceny?

Dík moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hej SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dík moc za povzbuzení! Už je to správně! :-) Prostě bylo třeba natvrdo napsat Find - YM-057 a ne jak předtím jsem tam "odškrtával" Back-Adjust a pak 057.

Tak a teď si jdu postupně vyplňovat kolonku "Výstup-TestSR" :-)

Takže ještě jednou dík hafo! Pak tě někdy například za odměnu pozvu na svůj ostrov :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím skúsenejších kolegov o radu a vopred sa ospravedlňujem za triviálny problém. Trápim sa s demom TN, stiahol som si históriu a otvoril niekoľko grafov. Teraz sa chcem niektorých zbaviť a nedarí sa. Stále ostávajú na spodnej lište pod zobrazením grafu.
Prešiel som diskusiu, videa aj manuál, no riešenie som nenašiel, alebo prehliadol.
Vopred Vám ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...