Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 5 months later...

michal-administrator: Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda se jedná o stejný problém? V příloze zasílám screen. Stáhl jsem si NT se Zen-fire tady přesně podle tutoriálu: http://www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-zenfire.html Vše proběhlo v pořádku, akorát při připojení (START NT > FILE > CONNECT > zen-fire) připojení se mi nedaří a vyhazuje mi to hlášku Login failed (viz. příloha). A to se jedná o 1. demoúčet na tomto PC. Nikdy dříve jsem pod tímto PC neprováděl registraci ani instalaci, proto je nemožné, aby docházelo k problému s opakovanou trial verzí. Mám zadaný licence key, username i heslo. Měl jsem zaškrklou i volbu "demo". Instalace i spuštění také bez problému. Ale tento problém se mi bohužel neobjevuje jen dnes, ale již celý týden. Zkoušel jsem to i na jiném PC u známého a chyba se opakuje. Nevíte kde by mohl být problém? Případně mne prosím přesměrujte na diskuzi, pokud se to tady už někde řešilo (nenašel jsem to). :S Děkuji. Martin

25414

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...