Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Otázky a odpovědi vstahující se k otevření účtu IB


Doporučené příspěvky

  • 1 year later...
  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ales hybl:

dobry den, ano, ucet pro obchodovani komodit lze otevrit i s nizsi castkou..napr. u zde stale vice popularnich Mirus Futures je to pouze 2,500 USD. viz. www.mirusfutures.com/futures_brokers_FAQ.htm

obecne ale plati, ze pokud chci zacit s tradingem seriozne, mel bych mit na zacatek ucet alespon cca 5,000 USD, lepe pak 8,000 - 10,000 USD..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím všechny !
Prosím o radu. Na email jsem od IB dostal zprávu že se mám nalogovat do Account Managementu / Finnish Aplication
a dokončit registraci jinak mě vymažou. Po přihlášení mš to pak prý povede dál. Tak Mě to nikam nevede a v tom menu není taková položka vidět. Pouze v pravém rohu při přihlašování.
Podotýkám, že učet mám schválen, prachy na učtě a kodovací kartu aktivní. Zatím jsem ale neobchodoval na ostro.

Děkuji za vaše rady !!

Dear IB Applicant,



Our records indicate that 40 days have passed since you began our online application process to open account UXXX797 with Interactive Brokers.



Before experiencing the benefits that IB offers, you must complete your application. To do this, select Finish Application from the Login drop-down list in the upper-right corner of the IB website and enter the username and password you obtained at the beginning of the application process. You will then be guided through your remaining steps. Your application will be reviewed as soon as you have completed all registration steps and provided us with notification of how you will fund your account.



Please be advised that an uncompleted application will be deleted from the system 45 days after the start of the application.



To help answer any of your outstanding questions, we encourage you to visit our account features, benefits, and information page by clicking the link below.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

[bold]Kolik USD je minimálně potřeba k otevření účtu právě u InteractiveBrokers?[/bold]

V článku Otevíráme IB je nějaká nesrovnalost v cifrách. Píše se zde:
• Účet může být otevřený pouze a jen osobě starší 21 let.
[bold]• Minimální částka nutná k fundaci účtu je 10000,-USD[/bold]
• Pro intradenní obchodování akcií je minimální požadovaná částka 25000 USD. Tato částka je dána zákonem a je požadována u všech brokerů nabízející obchodování akcií na US trzích.
( www.financnik.cz/komodity/ib/otevirame_ib_uvod_1.html )

[bold]Ale v Instruktážním videu k otevření účtu InteractiveBrokers se uvádí jako příklad "jen" 3000,-USD[/bold].( www.financnik.cz/komodity/ib/otevirame_ib_video.html ) To je podstatný rozdíl - musela bych hodně došetřit:)
Je to nějaký omyl a nebo jsem to špatně pochopila?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Asanace:
co se týká obchodování akcii intraday tak u IB a asi i u jiných brokerů platí minimální částka 25 000,- USD. Ty asi ale chceš obchodovat intraday futures. Tam tato částka není požadovaná. Je potřeba mít pouze peníze na margin.... Mám účet u IB a chtěli 10.000 usd a myslím že to platí i v současnosti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím všechny.
Takže,jak zjišťuji dle úvodních slov,že člověk vlastně,aby začal s komoditním obchodováním,resp.jakkoliv začít s tradingem nepotřebuje do začátku témměř nic.......
Jsem nováček,prokousávám se vším a jsem docela v šoku těmi pro mně docela velkými částkami pro otevření účtu IB.Myslel jsem si...........Budu zcela otevřený.Má pro mně ,člověka zatíženého exekucí otvírat vůbec účet?Jaká je pravděpodobnost obstavení tohoto účtu ze strany exekutora?Nebo jsou tyo účty zřízeny v zahraničí,kam teoreticky ex.nemůže?A jak je to s daněním vydělané částky z jednotlivých obchodů?Nemusím již odvádět daně tady?Musím vlastnit živnostenský list?Možná se usmíváte,ale otázky jsou pro mně velmi důležité.Jestli potom není opravdu lepší zřídit účet u IB na někoho jiného.
Promiňte,že takto obtěžuji ,ale zažil jsem v této zemi již hodně bezpráví .
Děkuji
Vojta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vdolek:

jednoznačně je potřeba si uvědomit, že trading není nic jiného než podnikání..není to určitě nic ve smyslu - rychlé peníze, pokrytí dluhů a finanční svoboda za pár měsíců...doporučuju tedy jednoznačně nejprve si vyřešit finanční problémy a do tradingu se naostro pustit až posléze..nemluvě o tom, že pokud jste naprostý začátečník, zabere vám úvodní studium minimálně několik měsíců..

co se týče daní, daníte případné zisky v zemi, kde žijete..živnost. list nepotřebujete..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> vdolek

Souhlasim s Michalem - dokud nebudete mit vyreseny svoje financni problemy, tak se do obchodovani nepoustejte. Obchodovat je potreba s penezi, ktere si clovek muze dovolit ztratit - ne s temi, ktere clovek bezpodminecne potrebuje k zivotu nebo ktere dokonce dluzi. To pak budete obchodovat pod obrovskym tlakem, coz je presny opak psychickeho rozpolozeni, za ktereho byste se do toho mel poustet.

A pokud jste v soku napr. z castky 10 tisic dolaru, ktera je potreba na zalozeni uctu u IB, tak se obavam, ze se prvne budete muset naucit premyslet v jinych financnich rovinach, nez se do obchodovani budete vubec moct vazneji pustit. Jasne, muzete se pridat do davu, co obchoduje nano-loty apod. na Forexu, ale obavam se, ze tudy cesta k financni nezavislosti zrovna nevede.

Kazdopadne drzim palce a hlavne neztracet hlavu, vsechno jde kdyz se chce!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den všem....
Myslím že tato otázka již jednou padla,ale stále nemám jasno, proto prosím o schovívavost.
U IB základní částka pro otevření účtu 10.000USD
Pro obchod s akciemi 25.000USD
Chystám se intradeně zobchodovávat akcioví index e-mini Russell 2000 a žádný jiný.
Platí pro tento trh vstupní částka 10 nebo 25 tisíc.
Tuším že obchod s akciemi a akciovými indexy je něco jiného, ale potřeboval bych tuto domněnku potvrdit.
Díky....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je mi jasné že je třeba 25k na obchodování s akciemi na US-trhu, je tady ta podmínka kdybych chtěl pozičně koupit tuzemské akcie? Koukal jsem do dema IB a jak píšete v úvodu a skutečně s něma obchodovat lze.

Sice se zaměřuji na Futures, ale osobně si myslím že je dobré mít třeba 10-20% prostředků, které bych měl u IB (20k) i v jiném obchodu než jsou komodity a jelikož české prostředí znám nejlépe, chtěl bych se "defenzivněji jistit" tímto způsobem.

Děkuji a hodně zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...