Wiki – pracovní diskuze
Vloženo uživatelem: petr
Datum: February 17, 2009 02:33PM
Statut uživatele: financnik.cz

Dostávám k wiki poměrně pozitivní ohlasy, proto zkouším založit toto vlákno, ve které bychom mohli lehce koordinovat zpracování informací.

Předem děkuji všem, kteří se do tvorby již zapojili a také těm, kteří tak učiní v budoucnu.

Wiki by měla sloužit především jako takový rychlý rozcestník k dalším informacím – tj. např. do fóra nebo do článků. Je možné linkovat i zahraniční zdroje, ale prosím omezeně, protože pointa je ve vytváření českého obsahu.

Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 17.02. 14:40 uživatelem petr.

Re: Wiki – pracovní diskuze
Datum: February 17, 2009 02:41PM

Aktuální téma – zpracování indikátorů

Dnes jsem trochu porovnal odkazy v glosáři. Další téma, které by stálo za zpracování jsou indikátory – tj. tento rozcestník:
http://www.financnik.cz/wiki/technicke_indikatory

Ve fóru je extrémní množství zajímavých informací k indikátorům. Pokud jste se o nějaký zajímali, zkuste dát dohromady odstavec či dva a nějaké linky do fóra a příslušný indikátor popsat.

Syntaxe – pojďme odkazy pojmenovávat po obecné zkratce indikátoru, tj. např. CCI, MACD atd. nikoliv po jejich delším
názvu.

Věřím, že se aktivita tímto směrem trochu rozhoří.
Petr

Vloženo uživatelem: radim2
Datum: February 17, 2009 03:44PM
Statut uživatele: Gold member

zkusil jsem upravit sekci o MA, obsahově je v pořádku ale robrazení např. v IE je hrozné, vůbec to není zformátováno, přitom v Náhledu to vypadá dobře.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Děkujeme za Váš příspěvek. Jakmile jej schválí moderátoři, bude publikován.

Datum: February 17, 2009 03:48PM

Viděl jsem, že někde se takto kapitola rozsypala. Stačí pak odebrat/přidat styl u nadpisu a je to v pořádku.
Nevím jestli se to stalo díky nějakému upgrade na serveru, každopádně pokud by situace u opravených kapitol nastala znovu, tak to nechám poladit technicky.
Díky,
Petr

Vloženo uživatelem: radim2
Datum: February 17, 2009 03:52PM
Statut uživatele: Gold member

máte pravdu, kapitolu o MA jsem přeuložil po opravě nadpisu a je to OK.
zkusím se podívat ještě na ostatní indikátory

---------------------------------------------------------------------------------------------
Děkujeme za Váš příspěvek. Jakmile jej schválí moderátoři, bude publikován.

Vloženo uživatelem: Renooo
Datum: February 17, 2009 08:11PM

Věřím, že se to rozhýbe...
Na hlavní stranu jsem přidal odkaz na tuto diskuzi...

Vloženo uživatelem: Renooo
Datum: February 18, 2009 12:48PM

jsem si ani nevšimnul, že už tam ten odkaz nahoře byl...
takže jsem ten spodní opět smazal :o)

Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem.

Litujeme, do fóra mohou vkládat příspěvky pouze registrovaní uživatelé.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.