Přejít na stranu:  1234567891011...Poslední Další
Aktuální stránka: 1 z 14
Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování
Vloženo uživatelem: Financnik.cz
Datum: November 18, 2008 10:39PM
Statut uživatele: nováček v diskuzi

Re: Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování
Vloženo uživatelem: marko99999
Datum: November 20, 2008 09:42AM

vazeni, backtest a papertrading, to nie neico uplne ine. sam som si myslel ze ako som si zbacktestoval, ze to dodrzim - velke gulove... ale lepsi sa to. ziadna chyba, nad ktorou sa zamyslite nie je na skodu. skor naopak, posunie vas to dalej. mozete v sebe odhalit dalsie nedostatky, na ktorych mozete pracovat. a v konecnom dosledku sa tak sami seba mozete spytat, kde by ste boli kebyze dodrzite obchodny plan? aj takyto pristup buduje doveru v to, co sa testovalo, a clovek sa uci v buducnu vyhnut hlupym neopodstatnenym chybam.
po pravde, papertradding je rovnako dolezity krok k obchodovaniu, ako backtest. a co si pochvalujem je, ze sme v pravnom case na spravnom mieste - papertrading bez potreby vkladu, ucet na neobmedzenu dobu (zatial), kvalitne realne data zadarmo smiling smiley thumbs up

Re: Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování
Vloženo uživatelem: radim2
Datum: November 20, 2008 03:14PM
Statut uživatele: Gold member

NinjaTrader a Zen-fire data jsou skvělá kombinace, doporučuju.
Drobná vada na kráse je absence delší historie pro backtest na historických datech, ale co bych nechtěl zadarmo winking smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------
Děkujeme za Váš příspěvek. Jakmile jej schválí moderátoři, bude publikován.

Vloženo uživatelem: coolenzo
Datum: November 20, 2008 06:51PM

Zdravím

po parádním tutorialu "jak,kde,co" jsem začal se stahováním a instalací... kupodivu první blesková facka přišla od Woken , že nemám NET Framework 2.0 .. po stažení této "nutnosti" přišla facka další , že to nenainstaluju bez windows instaleru 3.1 thumbs down celkem asi 100MB dat .. nato že mám XPčka proff. stále "aktualizované" jsem se docela nakrknul .. už je ale vše připravené , tak jdu zkoumat. držte palce a na případnou instalaci se řádně připravte .. (PC retardováno 2x)

Vloženo uživatelem: max78
Datum: November 20, 2008 09:56PM

Dobrý den,
moc děkuji za tutoriál. Vše jsem udělal dle instrukcí. Bohužel se mi nedaří připojit (viz. hláška na obrázku). Na foru už tohle řešilo více lidí, ale nenašel jsem v čem je ten čokl zakopaný smiling smiley. Pokud už někdo tohle vyřešil budu vděčen za každou radu.

Přílohy: login.JPG (61kB)  
Vloženo uživatelem: hirens
Datum: November 20, 2008 09:58PM

Musím říct, že je to stručný a přehledný popis. Je super, že je i toto ve videotutorialu. Jen to mohlo být dřív. Každopádně je to super, když to pomůže. Pánové děkujeme...
Už se těším na podrobnosti o FinWinu na úvodním kurzu.

Datum: November 20, 2008 10:02PM

Dobrý den,
mockrát děkuji za tutoriál. Vše jsem udělal dle instrukcí. Bohužel se mi nedaří připojit (viz. hláška na obrázku). Na foru už tohle řešilo více lidí, ale pořád nemůžu přijít na to kde je ten čokl zakopaný smiling smiley. Pokud už to někdo vyřešil budu vděčný za každou radu.

Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 20.11. 22:12 uživatelem max78.

Vloženo uživatelem: marko99999
Datum: November 21, 2008 09:03AM

moja skusenost s nefunkcnym pripojenim:
napisal som na mirus futures, ze kde moze byt problem, ked som postupoval podla ich navodu. poslali mi navod znova. a ked som sa pripojil uz to islo.
vsimol som si este jednu vec - kazdy z nas mame to iste prihlasovacie meno a heslo na simulovany ucet. takze toto nebude vec mena a hesla ale IP adresy, alebo internetoveho pripojenia. je mi zahadou, ako riesia konkretneho uzivatela, ked kazdy mame stejne meno a heslo,, jedine cez IP, nemaju ako inac. tato informacia mozno pomoze niekomu, kto sa do tohto vyzna viac.
este mi odpisali, ze mam zrusit firewall, aby mi neblokoval data, a vobec aby nebranil tomu pripojeniu. a potom mi to uz zacalo fungovat tak ako ma.

Vloženo uživatelem: JGB
Datum: November 21, 2008 09:35AM

max78: Ja jsem mel stejny problem a pomohlo vypsat heslo a prihlasovaci jmeno rucne(predtim jsem to kopiroval)

Vloženo uživatelem: sweed
Datum: November 21, 2008 02:53PM

supr ...
nedavno jsem si stahnul ninja a chtel zkusit data z opentick, jenze oni maji na webu uz dlouho napsano, ze upgradujou sit a neprijimaji nove zakazniky :-(
takze diky za novy zdroj thumbs up

Datum: November 21, 2008 04:07PM

Chlapi díky za rady. Zkoušel jsem vypnout firewall i psát jméno, heslo ručně a pořád to stejné. Asi jim budu muset napsat a poptat se.
pěkný víkend
Max

Vloženo uživatelem: Kocourvbotach
Datum: November 21, 2008 05:53PM

Petře děkuji, tohle mne posune o kus dál! smiling smiley

Vloženo uživatelem: Ramon
Datum: November 21, 2008 06:31PM

max78: Máte poslední verzi Ninji....?

Vloženo uživatelem: dusan.x2
Datum: November 22, 2008 10:54AM

max78:
Ako sa uz pisalo v niektorych vlaknach a kamarat mi to tiez tak podal, tak NJ+ZN pouzivaju na komunikaciu s tvojim pc nestadartne porty, ktore niektory providery cez den vypinaju kvoli sietam P2P.
Mam doma dve pripojenia a na jednom mi to vypisovalo tiez chybovy hlasku, take som zistil ktore porty to su a poziadal providera nech mi ich otvori, ze ich potrebujem na jeden software. Vyhovel mi
a uz mi to bezi, mozno je to aj tvoj problem.

Datum: November 22, 2008 12:01PM

moci díky. zkusím to taky tak vyřešit. dám vědět jestli to pomohlo.

Přejít na stranu:  1234567891011...Poslední Další
Aktuální stránka: 1 z 14

Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem.

Litujeme, do fóra mohou vkládat příspěvky pouze registrovaní uživatelé.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.