Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 18. Broker


Doporučené příspěvky

Ronaldinho:

simulovaný účet si musíš sám založit.

Naloguj se zde na svůj účet - www.interactivebrokers.com/Universal/servlet/AccountAccess.Login?forwardTo=1

Zvol položku Trading acces/paper trading a nastav si ho dle potřeby.Učet by měl fungovat následující pracovní den po založení.Tam se můžeš bezpečně seznamovat s platformou,data už jsou reálná.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 76
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Borax:

Podla tvojich pokynov som si otvoril ucet Trading acces/paper trading v nedelu a este stale sa nemozem prihlasit s mojimi loginmi do obchodovacej platfomy. Ked sa prihlasim s tym istymi loginmi na interactive brokers zobrazi sa mi nasledujuca hlaska:

Your Paper Trading Account application has been submitted, and if received by 4 PM (Eastern Time) on any normal business day will be processed by the next business day under normal circumstances (provided your normal trading account is approved and funded).

Ale ak som to spravne pochopil na mojom normalnom ucte uz musim mat vlozene peniaze alebo sa mylim?... az potom mozem zacat papierovy trening. Ale v pripade ak tam musim mat uz peniaze potrebujem tam mat plnu sumu to je 10000USD ale aspon nieco tam mam vlozit len aby som mohol zacat s treningom? Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ronaldinho:

z anglicke odpovedi to vyplyva..a myslim, ze to tak funguje bezne..paper ucet si muzete u brokera zalozit az po zalozeni uctu..a ten zalozite tak, ze k brokerovi prevedete penize...a k potrebne castce, ano minimum u IB je 10k usd..mene tam vlozit na zacatek nemuzete, pokud se jedna o klasicky ucet..

PS. pokud vam jde jen o papertrading, pak nemusite resit zadne zakladani uctu u IB, ale zkuste kombinaci ninja trader+zen-fire, ktera je zcela zdarma.. www.financnik.cz/wiki/ninjatrader (projdete si vse)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky moc ale ja uz mam ucet otvoreny len som tam este nevlozil peniaze. Mozno skusim aj tu duhu moznost aspon na zaciatok. Ale som chcel obchodovat cez IB tak som chcel platformu vyskusat. Lebo este si urcite netrufam obchodovat na ostro. Este mi ostava nejaky cas do ktoreho musim vlozit peniaze do IB len ten kurz USD ma trosku znepokojuje. Nehcel by som tam nechat len tak peniaze. Tak myslim ze o mesiac dva by som to uz rad skusil na ostro. Uvidim ako sa budem na to citit. Vsetko zalezi od papierovohe treningu ako to pojde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ronaldinho:

to uz je takove slovickareni..ja osobne bych nerikal, ze mam otevreny ucet, pokud bych na nem nemel ani cent..jinak mate pomerne smele plany - za mesic az dva zkusit live..preju hodne stesti, ale radim, zustante radeji pri zemi..pokud nechcete o cast, nebo cely ucet prijit...taky bych doporucoval zacit tim nejzakladnejsim, coz je backtest..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim,

Chcel by som sa spytat ci by ste mi nemohli poradit s jednou vecou. Otvoril ucet s IB s tym ze som tam este nevlozil peniaze a po 20 dnich mi prislo na mail

"Your recent funding request #6237082 for account UXXXxxx has expired because of non-receipt of funds."

Tak som im pisal, ze ci by sa to nedalo obnovit s tym ze mi preposlali mail

"You will need to submit a new deposit notification"

Len to je problem ze neviem ako na to.

Diky
S pozdravom Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 1 year later...

Dobrý den,

v článku uvádíte, že Váš FS broker dělá mnohem více, než posouvání SL a hlídání obchodů. Protože jsem nováček tak bych se rád zeptal, co přesně po FS brokerovi chtít. Je ještě něco konkrétního, co bych si měl pohlídat a předem se s FS Brokerem na tichto věcích dohodnout?? Co by mi "ulehčilo" život ?
Předem děkuji za odpověd a také chci poděkovat za vytvoření tohoto servru.
Vašek (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

×
×
  • Vytvořit...