Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tajemství


Doporučené příspěvky

Zdravím,

na youtube jsem našel docela zajímavý dokument, který vás jistě nakopne dál. Omlouvám se, pokud již někde diskuse je. Nicméně toto považuji i za témaschopného příspěvku :)

www.youtube.com/watch?v=9N4LtZibLQI&feature=related
www.youtube.com/watch?v=Y2ZtaCqa_jw&feature=related
www.youtube.com/watch?v=jbhbvymj1AE&feature=related
www.youtube.com/watch?v=aJsM1pJZBv8&feature=related
www.youtube.com/watch?v=-_7T20052-o&feature=related
www.youtube.com/watch?v=x2XH8nkmGyE&feature=related
www.youtube.com/watch?v=1Ne-KKkhOBo&feature=related
www.youtube.com/watch?v=Q74jZMgzxRw&feature=related
www.youtube.com/watch?v=DR5e1rI3OzY&feature=related

Existuje i kniha Tajemství - Rhonda Byrne


------------------------------------------------------------------
Koukej, aby jsi viděl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem,

mam film i knihu a vrele doporucuji. Vlastne to krasne, prehledne, poutave vysvetluje, co se uci v motivacnich pozitivnich knizkach. V podstate vetsina uspesnych lidi, co neco dokazali svym usilim, odvahou, vytrvalosti,
cilevedomosti a hlavne nevzdavani se, se tim ridi. Moc se mi libi jedna z mnoha myslenek: prekazka at vetsi ci mensi
je vlastne zkouskou a otazkou zaroven: Jak strasne moc chces to, za cim si jdes? Jestli te porazi, tak jsi to asi
nemyslel/a tak moc vazne s tvym cilem, ze?
A spoustu dalsich vybornych myslenek, tak jako v ostatnich uspesnych knihach.

A.M.


Moje vlastni motto: Cim tezci a tvrdsi zkouskou projdete, tim vic pevnou viru vitezu ziskate...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

aha, tak jsem psal ohledne tohoto tematu do jineho vlakna :) Vicemene prispevku typu ,,libi se mi,, ,,zajimave vypraveji,, atd moc nelibi,respektive je to povidani o knizce filmu ,o cem se mluvi co se nam libi ,ale co jsme my samy pouzili,poznali v praxi atd nikdo nerika. osobne jsem film pochopil asi az po xtem shlednuti,knihu cetl 2x, a kocne vysledek ! funguje to! a navic to fungujei vic nez rikaji(vyrovnavaci pamet - pro me prestala existovat a veci se deli okamzite) akorat musim varovat pred cim tam varuji oni to taky vnimat :) ono ma sve vzdy pro a proti. ja jakoze se snazim vsechno co delam a co me bavi dohnat do extremu tak jsem dohnal i jejich myslenky. - monitoroval jsem myslenky,a nasledne si predstavoval co menit - fungovalo dokonce ihned(v ramci sekund) - ale jak pisou z monitorovani myslenek by jste se mohli zblaznit - tak nemel jsem daleko. hlavne kdyz i misto pozitivnich prisly myslenky sebedestruktvni( to me nakoplo zjistovat kde je ve me chyba ze me napadaji) - pro me obrovska zkusenost ktera se da snadno prenest do Tradingu. takze vrele doporucuji ne shlednout ale pochopit a naucit se praktikovat. neni to jednoduche se to naucit a pak uz vubec neni jednoduche to ustat. ale vse jde kdyz se chce.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pekné motto, Angelika. Napadlo ma iné: Pravda zvíťazí, len my sa toho nemusíme dožiť :)
Film aj knižku mám, trocha mi behali zimomriavky po tele, keď som čítal príspevok Mcwoja. Najmä to o tej samodeštrukcii
Cieľavedomosť, niekedy až zaťatosť sú veľmi dôležité, najmä keď sebelepšia stratégia má slabšie obdobie a trhy si robia čo chcú.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams

celkove je to obtizne, na druhou stranu velmi prinosne :) nekdy je dokonce obtizne posoudit jak dlouho by strategie mohla nefungovat a mit pravo na horsi obdobi, celkove je to nejspis tak jak si lidi v hlave vytvori. vytvorim si ze strategie bude mit 2 mes v roce ztratu ostatni vydela ,tak se stane(i diky nasi schopnosti prizpusobovat strategii trhu). dulezite je verit ze vydelas, VERIT a podporit praci,ono se potom i lehceji veris kdyz vis ze nemas nic osizene.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Ano, je to veľmi zaujímavá kniha, videl som aj film a môžem odporučiť, síce je to opísané dosť z nadhľadom, ale keď si človek uvedomí danú podstatu veci, tak môže dostať veľmi zaujímavé odpovede na mnohé otázky, či už zo života alebo z inej sféry. Ostatné knihy, teda pokračovania na tú základnú prvú časť som už nečítal, lebo myslím že to bude už len opis prvej časti, vysvetlený detailnejšie. Takže keď ich kúpim možno iba ako darček, mimochodom knihu som prečítal hneď dva krát a následne som ju požičal, a teraz cestuje od človeka k človeku, asi ju už ani neuvidím, v mojej osobnej knižnici. Aj keď teraz dostávam zase chuť si ju prečítať znova a inšpirovať sa ňou zásadne viac.

Tomáš (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...