Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 22. Data a grafy zdarma


Doporučené příspěvky

  • 8 months later...
  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Záleží na tom jaké grafy chcete sledovat-jestli komodity nebo forex. Klouzavý průměr se označuje MA, EMA. V podstatě vše najdete na tomto odkazu : www.financnik.cz/wiki/
Zde na finančníku najdete vše co se týká obchodování komodit, forex, opcí a jsou zde taky podrobně popsány výdělečné obchodní systémy a postupy-i v diskuzním foru. Vše si pročtěte, určete co budete obchodovat, co se vám zamlouvá a hurá do toho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím, som nováčik a mám problém získať data pre Bollinger Bands a indikator RSI. Problém je v tom, že existuje veľa serverov, ktoré poskytujú grafické spracovanie týchto indikátorov, ja by som však potreboval denné dáta, v číselnom vyjadrení, ktoré by som mohol spracovať v MS Excel pre moju analýzu. Existuje internet. stránka alebo softvér v rámci ktorého by som tieto info mohol získať, aj bezplatne? Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím,

jsem s komoditama zcela na začátku a potřeboval bych pro jakési základní testování použitelná historická data s 5 minutovým timetrame (2 - 3 měsíce zpět). Poradí mi někdo, jestli jsou někde takováto data dostupná bez toho, abych musel již teď otevírat účet u nějakého brokera?

Děkuji

Adlo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

jsem take uplne totalni zacatecnik a manual procitam poprve. Takze jeste spousta casu pred prvnimi obchody :)

Jen bych se rad v teto fazi uceni zeptal, co to to presne znamena 'mirne spozdena data'?

V tuto chvili (14:40 22.5.2008) jsem napriklad na Barchart.com u trhu CN8 nasel posledni aktualizaci z 14:00 21.5.2008, tedy den spozdena data. Je to normalni, ono 'mirne' spozdeni? Nebo je cas u grafu zadavat v jinem casovem pasmu (GMT, jine...)?

Chapu, ze to neni ted zrovna nejvetsi priorita, ale kdyz uz jsem na to narazil, rad bych v tom mel jasno.


Predem mnohkrat dekuji za odpoved,

Jindra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim traderi,

som uplny zaciatocnik co sa tradingu a komodit tyka, takze sa zatial preluskavam teoriou a zistujem co a ako. Za tymto ucelom by som potreboval zopar (desiatok) historickych grafov na testovanie patternov. Lenze na vsetkych strankach s grafmi su zobrazovane grafy jednotlivo a ak chcem vidiet vyvoj, tak musim nacitat dalsie obdobie, co je dost neprakticke...
Neexistuje niekde nejaky subor, ktory by obsahoval trebars subor dennych grafov na nejaku komoditu v priebehu celeho roka? Neviete o niecom takom? Za pomoc vopred dik :)

yamato

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
Chtěl sem se zeptat co dělám poád špatně ještě se mi nepodařilo zprovoznit graf futuresource.quote.com/charts/charts.jsp?s=C%20Q8&o=&a=V%3A5&z=650x450&d=medium&b=bar&st=
tady na te adrese,nevite co je spatne?
Jinak bych se chtěl ještě zeptat u každého grafu který chci zprovoznit se mi ukáže:

There is no chart available for ZCQ08. Please go back to review your input and then try again

Ano vím že to znamená že neexistuje graf pro zadané udaje,ale proč se mi to ukazuje ůplně u všeho?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
srpnový kontraktní měsíc Corn neexistuje, ty jsou u Corn pouze H, K, N, U, Z, takže když si dáte do vyhledávacího okna "Quote search" jen ZC, tak Vám vyjedou všechny platné kontraktní měsíce a jen si vyberete, aktuální podle volume je Z8, tj. prosinec 2008.

Jen pozor, futuresource.com uvádí názvy kontraktních měsíců bez nuly, tj. ZC Z8, nikoli ZC Z08.
Mělo by to takto šlapat.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

×
×
  • Vytvořit...