Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MSA


viki

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 108
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dobrý den mám dotaz

Mám několik strategii jednu intradení jednu swingovou a jednu poziční. Rád bych tato strategie všechny vložil do MSA 3 a skusil na ně aplikovat nějáké metody MM a také bych je rád zapojil do jednoho portfolia v MSA. aproto bych se rád zeptal v jakém formátu má být napsané datum, aby se mi správně seřadily obchodyjak jdou zasebou.

díky za odpověď Medonos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Dobrý den, právě se pokouším zakoupit si MSA a rád bych požádal o radu, co vyplnit do políčka v přiloženém obrázku. Zadal jsem tam čtyřmístné číslo kreditkarty, ale nestalo se nic. Takže mi není jasné kde zjistím onen "priority code". Jestli si ještě někdo pamatujete co tam patří, tak děkuji za pomoc. Marek

5281

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já bych zkusil na té stránce s downloadem vyplnit ještě jednou jméno a email a když ti nepošlou kupon na slevu tak založit nový email a jméno si třeba vymyslet (použít jméno bratra, matky, atd.)

Nebo si to koupit za těch 199$ bez slevy.

První možnost má určitě vyšší RRR. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poslali mi nový "priority code", takže jsem jej zadal - spočítalo mi to slevu oněch 30 usd, ale teď nevím jak mám pokračovat (co zmáčknout - nějak mi tu chybí políčko "continue"), kde vyplnit číslo kreditky, abych to zaplatil a mohl používat. Předem dík za rady. Marek

5297

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já sem si ho koupit chtěl, akorát sem nevěděl co zmáčknout - jak se dostat někam kde můžu vyplnit čísla kreditky (anglicky umím jen málo) a "check out" mi připadalo jako "odhlášení" , ale již jsem pochopil a zakoupit se mi to snad povedlo. Takže díky za rady, měj se. Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...