Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Windows 8 - kompatibilita


nick

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Tak to mi teda uslo ze uz je to von. Teraz sa tesim na tie novinky tableto notebooky. Moj favorit je microsoft surface pro nie RT. ale ten vraj vyjde az 3 mesiace po win 8.

A co vy? tiez chcete posunut trading na akusi pohodlnejsiu tabletovo notebookoovu uroven?
Hlavne pri tom vysokom rozliseni to bude super. Ziaden 1377x768 ako maju vecsina tabletov a notebookov s takym rozlisenim sa neda robit.
Este sa mi paci Sony VAIO Duo ale ten nema trackpad, co je niekedy potrebne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Microsoft Surface sa mi paci, ale kvoli tradingu si ho asi nekupim. Sierru s najvacsou pravdepodobnostou nebudu nijako upravovat specialne kvoli dotykovemu ovladaniu - a myslim, ze by to nebolo ani efektivne. Odkedy je moznost ovladania platformy cez klavesove skratky, staci mi klavesnica a vsetko ide velmi pohodlne a rychlo. Mys uz takmer vobec nepouzivam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tiez pochybujem ze aj ninju budu upravovat na dotykovi display aj ked musim poznamenat ze chart trader obsahuje dostatocne velke tlacidla ako keby priamo konstruovane na dotykovy display (Inak si neviem vysvetlit tu velkost)
Nakoniec to ani neje potrebne kedze win 8 slubuje lepsiu pracu s dotykovimi zariadenami oproti wizem si predstavit vyuzivat taketo zariadenie kde kolvek na sledovanie pripadne stopnutie ci reverznutie pozicie.
A v dnesnej dobe uz neje problem ani s internetom aj ked najidealnejsie by bolo mat priamo simku v tychto zariadeniach. Neviete ci to tieto zariadenia umoznuju?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
Surface nepodporuje 3G, ani nemá slot na sim, takže si počkat na Surface 2, kde už zařadí výsledky z testování, který udělají na Surface a třeba jim docvakne i tam simka :)

Win 8 - asi bych se držel zvyku a počkal až to chvilku poběží a MS vydá aspoň první balíčky a systém trcohu odladí

přechod na tablet - ti co plánují přechod s tradingem na tablet, zkoušeli jste si vytisknout svoje grafy na formát o uhlopříčce 10 palcu (cca 25 cm) ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k no tak to je blbe ze to nebude mat slot na sim.
Ma vobec nejake zariadenie z tychto tableto notebookov tento sim slot, ci vsetci vyrobcovia zaspali dobu aj s tymi rozliseniami 1377x768

PS. v ziadnom pripade tableto notebook 11 palcovi nepovazujem za plnohodnotny stroj na trading, Avsak ako sledovaci nastroj v case ked niesom pri pc a nemam moznost reagovat, zatvarat a posuvat ci reverznut poziciu to povazujem za skvelu vecicku. Lepsiu ako mobilne aplikacie kedze mobilne aplikacie ako NT ani neexistuje a taktiez lepsiu ako nejaku aplikaciu na ipade ktory ma rovnaku velkost ako tieto plnohodnotne tableto notebooko pocitace.

Takze mat to niekde po ruke v aute ked som s rodinou niekde na vylete (alebo u svokra) a mrknut sa na to ked zahlasi alert smskou alebo emailom ze sa nieco deje v mojej pozicii a mat tak prehlad o tom co sa na trhoch deje kdekovek a kedykolvek. ALEBO nanalyzovat poziciu v domacom prostredi na hlavnom pc a potom si jednoducho preniest tento tabletik do obyvacky a hrat sa s dietatom a ked pride alert opat mat moznost pohotovo reagovat je viac ako vynikajuce a pre moju predstavu tohoto biznisu ziaduce. - Otazkou je to vyriesenie internetu (v domacom prostredi bez problemov, inde, uvidime)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nieco sa pise tu o tom, nejaky anglicky znaly by mohol povedat co tam je uvedene v skratke. Ked to hodim do translatora vylezie z toho hatlanina ktorej nerozumiem.
tech2.in.com/news/tablets/microsoft-surface-could-be-wifi-only-at-first/318902
myslim ze sa tam spomina ze 3g slot je prilis drahy ci co a ze tam nebdue, ale nesom si isty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,
tablety mají dost často 3G a sim slot, ale Microsoftu v tomhle klasicky ujel vlak, pár kusů se staršíma win na trhu je, ale nemám s nima zkušenosti, ted to staví na win 8/RT a uvidíme, kdo všechno s tím přijde, má se ukázat i Lenovo, to by mi bylo sympatičtější než-li pokusy MS, něco má už i Samsung

jinak vyřešit by to šlo přes USB modem, ale už to nebude vypadat tak hezky, jako samotný tablet s interním slotem :)

k tomu obchodování přes comp a sledování přes tablet, bych si ověřil, jak se k tomu staví broker a tvůj soft, kde jsou drženy příkazy a jak se mu bude líbit, když to pustíš na jednom a měnit to budeš na druhém

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...