Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 18. Broker


Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 months later...
  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Dobrý den,
předem chci poděkovat za luxusní informace na tomto webu!!! Ihned jsem si koupil Vaší knížku 2.edice i když sehnat ji bylo v Hradci Králové poměrně obtížné (všude vyprodáno, až ve třetí knize jsem uspěl).
V příkladu uvádíte že zadáte příkaz BUY 100 XY s "parametrem" SL (stop-loss) 100, znamená to tedy že pokud klesne cena pod 100 automaticky je komodita prodána? (je tedy zaručeno že netratíte na obchodu?).
Další dotaz je asi trošku naivní - prozradíte brookery s FS se kterými máte dobré zkušenosti nebo ještě lépe u kterých obchodujete? :-))).
Děkuji Josef.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den,

mohl by mi jako začátečníkovi poradit nějakého brokera s FS, se kterým máte dobré zkušenosti? (Nejlépe, kdyby Petr a Tomáš prozradili jejich brokera, jestli to není tajemství..)

Jaké jsou vaše konkrétní zkušenosti s českými brokery (FIO, X-Trade Brokers, Colosseum, PAtria Finace...)?

Díky

Petr C.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to petrc,

asi před rokem a půl jsem ze zvedavosti poslal dotaz do Colossea, jaké jsou jejich podmínky. Celkem rychle se ozvala slečna co tvrdila, že má na starosti nové klienty. na můj dotaz na ID komise např. ER2 mi sdělila čátku něco kolem 25$RT.
Neustále se mi snažila vnutit, že oni jsou nejlepší a že bez jejich rad to nepůjde. Potom jsem rozhovor s úsměvem ukončil.
Záleží na tom co chceš obchodavat. Rozhodně si ale myslím, že český broker neni to pravé.U zahraničních dostaneš daleko lepší podmínky. Je to ale pouze můj názor. Přečti si diskuzní téma bokeři, tam je na různé společnosti ohlasů spousta.

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...