Přejít na stranu:  123 Další
Aktuální stránka: 1 z 3
Diskuze k článku: 22. Data a grafy zdarma
Vloženo uživatelem: Financnik.cz
Datum: April 10, 2007 08:27PM
Statut uživatele: nováček v diskuzi

Re: Diskuze k článku: 22. Data a grafy zdarma
Vloženo uživatelem: binyxxx
Datum: January 8, 2008 06:24PM

Zdravim vsechny ,jsem novacek a moc rad bych poprosil o pomoc,v jakych grafech kde a jak je mozno si nastavit krivku klouzaveho prumeru??Nikde se me to nepodarilo nastavit.moc dekuju radu

Vloženo uživatelem: MNovak
Datum: January 8, 2008 11:19PM
Statut uživatele: Gold member

Záleží na tom jaké grafy chcete sledovat-jestli komodity nebo forex. Klouzavý průměr se označuje MA, EMA. V podstatě vše najdete na tomto odkazu : http://www.financnik.cz/wiki/
Zde na finančníku najdete vše co se týká obchodování komodit, forex, opcí a jsou zde taky podrobně popsány výdělečné obchodní systémy a postupy-i v diskuzním foru. Vše si pročtěte, určete co budete obchodovat, co se vám zamlouvá a hurá do toho.

Vloženo uživatelem: franky84
Datum: April 11, 2008 12:06PM

Zdravím, som nováčik a mám problém získať data pre Bollinger Bands a indikator RSI. Problém je v tom, že existuje veľa serverov, ktoré poskytujú grafické spracovanie týchto indikátorov, ja by som však potreboval denné dáta, v číselnom vyjadrení, ktoré by som mohol spracovať v MS Excel pre moju analýzu. Existuje internet. stránka alebo softvér v rámci ktorého by som tieto info mohol získať, aj bezplatne? Ďakujem

Vloženo uživatelem: 911
Datum: April 11, 2008 12:22PM

no tak jestli mas deni data z netu, tak si do excelu RSI naprogramuj. nepotrebujes jeho hodnoty. staci ti jen OHLC

Don't try to get intellectual in the market-place. Just trade. William E. Simon

22. Data a grafy zdarma
Vloženo uživatelem: vldn
Datum: May 7, 2008 03:00PM

Zdravim Tradery,
poradi nam nekdo, kde najit ZDARMA nejlepsi grafy jednotlivych akcii pro technickou analyzy (US trhy).
Zname http://finance.yahoo.com - vite nekdo o necem lepsim (ZDARMA) ???

Diky moc. thumbs up

Vloženo uživatelem: harmonie
Datum: May 7, 2008 03:18PM

zkus bigcharts.com

-----------
František
Nešetřte nápady, šetřte náklady

Vloženo uživatelem: kbtm
Datum: May 7, 2008 06:24PM

Vloženo uživatelem: finadlo
Datum: May 21, 2008 01:26PM

Zdravím,

jsem s komoditama zcela na začátku a potřeboval bych pro jakési základní testování použitelná historická data s 5 minutovým timetrame (2 - 3 měsíce zpět). Poradí mi někdo, jestli jsou někde takováto data dostupná bez toho, abych musel již teď otevírat účet u nějakého brokera?

Děkuji

Adlo

Vloženo uživatelem: gorgon
Datum: May 22, 2008 02:42PM

Dobry den,

jsem take uplne totalni zacatecnik a manual procitam poprve. Takze jeste spousta casu pred prvnimi obchody smiling smiley

Jen bych se rad v teto fazi uceni zeptal, co to to presne znamena 'mirne spozdena data'?

V tuto chvili (14:40 22.5.2008) jsem napriklad na Barchart.com u trhu CN8 nasel posledni aktualizaci z 14:00 21.5.2008, tedy den spozdena data. Je to normalni, ono 'mirne' spozdeni? Nebo je cas u grafu zadavat v jinem casovem pasmu (GMT, jine...)?

Chapu, ze to neni ted zrovna nejvetsi priorita, ale kdyz uz jsem na to narazil, rad bych v tom mel jasno.

Predem mnohkrat dekuji za odpoved,

Jindra

Re: 22. Data a grafy zdarma
Vloženo uživatelem: TVaclavicek
Datum: May 24, 2008 03:12PM

Mě nejvíc vyhovují stránky
www.bigcharts.com

Je tam k dispozici mnoho indikátorů. Já je používám denodenně a najdu tam skoro vše, co potřebuji.

O něco horší, ale přece jenom hodně dobré jsou stránky www.profitspi.com

Vloženo uživatelem: yamato
Datum: August 4, 2008 03:43PM

Zdravim traderi,

som uplny zaciatocnik co sa tradingu a komodit tyka, takze sa zatial preluskavam teoriou a zistujem co a ako. Za tymto ucelom by som potreboval zopar (desiatok) historickych grafov na testovanie patternov. Lenze na vsetkych strankach s grafmi su zobrazovane grafy jednotlivo a ak chcem vidiet vyvoj, tak musim nacitat dalsie obdobie, co je dost neprakticke...
Neexistuje niekde nejaky subor, ktory by obsahoval trebars subor dennych grafov na nejaku komoditu v priebehu celeho roka? Neviete o niecom takom? Za pomoc vopred dik smiling smiley

yamato

Vloženo uživatelem: uomo_di_risspeto
Datum: August 7, 2008 11:47AM

Dobrý den,
Chtěl sem se zeptat co dělám poád špatně ještě se mi nepodařilo zprovoznit graf http://futuresource.quote.com/charts/charts.jsp?s=C%20Q8&o=&a=V%3A5&z=650x450&d=medium&b=bar&st=
tady na te adrese,nevite co je spatne?
Jinak bych se chtěl ještě zeptat u každého grafu který chci zprovoznit se mi ukáže:

There is no chart available for ZCQ08. Please go back to review your input and then try again

Ano vím že to znamená že neexistuje graf pro zadané udaje,ale proč se mi to ukazuje ůplně u všeho?

Vloženo uživatelem: mira_k
Datum: August 7, 2008 12:23PM

Dobrý den,
srpnový kontraktní měsíc Corn neexistuje, ty jsou u Corn pouze H, K, N, U, Z, takže když si dáte do vyhledávacího okna "Quote search" jen ZC, tak Vám vyjedou všechny platné kontraktní měsíce a jen si vyberete, aktuální podle volume je Z8, tj. prosinec 2008.

Jen pozor, futuresource.com uvádí názvy kontraktních měsíců bez nuly, tj. ZC Z8, nikoli ZC Z08.
Mělo by to takto šlapat.

ať se daří,
Míra

Vloženo uživatelem: Slajs
Datum: May 18, 2009 11:27PM

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li máte někdo zkušenosti s obchodováním s programem "plus500"
Zkouším demo a nechtěl bych se spálit.
Děkuji za odpovědi smiling smiley

Přejít na stranu:  123 Další
Aktuální stránka: 1 z 3

Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem.

Litujeme, do fóra mohou vkládat příspěvky pouze registrovaní uživatelé.

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah. Provoz diskuze se řídí Pravidly diskuze na serveru Financnik.cz.

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Copyright 2016 © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.