Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Poslední tradingové rady a tipy od Tomáše


Doporučené příspěvky

Super clanek diky za nej, posledni clanky od Tomase jsou vskutku perly.

Pomohlo mi to uvedomit si co me jeste ceka a hlavne ze to uceni nikdy nekonci, clovek by si myslel ze uceni konci tim ze clovek vydela na kontrakt treba tisic dolaru a pak uz jen do konce zivota pojede to same, jak velka iluze a omyl, prave ta adaptace je to co budu muset prekonat, volatlilita trhu, to ze mi system funguje tri mesice a pak me serie ztrat dostane zpet na nulu a ja mam chut to cele zabalit. Postupuju dale tak ze se vrhnu do cteni dalsi knihy a budu hledat to jak svuj system nastavit tak abych byl schopen poznat kdy stat stranou a kdy brat signaly. Ten clanek presne vystihl moji situaci, a je neuveritelny ze po desetilete ceste Tomase je to to same stale. Je to vazne o te ceste ktera nikdy nekonci. MSA me dostalo taky vpred, ano je to super nastroj ktery jak vidim i desetilety profi trader stale pouziva.

Nakonec o tom co jsem se dozvedel o sobe a ze to neni jen cele o tradingu , ale hlavne o me, nebot principy tradingu jsou jen odraz zivota, daji se aplikovat i na zenske, hledani prace, budovani jineho podnikani, i kdybych se nakonec ziskovym traderem nestal, vubec nelituju toho casu co jsem stravil nad studiem tradingu, sebe poznavani a psychologie, protoze to se promitne vsech ostatnich casti meho zivota.

Takze Tomasovi a vsem okolo financnika preju vsechno nej v dalsim zivote a budovani fondu, a treba se nekdy setkame na plazich Andalusie :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...