Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi začátečníků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Smekam pred Tomasem a Petrem za jejich silu a vytvalost pri odpovedich na stale ty same dotazy, na nez je mozne pri minimalni snaze najit odpoved sam za par minut hledani. Je videt ze ona vytrvalost je jejich silnou strankou, ktera pomohla prave jim v uspechu. Moje poklona je o to hlubsi, kdyz si clovek uvedomi, ze clovek neschopen si vlastni pili informace vyhledat sam, vetsinou o trading jenom zavadi a po zjisteni velke pravdy, ze zadarmo to nebude (stejne jako vsechno v zivote), pokracuje svoji cestou dal.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smekam pred Tomasem a Petrem za jejich silu a vytvalost pri odpovedich na stale ty same dotazy, na nez je mozne pri minimalni snaze najit odpoved sam za par minut hledani. Je videt ze ona vytrvalost je jejich silnou strankou, ktera pomohla prave jim v uspechu. Moje poklona je o to hlubsi, kdyz si clovek uvedomi, ze clovek neschopen si vlastni pili informace vyhledat sam, vetsinou o trading jenom zavadi a po zjisteni velke pravdy, ze zadarmo to nebude (stejne jako vsechno v zivote), pokracuje svoji cestou dal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já také smekám a děkuji za tyto stránky. Na obranu před stále se opakujícími dotazy bych řekl asi toto. Informací je moře, jsou různě poskládané a každý se k nim dostává z různých směrů. Něco si přečtě dřív, něco později, něco vynechá nebo to nenajde. Něco přečte i 3x. Nakonec má v hlavě takový guláš, že se zeptá na naprostou pitomost. Teda z pohledu zkušenějších. Myslím, že dost z vás, zkušených traderů, se pousměje, když si nalistuje svůj první dotaz někde na nějakém fóru. Takže myslím, že je dobré, že jsou lidé ochotni pomoci těm, kteří chtějí proniknout do tajů tohoto života. Sám jsem ve fázi, kdy vím, že chci, denně jsem ponořený v kilometrech různych textů, koukám do grafů, zkouším...abych nakonec zjistil, že sice vím víc než včera, ale to, co jsem myslel, že už mám rozhodnuto a pochopeno, že vlastně nevím, zda to je správně. A tak se nořím opět do stejných diskuzí a stejných článků, abych v nich objevil zase jiný výklad toho samého. Nakonec mě akorát tak bolí hlava a třeba se odhodlám také někde raději zeptat. Následná odpověď mě potěší (někdo si našel čas, aby se snížil na moji úroveň a laskavě mi poskytl informaci, o které si myslí, že je naprosto samozřejmá a za to mu patří dík), ale dost často se stane, že odpověď je podána třeba i tak, že to nováček prostě nepobere, prostě mu nezapadají souvislosti. A tak se za den dva zeptá znova na to samé (buď třeba jinak nebo jinde).
Prostě to berte tak, že to opravdu není jednoduché, navíc toto není hra, jde o veliké peníze (pro někoho je třeba 1000$ nebo 2000$ celé jmění a přesto chce zkusit a o to víc ty informace potřebuje), takže raději se 2x zeptá než by do toho zahučel a pohořel.
Takže děkuji všem, kteří se snaží poradit a jen doufám, že jednou to budeme moct my nováčci a začátečníci oplatit dalším.
Hezký den všem
Patrik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Velmi zaujimava informacia je technologicke zabezpecenie trhov typu DAX. Moj broker (Global Futures) to zjavne zabezpecene nema... "Sikovne" som obchodoval FDAX pripojeny cez telefon (HSDPA) a v momente ked som otvoril trade, mi pripojenie spadlo. Stop Loss bol zjavne nastaveny len lokalne na mojom pocitaci, pretoze kym som sa pripojil naspat a uzavrel trade, bol celkom slusne prekroceny a minus bol dost skaredy... (td) Pozor na to... ;)

cosine

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dkoudela&other spamers:
Prosim pokud nas nechcete neco naucit urcite budu mluvit za vicero lidi, prosim nepiste sem vase zbytecne hodnotici pripominky! Usetrite novackum a lidem co se tu chteji vzdelavat zbytecny zmatek! Existuje neco jako zacatecnicke nadseni ze kteryho zacatecnici tezi a pisi sem nadsene vzkazy-me to prijde naprosto normalni...oproti lidem co tu chodi kritizovat si hadam Financnici nemusi na nic hrat. Toto neni chat, prectete si pravidla diskuze a nespamujte tu diskuze k clankum....za vsechny vrele Dekuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...