Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Studentské AOS strategie #3 (Soyabeans)


Doporučené příspěvky

Dobrý den, skoro na začátku článku je uveden průměrný profit na obchod: 272$. Hned poté následuje equity křivka, ze které se dá vyčíst konečný zisk asi 130000$ po 600 obchodech. Z toho ovšem vychází půměrný zisk na obchod: 130000/600=216$, což je podstatný rozdíl. Ptám se: kde nebo u koho se stala chyba? Předem děkuji za odpověď. J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

vďaka za článok, je tam spomenuté:

Hlavní timeframe: 45 minut
Time template: 09:00-13:15 exchange time


Do rozpätia 9-13:15 sa nedá vtesnať násobok 45 minút. Nemá byť namiesto 13:15 čas 13:30? Alebo hlavný tf 15 minút?
Alebo niečo prehliadam?

Ďakujem za odpoveď. V.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Tomaši,

přemýšlím o zakoupení vašeho AOS Turbo, chtěl bych se zeptat jestli k tvoření strategii je nutno zakoupit i Adaptebuilder, tak jak to bývalo dřív. A jestli ještě platí dohoda Finančník a TS na 6 měsícu dat a soft zdarma. Chtěl bych si udělat o počatečních nákladech.

Pardom že to uvadím v tomle vlákně, ale nevěděl jsem jak jinak se k Vám dostat.

LB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den LB,

Nejsem sice Tomáš, ale před pár týdny jsem řešil přesně stejný dotaz, tak si dovolím odpovědět. Peter Albino z TS mi před otevřením účtu po emailu potvrdil platnost kódu Finančníka k 6 měsícům TS zdarma, čehož nyní využívám. A strategie již pomalu tvořím a Adaptrade jsem zatím nepotřeboval, ani si z kurzu VIP AOS Turbo nevybavuji, že by se o něm mluvilo. Takže pro mě osobně byly počáteční náklady pouze na kurz a fundování účtu. Možná tak pokud nemáte alespoň trochu výpočetně rychlejší PC, tak to bude chtít zainvestovat ještě do něj.

Ať se daří,
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky za odpověď, naštěstí jsem kupoval nové PC do práce a již jsem musel zainvestovat aby to zvladlo nějaké grafické programy, tudiž myslím, že I7 a 12GB +SSD by mohlo na to stačit. I když teď jsem to testoval na trial verzi od AB a musím říct, že se taky potil :)

Ladislav

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dobrý deň,

chcel by som sa informovať v rámci : Studentské AOS strategie a ich reporty, ktoré sú pre jednotlivých stratégiách
zverejnené.Výsledky,ktoré sú zobrazené sú výsledky AOS systému za jeden kalendárny deň ?(príklad :8.8.-9.8.2016,ktoré
boli testované na 10 ročných historických dátach ?(príklad : 27.7.2006 - 27.7.2016) - Studentské AOS strategie 4 .
Druhá otázka je : Drawdown Value : 3480 $ je počiatočný kapitál , ktorý bol investovaný do tejto stratégie ?

Ňuso
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...